Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše ohlasy a podněty

 

 

ZDRAVÍM VŠECHNY ČTENÁŘE MÝCH STRÁNEK :O)

 

DĚKUJI ZA VAŠI NÁVŠTĚVU A MNOHÝM Z VÁS ZA DLOUHODOBOU VĚRNOST, VÁŽÍM SI TOHO.

BUDU RÁDA, KDYŽ PŘISPĚJETE SVÝMI NÁZORY, ZKUŠENOSTMI ČI KOMENTÁŘI K OBSAHU A INFORMACÍM NA TĚCHTO STRÁNKÁCH.

 

DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS A NOVÉ PODNĚTY.

                                                                            MARTINA

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Podekovani

(Pavlina, 5. 7. 2018 23:32)

Děkuji moc za pomoc . Myslela jsem, že mi nevrátí peníze z jednoho fondu . Pořád díky Vám doufám, že ano. Jste opravdu moc hodná.

Poděkování

(N., 9. 3. 2018 11:02)

Velmi děkuji za pomoc a čas. Přišla jsem za Vámi ve špatném zdravotním i psychickým stavu, jelikož člověk nemůže sám zvládnout ustát vše. Poradila jste mi jak se uklidnit, jak vyřešit mou situaci a v neposlední a nejdůležitější věci a to s léčbou endometriózy. Za dobu návštěv u vás se mi nález zmenšil a bolesti nejsou tak časté. Těším se na další spolupráci v plánování těhotenství a Vaše cenné rady.
Jste úžasný člověk, plný energie a optimismu a po každé návštěvě u Vás mám pocit, že je vše snadné a lidé na světě jsou dobří.
Děkuji!

Ďakujem

(Božena, 10. 5. 2016 12:36)

Ďakujem vám sa vašu ochotu pomôcť. A musím uznať, že sa naozaj vyznáte a viete... že to nie je len výborná reklama... Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem za pomoc.

k znamením - odpověď paní Evě

(ASTRAGAL, 28. 9. 2015 17:31)

Dobrý den,

děkuji Vám, to mě moc těší :).

Tento článek byl, jak uvádím na jeho konci, převzat z jiného zdroje - zkuste tedy napsat jeho autorovi na uvedeném odkazu, určitě Vám svůj postoj objasní.

Přeji jen vše dobré.

Martina


Charakteristika znamení

(Eva, 21. 9. 2015 8:44)

Dobrý den,
máte zajímavé stránky. Jsem ve znamení Kozoroh a můj vládce je Saturn, ne Mars, jak Vy jste zde na stránkách napsala.
Je to chybička nebo máte jiný názor?
Děkuji.

MLŽENÍ KOLEM NOSTRADAMA

(EVA, 20. 5. 2014 11:39)

Lidé, kteří nevědí nic o zrcadlové magii, vizích, starofrancouštině, historii, komentáři Nostradama k vlastním čtyřverším mohou jednoduše vše prohlásit za blábol, nesmysl, náhody, což je zřejmým cílem určité "skupiny" osob. Nelze přeci připustit, že některé věci jsou předem dané, proběhnou tak jak mají a nelze je laickým působením ovlivnit. Prostě fungují bez ohledu na naše znalosti a vědecké důkazy, že to prostě není možné. Stejně tak většina lidí přistupuje k přesným předpovědím týkajícím se jejich života "Možná by to mohla být pravda, ale stejně tomu nevěřím, asi to bude jen podvod a blábol" a vytěsní to z mysli. Někdy si na to vzpomenou až když předpovězená situace nastane, jindy ani to ne. V roce 2001 koncem června jsem v knihkupectví narazila na další novou knihu kompletní souhrn všech Nostradámových proroctví. Na první straně kapitoly týkající se třetího tisíciletí bylo zajímavé čtyřverší přibližně v tomto znění: V Novém světě, na skleněné hoře budou zničena dvě města. Nedovedla jsem si představit, co to znamená až do 11. září 2001, pak jsem pochopila. Nostradamus koncipoval některá svá proroctví tak, aby je lidé pochopili až poté, co se uskuteční.

dekuji za tuhle stranku!

(eva, 26. 9. 2013 21:37)

dobry den ,stranky me velice zaujali a jsem rada ,ze jsem je nasla!mate zde snad vse co clovek hleda,kdyz je nejvice zoufalí jen me mrzí,ze se u vas ceka 3 mesice na schuzku.Ja konkretne bych potrebovala vzdy hned jelikoz cim dele me trapeni trapi tim vice jsem zoufala a za 3 mesice se muze zmenit tolik veci:(

Re: dekuji za tuhle stranku!

(Pro paní Evu, 29. 9. 2013 11:49)

Evi, děkuji Vám za milý příspěvěk.

Jsem moc ráda, že se Vám stránky líbí a že pomáhají.

Ano, naprosto Vás chápu, čekací doba je delší.

Velmi ráda bych vyhověla s dřívějšími termíny, ale bohužel nemohu s tím nic udělat. Čas po který mohu efektivně pracovat je omezený a pokud mám své schopnosti využívat kvalitně a zodpovědně vůči vám všem, není možné pomáhat více než pomáhám.

Přeji Vám příjemně prožitý podzimní čas a věřím, že vesmír vše řídi spravným směrem a že se vždy ke mě Vy i ostatní dostanete v pravý čas.

Martina

Lidé na správném místě

(Lucie, 31. 10. 2012 22:00)

Paní Martina Astragal mi moc pomohla...jsem ráda,že jsou lidé kteří ví co dělají a kort v tomhle směru,protože takových je opravdu jen hrstka....

Děkuji

(Dana, 30. 5. 2012 21:06)

Moc jste mi pomohla, nejen těmito stránkami, ale i osobně. Ještě jednou děkuji za všechno a jsem ráda, že existuje někdo jako jste Vy.

stránky

(Veronika, 4. 4. 2012 9:49)

Tyto stránky jsou pro mě jako almanach poznání :-), je zde snad všechno, co může hledající člověk potřebovat. Líbí se mi, jak jste je teď utřídila, je to mnohem lepší a lépe se zde orientuje. Vaše věrná čtenářka Veronika

!

(simona, 18. 2. 2012 15:32)

super stránky

Rituály

(ASTRAGAL, 30. 1. 2012 21:25)

Dobrý den Petře,

děkuji.

Otázka rituálu zde není uváděna záměrně, neboť to jsou informace lehce zneužitelné.

Záleží samozřejmě na tom, o jaké rituály se konkrétně zajímáte a k čemu mají sloužit.

Pokud budete mít zájem si o tomto blíže popovídat, můžete mě kontaktovat na tel. nebo email uvedený na levé straně stránek.

Martina

dotaz

(petr, 28. 1. 2012 22:41)

dobre stranky martino, jak dlouho je tady mate? zajimaji me ritualy.nikde sem to tady nenasel.petr

komentář

(Jana, 28. 1. 2012 22:26)

Pěkné stránky, co jsem potřebovala, našla jsem :)

Poděkování

(Alena, 28. 1. 2012 20:39)

Jsem ráda, že takové stránky jako Vaše existují, nikde na internetu jsem nenašla takové monožstní informací pokupě. A. P.

Systém stránek

(ASTRAGAL, 26. 1. 2012 21:09)

Dobrý večer paní Martino,

velmi děkuji za Váš názor a připomínky.

Jednotlivé příspěvky jsou řazeny podle abecedy, takže hledající, který potřebuje informace např. o Kabale má dvě možnosti a to, buď si příspěvek najde podle počátečního písmena nebo si název zadá do kolonky vyhledávání, která je umístěna na levé straně stránek nad archivem.

Posláním stránek je působit jako "encyklopedie" v oblasti duchovních témat (rozumím tomu a souhlasím, že je jich zde opravdu hodně - ale to je právě účel :o)).

Se zavedením lepšího systému zcela souhlasím a děkuji za návrh možného řešení. Bohužel jsem však limitována šablonou, kterou používám a která mi stromečkový systém neumožňuje. Jiná šablona je pro tolik odkazů a pododkazů dle vyjádření programátora bohužel nevhodná. Další problémem je to, že zde umístěné články jsou v 80% samostatnými kapitolami a tématy, která nelze obsahově sjednotit a dát pod jeden odkaz. Nadále však na nalezení vhodnější systému pracuji :o).

Přeji Vám, aby se Vám v roce 2012 dařilo.
Martina

Názor na stránky

(Martina Horká, 26. 1. 2012 10:43)

Bohužel málo přehledné a přehlcené, což je veliká škoda, člověk by si musel najít hodně času, aby našel to co hledá, ale jinak informace jsou velice zajímavé, chce to jen lepší systém...stromeček se složkami by bylo vhodnější řešení...