Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 9. 2010

 

 

 Samostatnou kapitolou z věšteckých metod, je čtení z ruky, proto tuto techniku uvádím zvlášť.

 
Hned na začátku musím podotknout, že výkladem z dlaně se zabývám spíše okrajově, tento způsob věštění vyžaduje dlouhodobé studium a praxi (nejlépe si uděláte představu, pokud se podrobně podíváte někde v knihkupectví na níže uvedenou publikaci).
 
V našich dlaních (v obou - hodně lidí totiž vykládá např. jen z levé ruky, což není správné, obě ruce jsou pro výklad důležité) jsou zaznamenány všechny stěžejní události, které se nám v životě staly a stanou. Najdeme zde popis současné situace a života klienta – např. zde může být naznačen rozvod, stejně tak jako počet dětí, délka života, nemoc, smrt apod. Nikoli však východisko z ní (v případě, že je to potřeba).
 
To je dobré hledat v kartách, runách apod. Pokud jej najdeme a budeme se radami např. karet řídit, změní se následně i linie v dlani. Ano, čáry na ruce se v průběhu života v závislosti na tom, co prožíváme, mění (tj. reflektují na dění v našem životě) a přizpůsobují se tak, aby neustále odrážely aktuální děje a směr budoucího vývoje - je to neskutečné, ale je tomu tak.
 
Důležité je však si uvědomit, že u jakékoli věštby (z karet, kávové sedliny, dlaně, run apod.) nejde o stanovení neměnného osudu, ale právě naopak, o šanci přijít na způsob, jak dění změnit tak, abychom byli šťastní.
 
Věštba jako taková nám má ukázat cestu a směr, pomoci nám se zorientovat a správně rozhodnout a to platí u všech druhů předpovědí budoucnosti.
 
Závěrem snad jen zmínka, že jakékoli věštby není potřeba se ničeho obávat, naopak :-) Je hodně lidí, kteří pojímají věštbu způsobem vyslovení neměnného verdiktu, ale v tom případě, se jedná o špatnou osobu na nesprávném místě. Cílem má být pomoci změnit události a ne vyděsit stanovením negativního vývoje.
                  Martina
 

 Velmi dobře zpracovanou knihou na dané téma je:

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář