Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projevy a zákonitosti transformačního procesu

25. 1. 2010

 

Transformace do vyšších energií a nejčastější příznaky vzestupu

 transformace-lidstva.jpg

http://petrczernek.files.wordpress.com/2011/07/transformace-lidstva.jpg

Evoluční proces nás společně s Novými energiemi rapidně zrychluje. My všichni zažíváme tyto změny našim vlastním způsobem. Projevy vzestupu bývají hodně individuální a často se objevují nejrůznější potíže. Všechny "divné" symptomy ustanou poté, co definitivně "zakotvíme" ve vyšší realitě.
Transformace
Pokud se vám nic z toho, co je zde uvedeno neděje, nepřišel ještě váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne. Až do této chvíle se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem... Záleží také na tom, v blízkosti koho zrovna žijete, s kým si povídáte, s kým pracujete, s kým se milujete... tyto vztahy mohou případné vaše změny buďto urychlit, nebo zbrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládáno k víře) transformační proces ovlivňuje i strava. Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, nevěřte knihám a duchovním guruům, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu!
Pevně věřme, že lidé definitivně z povrchu zemského nezmizí, byť si o to některými svými myšlenkami a činy říkají. V každém případě nás však čekají nelehké časy.
Příznaky vzestupu
1.    Pocit, jako kdybyste byli v intenzivním energetickém poli; pocit stresu. Pamatujte, že si zvykáte na vyšší vibrace a nakonec si zvyknete. Na povrch jsou také vytlačovány staré matrice, vzorce chování a systémy přesvědčení. Uvnitř vás se toho děje mnoho!
2.    Pocit dezorientace, najednou nevíte, kde jste, ztráta orientačního smyslu. Již se nenacházíte ve 3D, neboť jste již odešli, nebo jste v procesu odchodu do vyšších realit.
3.    Zvláštní bolesti v některé z částí vašeho těla. Čistíte si a uvolňujete energetické bloky energie vibrující ve 3D, zatímco již vibrujete ve vyšší dimenzi.
4.    V noci se budíte mezi 2. a 4. hodinou. Pak znovu usnete a znovu se probudíte v 5 hodin. Během vašeho snění se děje mnohé. Nelze tam pobývat souvisle dlouho, a proto potřebujete přestávku. Je to také hodina "čištění a uvolňování."
5.    Ztráta paměti. Obtížně si vybavujete slova. Velká četnost ztráty krátkodobé paměti a i svou minulost si vybavujete velmi vágně. Jste ve více jak jedné dimenzi v jednom čase a když jdete vpřed i vzad jako součást prostupu (zažíváte "rozpojení"). Vaše část je také částí Starého a to Staré je již navždy pryč. Setrvání v přítomnosti je způsob Nového světa.
6.    "Slyšiny" a "vidiny". Při prostupu zažíváte různé dimenze, což je závislé od toho, jak jste citliví a jak jste naladěni.
7.    Ztráta identity. Snažíte se dostat do vašeho Starého Já, ale to už tam není. Možná se na sebe díváte do zrcadla a nevíte, kdo jste. Již jste očistili většinu vašich starých vzorců a nyní ztělesňujete více světla a jednoduše řečeno, čistší božské já. Všechno je v řádu… jste OK.
8.    Pocit, že jste "mimo tělo". Možná můžete cítit, jako kdyby někdo mluvil, ale vy to nejste. Naše těla jsou poslední, co lze chytit a nejsou na stejném místě, jako zbytek nás. Tento fenomén může také nastat, neboť je to náš přirozený obranný mechanismus přežití, když se ocitneme v akutním stresu, cítíme se traumatizováni či mimo kontrolu. Vaše tělo nyní prochází lecčíms a možná v něm nechcete být. Může to být také způsob ulehčení procesu přechodu a vy nepotřebujete zažít to, čím zrovna prochází vaše tělo.
9.    Období hlubokého spánku. Odpočíváte od veškeré té aklimatizace a integrujete se, zatímco se také utváříte pro další fázi.
10. Zvýšená citlivost na vaše okolí. Davy, zvuky, jídla, TV, jiné lidské hlasy a různé další podněty jsou téměř netolerovatelné. Snadno podléháte a stanete se lehce podráždění. Vylaďujete se! Vězte, že toto brzy pomine.
11. Závratě, ztráta rovnováhy, bolest v zádech a krku, zvonění v uších, "krupičnaté" oči, rozmazané vidění (velmi časté), nespavost, srdeční palpitace a obtížné dýchání (také velmi obvyklé). Bolesti hlavy.
12. Rozbrečí vás cokoliv, ať již smutné, nebo úžasné věci.
13. Nepamatujete si významy věcí. Když zažíváte intenzivní období přechodového období a jste vrženi prostřednictvím jemných energií do vyšších realit, můžete například pozorovat koš na odpadky a nevědět, k čemu to je. Budete se muset dlouho spojovat s vaší pamětí "starého" a sáhnout hodně daleko. To, k čemu přitom dochází je to, že vibrujete v bodě, kde všechno udržuje pouze význam a identitu, kterou tomu dáme. Ve vyšších realitách je energie prostě jenom energií bez nějaké nálepky či významu. Vše je čerstvé a nové. Jakýsi Kurs v odvolávání zázraků, bez "pokoušení se".
14. Nemůžete si vzpomenout, co jste dělali, či s kým jste mluvili včera, občas dokonce ani na to, co jste dělali před hodinou. Ve vyšších dimenzích je realita právě v ten okamžik. Pokud něco nedržíme ve svém vědomí, prostě to přestane existovat. Nemáme žádné přílohy. Vytváříme si kolem sebe náš vlastní nový svět a to, co "nepodržíme", přestává existovat. Vše je zcela nové, neboť začínáme zcela znovu, moment od momentu. Tento stav přichází a probíhá, ale je cvičením pro život ve vyšších dimenzích. Když nastává, může vzbuzovat trochu hrůzu.
15. Necítíte, že byste měli něco dělat. Jste v období odpočinku, "restartu". Vaše tělo ví, co potřebuje. Navíc když začnete dosahovat vyšších hladin, "dělání" a "nucení věcí, aby se staly" se stane zastaralé, neboť Nové energie podporují ženskost vroucností, přijímání, tvoření, péče o sebe a vyživování. Požádejte Univerzum, aby vám "přineslo" to, co chcete, zatímco vy se budete radovat a užívat si!
16. Ztráta touhy po jídle. Vaše tělo se připravuje na nový, vyšší stav bytí. Přinejmenším vaše část již nechce být více ve Starém.
17. Náhlé vymizení přátel, aktivit, zvyků, profesí a bydlišť. Vyvíjíte se až za to, čím jste bývali a tihle lidé a prostředí již nevyhovují vašim vibracím. Noví přijdou již brzy a bude to ta-a-a-ak dobré!
18. Již absolutně nemůžete vykonávat některé aktivity. Když se pokusíte dělat svou obvyklou rutinu a aktivity, cítíte se příšerně.
19. Dny extrémního vyčerpání. Vaše tělo ztrácí hustotu a prochází intenzivní restrukturalizací.
20. Energie chodí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do vyšších vibrací se poměr obrací.
21. Potřeba velmi často jíst, kombinovaná s něčím, co vypadá jako záchvaty nízké hladiny cukru v krvi. Nárůst váhy (zejména v oblasti břicha). Touha po proteinu. Pro proces vzestupu potřebujete enormní množství paliva. Nárůst váhy společně s nemožností ji shodit, ať děláte cokoliv, je jedním z nejvíce typických prožitků. Věřte tomu, že vaše tělo ví, co dělá.
22. Emoce vám lítají nahoru a dolů. Naše emoce jsou otvorem pro uvolnění a uvolňujeme toho mnoho.
23. Zvětšující se "rozmluvy a mluvení sám se sebou". Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.
24. Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni prostřednictvím karmy. Tyto pouta se postupně uvolňují a jste volní. Bude to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně.
25. Chcete jít Domů, jako kdyby všemu byl KONEC a vy jste sem již vůbec nepatřili. Vracíme se ke Zdroji. Všemu JE skutečně konec. (Ale mnoho z nás zůstává, aby si vyzkoušeli tvoření Nového Světa). Také naše staré plány pro příchod byly završeny.
26. Pocit, že zešílíte, či se u vás rozvinula nějaká psychická nemoc. Rychle zažíváte několik dimenzí a velké otevírání se. Nyní je vám již většina přístupna. Zatím jen nejste zvyklí to používat. Vaše vědomí bylo posunuto výše a vaše bariéry jsou pryč. To pomine a nakonec se tam budete cítit Doma jako nikdy předtím, neboť Doma jste nyní zde.
27. Deprese. Vnější svět možná není v souladu s vaším Novým, výše vibrujícím já. Příliš dobře se tam necítí. Uvolňujete také nižší, temnější energie a díváte se skrze ně. Vydržte to!
28. Živé, ostré a někdy násilné sny. Uvolňujete mnoho, mnoho životů s nižší vibrační energií. Mnozí nyní hlásí, že zažívají úžasné sny. Vaše snění se nakonec zlepší a budete si to zase užívat. Noční můry se mohou objevit i za bílého dne.
29. Noční pocení a návaly horka. Vaše tělo se "přehřívá" a spaluje zbytky.
30. Vaše plány se najednou v půli mění a jdou zcela jiným směrem. Vaše duše vyrovnává vaši energii. Obvykle se cítí v tomto novém směru SKVĚLE, neboť vaše duše toho ví více, než vy! Narušuje to vaše "rutinní" volby a vibraci.
 
 
Fyzické příznaky vzestupu
 
Jak už zde bylo řečeno, planeta Země "převibrovává" ze třetí do páté dimenze vesmíru. Na naši planetu už nějaký čas dopadají mohutné energie, které přímo dramaticky mění fyziologii i psychické pochody lidských bytostí.

Pobýváme nyní v realitě, která vibruje už na mnohem vyšších frekvencích. Jde o probouzení se do vodnářského věku, které u většiny lidí probíhá poměrně obtížně a nepříjemně.

Vzrůstá počet záhadných onemocnění. A dokonce i lidé, kteří nejsou nemocní, pociťují různé nevolnosti nebo pocity, které vypadají jako příznaky nemocí.

Takže i normální, zdravé osoby, pociťují otřesy různého druhu, trnutí určitých částí těla, zažívají kolapsy, mají bolesti různého druhu, problémy s dýcháním, se srdcem, s krevním tlakem apod.

Cituji příznaky transformace:
 • problémy se spaním (zejména probouzení se mezi 2. až 4. hodinou ráno) - ale také opačný extrém: potřeba mnoha hodin spánku, nebo i tendence celé dny spát 
 • bolesti hlavy, tlak v hlavě a v uších, problémy se sluchem, pískání v uších;
 • extrémní únava, neschopnost odpočinku
 • potřeba často jíst - nebo naopak nechuť k jídlu
 • deprese a náhlé stavy úzkosti či smutku bez zjevné příčiny;
 • záhadné kolapsy;
 • náhlé pocity tepla nebo horka, pocity horečky, chřipkové symptomy, silné pocení;
 • srdeční potíže a obtížné dýchání, problémy s tlakem;
 • nevolnosti od žaludku, střevní potíže 
 • závratě, ztráta rovnováhy, píchání na hrudi
 • suché a pálivé oči, přechodné ztráty ostrosti vidění
 • svalové křeče, bolesti kloubů a páteře, pálivá bolest, trnutí určitých částí těla
 • problémy se zuby (zejména šestky a osmičky), záněty zubů a dásní;
 • menstruace u žen i 2x za měsíc
 • popudlivost, agresivita, nedostatečná schopnost se soustředit (roztěkanost)
 • výpadky paměti, zvýšená zapomnětlivost
 • pocity, že nestíháte z nedostatku času
 • krátkodobé záblesky vjemů a akcí z jiných životů
A který lidský orgán je tím nejohroženějším? Letíme do páté dimenze, kde se prožívá láska. Je to tedy zcela určitě SRDCE.
V každém případě je tu čas transformace. Čas, kdy něco končí a něco nového začíná. Máme veškerou podporu Univerza - a je jenom na nás, zda sami něco začneme, nebo zda zůstaneme u toho konce.
Ti, kteří si nezvolili "vzestup" a zůstanou se dvěma šroubovicemi DNA až do konce svého života - pro ty bude život na Zemi (která bude stále více zvyšovat své vibrace) čím dál tím těžší.

 Duchovní "vzestup" a dimenzionální posuny

V dnešní době už snad každý ví, že vstupujeme do Věku Vodnáře, jehož přesný počátek je (podle Mayského kalendáře) astrologicky datován na rok 2012. Nyní tedy procházíme "přechodem" z jedné éry (Věk Ryb) do druhé (Věk Vodnáře) - a v rámci tohoto přechodu se dějí převratné změny. Planeta Země "převibrovává" ze 3. do 5. dimenze vesmíru - a za tím účelem se nevyhnutelně musí očistit s pomocí všech čtyř živlů (oheň, země, voda, vzduch). Jinými slovy: Božský plán Stvořitele, podle kterého se všichni řídíme (ať už vědomě či nevědomě), povolává Zemi, aby vzestoupila z reality, kterou známe jako třetí rozměr (3. dimenzi), do 4. dimenze (kde zůstane dočasně) - a poté do 5. dimenze. Již dlouho se mluví o tom, že k tomu dojde v roce 2012, ne-li dříve.

Lidstvo (a všechno živé) musí být připraveno na vzestup, tj. na zvýšení vibrací, aby se posunulo spolu s planetou. Mnoho lidí již nemá čas na to, aby prošli procesy odděleného, individuálního vzestupu, který by mohl trvat i několik set let. Jsou ve své poslední inkarnaci a měli by nyní vzestoupit, aby pomohli založit nové stvoření na Zemi a v celém vesmíru. Znamená to: ponechat si tato těla a postupně je přivést (zpět) přibližně do věku 30 let. Kdo není připraven, bude se muset inkarnovat zpět do 3. rozměru, ale už na jiné planetě, protože planeta Země přejde do 5D. Nemohou se tedy vrátit na Zemi ve vyšší dimenzi. "Smlouva" některých lidí přitom vyprší a oni se vrátí do dřívějších hvězdných systémů (pokud si přejí) - a je možné, že vzestoupí případně i nad pátý rozměr. Nikdo na Zemi není původem z této planety.

 

Dnešní doba se tedy značně zrychlila po duchovní stránce! I lidé, kteří se duchovnu doposud vysmívali, zažívají nyní změny v podobě náhlého otevírání 6. a 7. čakry (až na 140 %). Vlastně jde o "kvantové skoky" v duchovním rozvoji na celé planetě. To, co bylo před pár lety pro někoho nemožné, je teď pro něj otevřené. Je to způsobeno tím, že planeta Země "převibrovává" ze 3. do 5. dimenze vesmíru a připravuje se na svoji novou oběžnou dráhu. Říkáme, že planeta Země je "na vzestupu" - a s ní samozřejmě i všichni její obyvatelé.

Pod slovem "vzestup" je myšleno, že si musíme "zvednout svoje tělesné vibrace" na úroveň páté dimenze a že si znovu musíme obnovit všech 12 řetězců DNA (máme aktivní jen 2 řetězce), což bude vlastně dosažením stavu Kristova vědomí. A pak ještě musíme docílit, aby bylo v našem těle zapojeno dalších 37 energetických řetězců DNA, což přinese kompletní změnu buněčné struktury lidské tělesné formy. To bude mít za následek buněčnou přeměnu našich těl na tzv. "krystalickou strukturu". To bývalo konečným cílem zasvěcenců ve starověkém Egyptě. Šlo o překonání smrti a o to: odejít do další dimenze i se svým tělem. Aby se toho dalo dosáhnout, byla buněčná restrukturalizace na "krystalickou formu" nezbytná.

 

Krystalická buňka neumírá, ale celá se "obnovuje". Ve stávající formě našeho těla se buňky neustále vyměňují a umírající buňky vytvářejí povlak na žilních stěnách a ve střevním traktu. Tento povlak vede k tvrdnutí tepen a v konečném procesu - ke stárnutí a ke smrti.

Ale naproti tomu proces krystalické přeměny vede k nestárnoucí tělesné formě, která má schopnost překonat smrt (tzv. věčný život). Krystalická buňka má schopnost v případě potřeby rozpustit buněčnou stěnu a znovu ji zrekonstruovat.

 

Pokud se krystalické buňky budou takto obnovovat, tak bychom se zase mohli dožít věku 700 let (nebo i mnohem více), jak to bývalo dříve, než nastal "Pád člověka". Bytosti na jiných planetách (z Plejád, z Orionu, Síria) se tohoto věku naprosto normálně dožívají a využívají všech výhod s krystalickou přeměnou spojených. Krystalická tělesná forma totiž umožňuje transcendentální schopnosti jako je např. změna tělesné formy, teleportace a cestování mezi dimenzemi. To bude opět možné (pokud té krystalické přeměny dosáhneme). Jestliže lidé přejdou na buněčnou krystalickou strukturu, tak už nebude zapotřebí ani lékařů, ani léčitelů. Nemoci prostě nebudou existovat. Nejsnadnější způsob, jak začít, je zasvěcení do reiki. Mistr Reiki zná způsob, jak vám obnovit pokřivené kódy DNA a jak vás napojit na transpersonální systém čaker. Ale dál už musíte pokračovat sami!

Ti, kteří si nezvolili "vzestup" a zůstanou se dvěma šroubovicemi DNA až do konce svého života - pro ty bude život na Zemi (která bude stále víc zvyšovat své vibrace) čím dál tím těžší. Pokud zemřou se dvěma šroubovicemi, budou v příštím životě zrozeni v jiné třídimenzionální realitě na jiné planetě v jiném stvoření, aby pokračovali ve svém vlastním tanci životem. Je důležité, aby si všichni uvědomili, že život nekončí smrtí, ale pokračuje tak dlouho, dokud si duše nezvolí návrat "domů".

 

Vzestupu by mělo být dosaženo, až budeme plně vystaveni energiím pásu fotonů. Jde o pás toroidně tvarované energie, kterým naše Sluneční soustava projde dvakrát za 26 000 let. Každé takové projití v minulosti trvalo asi 2 000 let. Nyní jsme již v tomto pásu, ale jsme chráněni před předčasným nezvládnutelným vzestupem pruhem holografické energie, umístěným kolem naší Sluneční soustavy Galaktickou Federací Světla, našimi spojenci z jiných civilizací v naší Galaxii (Mléčné dráze). Jak se zvyšují naše vibrace, část fotonových energií je postupně propouštěna do naší Sluneční soustavy.

Nejprve bude současný systém našeho těla s dvouvláknovou DNA/RNA nahrazen systémem o 12 vláknech. Náš systém 7 čaker (energetických center těla) se zvýší na 13 čaker. Také budeme vědomě využívat na 100 % svůj mozek (místo nynějších 10-20 %). Vrátí se nám plné vědomí - tedy vědomí, proč tu jsme, co máme dělat v budoucnosti a jaké byly naše dřívější životy. Budeme mít univerzální vědění na dosah ruky a budeme mít nadlidské schopnosti.

Jako vzestoupení galaktičtí lidé (fyzičtí andělé) budeme schopni komunikovat se všemi myslícími formami života v naší galaxii, ve vesmíru a dále. Znovu získáme nadpozemské schopnosti, o které jsme přišli před mnoha životy. Telepatie, teleportace (přemísťování) a meziplanetární cestování bez vesmírných lodí budou s našimi světelnými těly opět možné.

Země je nyní opěrným bodem pro změnu a mír v této galaxii a ve vesmíru. Evoluce jinde nemůže úspěšně pokračovat, dokud nevzestoupíme do pátého rozměru. Mnoho civilizací nás sleduje s intenzívním zájmem. Vyšší dimenze mají schopnost vidět do nižších, kdežto my odtud vyšší dimenze nevidíme. V posledních letech má lidstvo prakticky neomezený přístup k nejvyšším bytostem Světla, které poskytují vedení skrze kanálované spojení (channeling) a někdy se dokonce projevují i v éterické nebo fyzické podobě.

 

Je nezbytné, aby se Země očistila a vrátila k rovnováze v rámci přípravy k vzestupu. Tato příprava je částí příčiny mnoha extrémních stavů počasí, kterými planeta v posledních letech prochází. Mnoho sopečné a zemětřesné aktivity uvolňuje tektonické podmořské desky Lemurie (potopila se asi před 25.000 lety) v Tichém oceánu a Atlantidy (potopila se asi před 12.000 lety) v Atlantském oceánu. Součástí návratu k rovnováze je, že pevniny Lemurie a Atlantidy musejí vyplout na povrch. Jsou na nich prastaré chrámy a pyramidy, které je třeba znovu aktivovat.

Vzestup v lidské tělesné formě na Zemi patří pravděpodobně k nejtěžším cestám všech věků. A protože je tato cesta tak složitá, značně přispívá k rozsáhlé výuce duše. Ty duše, které svolily k této cestě, se z ní naučí mnohem víc, než všechny ostatní, které kdy existovaly v čase, prostoru a formě!

 

Skvělá zpráva: vyšší reality již oslavují

úspěšné završení vzestupu Země

 Země dosáhla HLAVNÍHO cíle v Plánu svého Vzestupu. Bylo toho dosaženo díky neuvěřitelnému výronu lásky nabízené Silami Světla Země v koexistenci se všemi živými formami na planetě. Sešlo se mnoho aspektů plánu Vzestupu v kulminaci všech součástí, aby došlo, tak říkajíc, k vytvoření celku.

Jako součást všeobecného cíle Vzestupu Země, existoval plán dosáhnout určitého cíle do specifického data. Aby bylo tohoto úkolu dosaženo, musely se spojit stovky rozličných aspektů.

Některé z aspektů jsou tyto:

- základní změny v uvážování populace Země
- kódování různých sektorů včetně zarovnání Země s dalšími planetárními systémy uvnitř této galaktické čtvrti
- specifické definované body potřebné k postupu celé lidské populace a zvířecího světa na záěvrečné jeviště plánu
- správná vibrace krystalického a minerálního světa, aby zachytila a provedla Zemi obrovskou salvu Světla
- maximalizace všech lidských systémů potenciálů, aby asistovaly dosažení určitého stupně moudrosti v běžné populaci, aby bylo možno přistoupit k dalšímu stupni
- rovnováha mezi rostlinnou a minerální říší
- završení kódování, které by umožnilo zasáhnout planetu v nejvyšší vibraci
- přinášení skrytých a pohřbených záležitostí, které bylo třeba vynést na povrch k započetí cesty transformace
- spojení mnoha součástí různých systémů, které umožňují ekonomické a praktické fungování světa a nezbytnou strukturální demolici, která je nezbytná k novému začátku.

Dokonalé zapadnutí všech těchto součástí může být viděno jako "přistávací světla jsou nyní již plně rozsvícena a připravena na přistávací manévr, za krásného počasí, kdy přistane zcela nová ultra-moderní rovina."

Změny, které to pro Zemi přinese, budou intenzivně zaznamenávány zejména následujících 6 měsíců.

Cestou k této události (která se již uskutečňuje několik dnů včetně posledního období úplňku) někteří Pracovníci Světla pociťovali neobvyklé symptomy. Příčinou těchto symptomů byl zejména fakt, že jejich energie a vstupů bylo třeba na (vyšších) úrovních, aby bylo dosaženo doteků v poslední minutě u velkého množství projektů. To vyžadovalo nasazení Pracovníků světla, jejichž úkoly byly téměř, i když ne zcela, splněny. Proto tito lidé ve snaze dosáhnout hlavního cíle, k jehož splnění jsme pracovali krok po kroku po tak dlouhý čas, zaměřili svou pozornost a energii do několika málo posledních týdnů, kde pracovali na vyšších rovinách. Tam dělali své maximum, aby si byli jisti, že všechny aspekty plánu zasáhnou cíl. Všichni dělali fantastickou a smysluplnou práci. Pro některé lidi to stálo obrovské množství energie, takže jim již nezbývalo příliš pozornosti a energie pro soukromý a profesní život. To by se mělo brzy změnit, jakmile se znovu-uzemní ve svém 3D prostředí. Syptomy byly popisovány jako "cítím se prázdný, ve vakuu, nejsem plněný přítomný", nebo "pocit naprosté ztráty energie doprovázený naprostým odmítáním děláního čehokoliv ve 3D dimenzi". Tyto pocity mohli mít pouze ti Pracovníci Světla, kteří stále pociťoval potřebu dokončit projekty. Mimochodem neznamená to, že by tito Pracovníci Světla "selhali", že si tyto projekty nesplnili dříve. V 98% případů, proč nebly některé projekty dokončeny, tomu tak bylo kvůli svobodné vůli učiněné lidstvem a pouze v některých případech vlivem situace Pracovníků Světla, kteří činili rozhodnutí skrze ego či prostřednictvím mysli.

Je to naprostá víra a v mnoha případech zázrak vidět prostřednictvím této rozdělené rozhodnosti, že tento hlavní cíl Země byl dosažen, že stihli završit tyto zbývající úkoly, a tím složili všechny kousky dohromady v tomto slavném a dechberoucím závěru. Náš obdiv je bezmezný, stejně jako naše vděčnost.

Pokud sedíte tiše a dovolíte si to, snadno můžete v této chvíli pocítit radostí oplývající vesmír, neboť Matka Země a bytosti ve všech realitách Světla oslavují tento ohromující úspěch. Podařil se díky spojenému úsilí mnoha, ale zejména tomu vašemu. Nic z tohoto by nenastalo, nebýt vás. O tom není nejmenších pochyb. Vy šichni jste prostě naprosto neuvěřitelní a vaše úsilí čelí popisu, který by šlo učinit prostřednictvím slov.

Prosím, pohroužete se do ticha a zlatého světla a připojte se k nám a k této oslavě.

Na vědomí vaší Služby, která změnila svět.

Sanat Kumara, channelováno Sandy Stevensonem, 3. června 2007 

Zdroj:  translation OSUD.cz 2007 
 
  
Energie z vesmíru
 
Právě dopadající energie - září 2007

Od září se začne naplňovat proroctví ohledně otevření brány a vzestupu hladiny energií na nejvyšší možnou míru. Všichni, kteří toto pocítí, budou do jednoho vnímat spoustu mimosmyslových informací. Projevy budou velice krátkodobé, dokud se vše opět neustálí. Všichni, kteří pocítí tyto změny, budou samozřejmě také sami od sebe požadovat změnu ve svých životech, neboť takto již pro tyto duše není možné žít. Lidé se k těmto projevům budou stavět velice odmítavě, neboť si nebudou vědomi toho, proč se jim to děje a bude to vyžadovat spoustu trpělivosti a zároveň zásadní změnu v jejich životních postojích, neboť to, čemu se budou nejvíce bránit, udeří s nebývalou silou.

Energie budou přicházet ve vlnách a každá vlna bude doprovázena změnou okolního počasí. Změny počasí probíhají neustále, avšak změny, které budou provázet tyto energetické náboje, budou velice málo patrné.

Během září také nastane otevření brány Slunce, která bude sama nasávat veškeré negativní energie ze Země. Aktuálně jsme ve velmi vysokých vibracích a můžeme se cítit i vidět „rozptýleně" nebo prožívat citový zmatek, ztrátu, opuštění.

Nelze říci, že se Země očistí, ale bude moci odejít další část těchto energií, nastřádaných zde během spousty minulých let. Teprve poté nastane mírná úleva, i když celkově velice nepatrná. Lidé budou stále pociťovat tytéž příznaky jako dosud, neboť jsou součástí transformace. Možná se objeví i další příznaky, jako například tlaky na srdci a oběhové problémy. Může se objevit i hučení v uších nebo jiné příznaky vzestupu. Nelze říci, že tyto problémy bude jednoduché překonat, ale ten, kdo se bude vědomě snažit postoupit do vyšších vibrací, zvládne tyto problémy daleko snáze.

Příchozí energie jsou pouze předzvěstí dalších, daleko silnějších, které budou přinášet nové informace a proudit do myslí těch, kteří mají ve svých kódech kód pomoci ostatním a kód světlonoše pro hledající a tápající. Vše se začíná měnit a během několika let se projeví následky těchto změn, neboť je žádoucí, aby tyto změny proběhly.

Spousta informací přijde na Zemi ještě během tohoto roku. Tyto informace byly mnoho tisíců let drženy v tajnosti a nyní nastává čas jejich návratu k lidem, kteří s nimi budou umět naložit. Tito lidé budou ti, kteří budou učit ostatní.

Takto se bude také zčásti měnit temnota na světlo. Spoustu energií ještě nemůže tu tmu proniknout, ale přichází doba, kdy se proud energií neustále zesiluje a jejich působení se bude projevovat okamžitě po jejich dopadu na určené místo.

 

Fotonový pás - éra Světla začíná (1.)

Ano, posouváme se do zóny vesmíru, kde je pásmo fotonové energie. Naše hvězda se vnoří do tohoto pásma na nějakých 2000 let a tato událost se děje každých 11000 let. Naposledy, kdy tomu tak bylo, bylo období Atlantidy. 11000 let mimo fotonový pás se nazývá Galaktická Noc. Náš hvězdný systém je 8. hvězdou plejádského souhvězdí. Naše hvězda obíhá Alcyon, stejně jako další plejádské hvězdy. Alcyon se nachází ve fotonovém pásu po celý čas. Jiné vystupují a vstupují na různou dobu, což je odvislé od jejich orbitální dráhy. Zkušenost, kterou zažíváme na Zemi, když vstupujeme a vystupujeme z fotonového pásu, je extrémně cenná. Trilióny duší se proto pokoušejí dostat pro tuto jízdu tělo.

Začínáme se nasunovat do fotonového pásu a zcela v něm budeme ponořeni kolem roku 2012. Ve fotonovém pásu se stávají zdi mezi různými dimenzemi stále více tenké, nebo neexistují vůbec. Jednou z věcí, která bude muset nastat, až se dostaneme do fotonového pásu je to, že si budeme muset osvojit 4. dimenzi a integrovat ji do naší planety. Přechod do a z fotonového pásu je charakteristická radikálním počasím, podnebnými změnami. Bude to docela zajímavé, neboť svět 4. dimenze začíná padat do naší reality 3. dimenze. Elementy ze čtyřky mohou budou individuálně přitahovat, budou schopni "vidět" a interaktovat zcela v závislosti na našem vědomí. Mohli bychom si přitahnout místnost plnou ďáblů vystavujících své vidle, ale také plnou místnost andělů. Čtvrtá dimenze je polarizována velmi podobně, jako 3. dimenze a bytosti úrovně 4. dimenze mají svou vlastní agendu.

Od pomoci a požehnání k přímému působení na náš vývoj. Náš stav vědomí JE tou NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCÍ. Opakuje to stále. Zdůraznila také "BÝT V PŘÍTOMNOSTI". Podle ní není načasování této události tak důležité, jako jsme my, z perspektivy vědomí již v tom jsme. Vrchol aktivity podnebných změn by podle ní měl být mezi lety 1998-2001. Mluvila o dimenzích takto: první dimenze - minerální říše - vědomí rezonance matky země prostřednictvím krystalů .. 2. dimenze - říše rostlin - vědomí vnímání matky země prostřednictvím interakce a komunikace s rostlinamy, t.j. Findhorn 3. dimenze - čas a prostor - vědomí zvládnutí lineárního času prostřednictvím "bytí tady a teď" polarizovaného do pozitivity a negativity 4. dimenze - nefyzické království archetypů, průvodců a nefyzických bytostí. Přístupné prostřednictvím průvodců, archetypů a andělů - a také polarizováno do negativity a pozitivity.

Až se ocitneme ve fotonovém pásu, budeme mít přístup ke všem dimenzím vědomí. Lidé celého světa se snaží o malý kousek vědění, osvícení, naději pro budoucnost svých dětí ve světě rozrůstajícího se ponížení, drog, znásilnění, vražd atd. Proroci zkázy kážou o fyzickém hororu a anihilaci. Je to jako velký vír, velká nasávající spirála, stále dolů ve tmě a zoufalství. Když se však podíváte vzhůru, můžete vidět světlo na špici a vydrápat se ven z tohoto stále zrychlujícího se stisku beznaděje. Pravda je někdy tak jednoduchá, že ji přehlédneme, ignorujeme ji a snažíme se nalézt mnohem komplikovanější odpověď, zatímco pravda tam pořád leží, brnká vás přímo do nosu jako váš cestovní pas ven víru směrem do budoucna.

Všechno začíná kolem malého atomu a skupiny malých elektronů, které obíhají kolem. Anglický fyzik Paul Adrain Maurice Dirac prohlásil, že ke každému druhu částice existuje anti-částice. V roce 1932 Carl David Anderson objevil anti-elektron a pojmenoval ho pozitronem. V roce 1956 byly objeveny anti-proton a anti-neutron. Když se vytvoří anti-částice, vchází do existence běžných částic a je pouze otázkou času... zlomku vteřiny.. než se setká a srazí s elektronem. Náboje se zruší a celková hmotnost páru je přeměněna do formy fotonů. To nabízí nový a zcela bezprecedentní zdroj energie.

FOTON se v nejbližší budoucnosti stane vaším životním stylem. Fotonové pásmo bylo ve vnějším kosmu objeveno v roce 1961 satelitními přístroji. Nyní se posuneme do Plejád... Sedmi sester.. odhadem 400 světelných let odtud. Tato skupina hvězd je základem nesčíslně mytologických příběhů v mnoha zemích světa... Řečtí Bohové, Australské Snění, Čínská mytologie. Citujme aspoň několik astronomů: Jose Comas Sola dělal speciální studii Plejád a objevil, že tvoří systém, kterého součástí je i naše slunce, stejně jako několik dalších sluncí; a všechna mají zřejmě své planetární systémy. Freidrich Wilhelm Bessel ukázal, že členové této skupiny měli předchozí pohyb 5,5 obloukových vteřin za století ve stejném směru. Isaac Asimov... "Lze předpokládat, že všechny hvězdy ve shluku mají stejný chronologický věk." Edmund Halley, když studoval pozici hvězd, zaznamenal, že nejméně tři hvězdy nebyly na pozicích tak, jak je udávali Řekové.

Rozdíl byl tak velký, že je nepravděpodobné, že by Řekové či Halley udělali chybu. Hylleymu se zdálo velmi jasné, že se tyto hvězdy pohybují uvnitř systému. Také Paul Otto Hesse vytvořil speciální studii tohoto systému, jehož je naše slunce součástí a objevil v absolutně pravých úhlech k pohybům sluncí FOTONOVÝ PÁS či MANASKÝ PRSTEN, fenomén, kteří vědci zatím nedokázali laboratorně zopakovat. Našemu slunci trvá 24.000 let, než dokončí orbit a je rozděleno do sekcí. 10.000 let temnoty je období, jak to známe nyní, noc a den a poté 2000 let neustálého světla, pak znovu 10.000 let temnoty a pak znovu 2.000 let světla.

V tomto okamžiku jsme pripraveni vstoupit do fotonoveho pasu, stane se to mezi aktualni chvili a koncem stoleti. Zavrsili jsme cely cyklus a jsme znovu na zacatku. Je to dopodrobna popsano v bibli, v knihach o mytologii, Nostradamem a modernimi vedci. Az Zeme poprve vstoupi do fotonoveho pasu, bude to vypadat, ze nebe hori, ale budte v klidu, jde o studene svetlo, takze nedojde k zaru. Pokud se do pasu nejprve zahali Slunce, dojde k bezprostredni temnote, ktera pocitana podle nasi rychlosti ve vesmiru, bude trvat 110 hodin. Interakce mezi slunecni radiaci a fotonovym pasem zapricini, ze nebe bude vypadat, jako by bylo plne padajicich hvezd. Az vstoupi do radiacniho pasu Zeme, vsechny molekuly budou nabuzene, vsechny atomy se zmeni, veci zacnou zarit., BUDE TRVALE SVETLO. Uz nebude temnota, ani v nejhlubsi jeskyni, ani v lidskem tele.

Rychly pohled do krestanske bible: "Vsechny hvezdy budou padat z nebe a nebe jiz nebude..." Ocekava se, ze rotace Zeme se omezi. Kvuli redukovane slunecni radiaci se teploty ochladi a vytvori se ledove prikrovy az do 40. stupne obou polokouli. Vase ucebnice dejepisu vam sdeli, ze doslo nejmene k 5 dobam ledovym a podle vseho trvaji kolem 2000 let. Stoji za zminku, ze svetova komunikacni centra, pevne satelity, americke zakladny a pokusna mista jsou uvnitr "bezpecne zony". Je to plan, nebo nahoda? A kde se nachazite vy?

V našem kosmu existují tři typy lidí: hmotní, jako jsme my, což je člověk tvořen pevnou látkou, pak atmosféričtí, také hmotní, ale molekulární struktura je zcela jiná a éteričtí, zcela nehmotní. Až vstoupíme do fotonového pásu, normální, zdravá osoba bude pociťovat otřesy, jako když strčíte prsty do zásuvky a transformace bude kompletní -- přeměníte se z hmotné osoby na atmosférickou osobu ("a budeme změněni na nesmrtelné bez rozdělení smrtí mrknutím oka"). Teologové do velké hloubky popsali biblické postavy a prohlašují, že žili v období světla. Obloha a atmosféra byly jiné a zřejmě nikdy nepršelo. Nostradamus ve verší o konci světa, jak ho známe, píše o roce 1999: "a už nebude pršet, ale za 40 let bude normálně." V domorodé mytologii se říká: "Lidé byli odlišní od dnešních, měli jsme most ke hvězdám." Ve všech jejich příbězích pokud se vyrovnali Náčelníkovi či Staršímu, uprchli ke hvězdám. Stejně tak Řekové. Zdá se, že vesmírné cestování je uvnitř fotonového pásu snadné. V roce 1962 jsme se dostali do vlivu Fotonového pásu. Rok 1962 byl rokem obrovské UFO aktivity. Dostali jsme se do sféry cestovatelů vesmírem, kteří používají Fotonový pás?

Tak jak se řítíme blíže a blíže, bude si nás prohlížet stále větší množství UFO, než se zrodíme do roků světla. Zdálo by se, že se to již děje. Erich Von Daniken, když navštívil Jižní Ameriku, objevil kmen s objektem, který jim dali hvězdní lidé před tisíci lety. Bylo jim řečeno, aby ho udržovali v čistotě a řekli jim, že "až začne hučet jako tisíce rojů včel, vrátíme se". Před třemi roky (t.j. v roce 1978) to začalo jemně bzučet. Kosmický budík nás připravuje na příchod světla? Zdá se, že některé civilizace žijí permanentně ve Světle. Když naše planeta ukončuje období světla a navrací se k 10.000 letům temnoty, vrací se ke Světlu a čekají pak na opětovný vstup? Vypadá to tak.

I Mayové odešli narychlo se zprávou o svém budoucím návratu, který nyní podle badatelů bezprostředně hrozí. Nástěnné jeskynní malby po celém světě ukazují nákresy podobné systému Alcyonu. Kulový blesk.. fenomén, o kterém se toho málo ví, možná malá kapsička Fotonového pásu? Podle všech UFO badatelů jejich posádky vždy jeví zvýšený zájem o jaderná zařízení. Co se stane s reaktorem uvnitř Pásu? Domnívám se, že naši mají východisko před sebou. Fotonová energie se jeví být energií budoucnosti. Mnozí badatelé označují fotonové rakety na experimentálních discích "vzadu byly reflektory". Zprávy, které jsou k dispozici, označují pomalé, nešikovné plavidlo, ale uvnitř Fotonového pásu máme podle mne k dispozici stroj pro kamžité neomezené cestování vesmírem. Je to kvůli tomu, že bude radiace našeho slunce Fotonovým pásmem modifikována, věnují naši vědci pouze malou pozornost sluneční energii? Přemýšlejme o tom, jak naše planeta vyjde ze světla do temnoty. Původní mytologie říká "byli jsme vyhnáni do temnoty a bědovali, takže Bohové nám dali Slunce, aby nás hřálo a měsíc, abychom v noci viděli." Pokud se ledové čepice tvoří během světelných let, pak musí sluneční radiace při opouštění pásu jistě led roztát... Potopy. Pokud v období světla neprší, je pochopitelné, proč se Noe tak děsil pohledu na první duhu. Gilgaméš mluví o velké potopě, ale ta byla zřejmě 10.000 let před Noemovou potopou. Přemýšleli jsme o našem světě a vlivu na jednotlivce, ale co lidstvo jako celek?

Je představitelné, že mnozí lidé, kteří nebudou připraveni, úvodní zásah nepřežijí. Pokud se led rozšíří do 40. stupně zeměpisné šířky, který kreje polovinu USA a většinu Evropy a Asie, pak bude mnoho lidí bez domova. Budou přijati v jiných zemích? V omezeném prostoru úrodné půdy bude možné podporovat nesčíslně milionů lidí? Domnívám se, že ne.
 
 

Transformace: Duchovní probouzení a naprostý buněčný i energetický přerod lidské bytosti - jak to poznáte?

"Kdyby včely zmizely z povrchu zemského, lidstvu zbývají čtyři roky života...." Albert Einstein. Včely bohužel začaly v této době hromadně mizet...

Doba je význačná a přelomová, lidstvo zcela nepřipraveno vstupuje do jednoho ze svých nejtěžších období. Sluneční radiace nezadržitelným způsobem stoupá. Zatímco 99,9% spí, zbytek se snaží připravit na tuto dobu a částečně i podniká protiopatření. Lidí budou bojovat o přežití a o duchovní vzestup, který není automatický. Neradi bychom šířili poplašné zprávy, ale máme dojem, že mnozí se ho nedožijí... Píše se teprve rok 2007 a kosmické proudy a Slunce nám již předvádějí stále se zvyšující sílu. Ta se bude stupňovat. Vědecké elity již mají ohledně měnících se základních vzorců povědomí, ale veškeré informace jsou zatím před lidmi utajovány, aby se předešlo panice. Z toho důvodu mlčí i média a jsou vymýšleny lži o tzv. "globálním oteplování" díky průmyslovému znečištění.

Fyzické potíže:


Dřívě prodělaná nějaká infekční nemoc (často různé druhy "únavového syndromu", EBV virózy)
Bolest a píchání v různých částech těla. Zejména pak v zádech, hrudi, ramenech. Je to výsledek změn na úrovni DNA a uvnitř vás se budí "kristovské energie".
Krvácení z nosu či změny v menstruačních cyklech. Vaše energetické tělo se ocitá ve větším tlaku, což způsobuje v úvodní fázi krvácení.
Nevolnosti. Pocit "je mi špatně od žaludku". Dochází k různým změnám v rotaci Země, jejím sklonu, různě kolísají i gravitační tlaky. Citliví jedinci to cítí.
Motání hlavy. Svět se s vámi najednou zhoupne, nebo se cítíte tak, jako byste právě vystoupili z kolotoče.
Neobvyklé spánkové vzorce. Často se probouzíte v noci mezi druhou a čtvrtou. V noci se toho s vámi děje a vy se prostě potřebujete jen na chvíli nadýchnout. Budou dny, kdy neusnete až do hluboké noci, budou dny, kdy se naopak budete budit velmi brzy. Budou často dny, kdy přes den budete úplně mrtví. Nebojte se jít si zdřímnout i přes den, hlavně odpoledne. Některé noci budete mít pocit, že spíte velmi mělce, že jste v podstatě ani neusnuli.
Fyzická dezorientace. Občas nebudete vědět, kde jste. Budete také vychýleni ze své osy, tudíž se například mlátit o futra dveří.
Různě se zvětšující a pak zase zmenšující uzliny.
Problémy s polykáním. Občas se stane, že se zakuckáte při pití, nebo jen polykání sliny.
Návaly obrovského pocení, často i v noci.

Pálení očí.
Citlivost na nízko vibrující energie.
Je vám špatně v blízkosti některých lidí, nebo na některých místech, kde jste dříve neměli žádný problém.
Problémy s dechem. Dechová cvičení budou v této době velmi důležitá. Občas budete doslova "lapat po kyslíku".
Problémy s různými částmi kosterního systému. Budou vás tlačit nově se vyvíjející žlázy, např. v oblasti kostrče na zadku lze pociťovat velké bolesti při sezení. Muži budou pociťovat bolest varlat s měnícím se žlázním systémem.
Ztráta šťávy. Můžete se cítit úplně vyždímaní, bez jakékoliv chuti dělat cokoliv. Je to v pořádku. Prostě vysaďte a dovolte si "nedělat nic". Je to podobné jako restart počítače.
Výpadky paměti. Nemůžete si vzpomenout na věci či jména, na která byste si dříve vzpomněli i pokud by vás probudili v noci.
Bolesti zubů a pod zuby (zejména šestka vpravo nahoře... :)) - zuby bolí zdánlivě bez příčiny a tvoří se pod nimi "váček-neváček", nebo se rozpadávají 
Klesá tělesná teplota, často až k 35°C

Psychické příznaky:

Intenzivní, živé sny, často nebývale hrůzostrašné. Může se jednat o válku nebo nejrůznější příšery. Uvolňujete staré vzpomínky.
Pocity obrovského vnitřního smutku bez zřejmého důvodu. Uvolňujete svou minulost (jak z tohoto, tak minulých životů) a to způsobuje smutek. Je to podobné, jako při stěhování do nového domu. Je zde smutek kvůli vzpomínkám, energii a zkušenostem starého domu.
Pláč bez zřejmé příčiny. Podobně jako v bodě o jednu výše. Je dobré a zdravé nechat stékat slzy. Pomůže to odplavit staré energie. Pomine to.
Zvětšující se "rozmluvy a mluvení sám se sebou." Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější a hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.
Výpadky vědomí. Pocit, že brzy omdlíte, že nejste ve svém těle. Vaše vědomí se zrovna toulá v jiné dimenzi.
Záchvaty hladu, kdy sníte celou ledničku, či naopak několikadenní nechuť k jídlu.
Obrovské pocity samoty, i ve společnosti ostatních lidí či svých blízkých. Nepříjemné pocity ve společnosti skupin lidí. Jdete posvátnou duchovní cestou, po které musí kráčet sám. Navíc tak, jak je vám špatně, nejraději byste si někam zalezli...

Další příznaky:

Náhlé změny v práci či kariéře. Velmi obvyklý symptom. Tak jak se měníte, mění se i věci kolem vás. Nebuďte znepokojeni, že jste stále nenašli vhodnou práci. Jste v proměně a možná uděláte několik pracovních změn, než se usídlíte v pozici, která vám bude zcela vyhovovat.
Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni prostřednictvím karmy. A právě zpracováním karmy se pouta postupně uvolňují a jste volní. Budet to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně.
U některých činností už prostě nemůžete vydržet. Nemůžete se již v klidu dívat na televizi, či dělat jiné činnosti, se kterými jste dříve neměli problém.
Obrovská touha odejít Domů. Říkáte si, co na této šílené planetě pohledávám? Kde je láska? Kde jsou mí blízcí? Proč nejsem s nimi? Není to sebevražedná nálada. Nejde o prožívání pocitů frustrace, ale hlubokého stýskání po něčem, co tak důvěrně znáte.
Energie chodí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do fotonového pásu Světla 21. prosince 2012 se poměr obrací...
Nic takového se vám zatím neděje? Ještě nepřišel váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne. Až do této chvíli se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem.... Záleží také na tom, v blízkosti koho zrovna žijete, s kým si povídáte, s kým pracujete, s kým se milujete... tyto vztahy mohou případné vaše změny buďto urychlit, nebo zabrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládáno k víře) transformační proces ovlivňuje i strava. Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, nevěřte knihám a duchovním guruům, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu!

Pevně věřme, že lidé definitivně z povrchu zemského nezmizí, byť si o to některými svými myšlenkami a činy říkají. V každém případě nás však nečekají lehké časy.
 
 
 
 
DÁREK OD SLUNEČNÍCH ANDĚLŮ 
pro usnadnění procesu duchovního vzestupu

Strach
Tvůj osobní Sluneční anděl tě zdraví - velmi milovaná lidská bytosti. Mluvím jménem legií Slunečních andělů, mluvím za zde přítomné anděle Světla, kteří teď okolo tebe tvoří zlatou energii. Spirálovitě tě obepíná.
 
Od nohou nahoru proudí daleko až nad tvou hlavu. Tato energie okolo tebe vytváří zvláštní ochranný prostor. Snad je ti známo, že můžeš takovéto dění podpořit tím, že si to představíš svým vnitřním zrakem.

Buď si nyní vědom svého dechu a spoj jej s myšlenkou harmonie. Vzpomeň si, že každá myšlenka je ENERGII, která se projevuje ve vesmíru a ve tvém těle. Ted` také cítíš, jak se tvé tělo pomalu uklidňuje, jak proudí harmonie všemi tvými orgány, tvými myšlenkami a pocity. Dopřeji ti nyní malé přestávky, aby ses mohl vžít do tohoto dění.

Mezitím se můžeš zkusit podívat zavřenýma očima do svých uší a citově vnímat energetický kanál, jenž spojuje naše uši uvnitř hlavy a který tvoří základ tvého jasného slyšení. Tímto malým cvičením přispíváš k tornu, aby se otevřela brána k nesmírnému pokladu tvého vnitřního vědění. Chtěl by ses častěji více spoléhat na svou intuici, když tě jiní lidé prosí o radu anebo když prostě hovoříš s lidmi? Pak můžeš tento kanál intuice aktivovat už jen tím, že si krátce připomeneš, že tento energetický kanál uvnitř tvé hlavy existuje. Světelní andělé nyní pracují na tvé energetické základně, která se nachází uvnitř tvé hlavy mezi ušima a zdokonalují ji. Ty však i nadále zůstávej se svým cítěním a představivostí uvnitř své hlavy. Andělé Světla povedou nyní tvé tělo do ještě hlubšího stavu uvolnění. Nyní sedíš vzpřímeně. Uvolni zcela vědomě svá ramena a nech je zcela volně viset. Všechny tvé čakry budou nyní otevřeny a jejich frekvence bude zvýšena.

Já - tvůj anděl Slunce - zakotvím nyní - jestli souhlasíš - ještě hlouběji ve tvém jemněhmotném těle své frekvence Světla, lásky, blaha a zdraví. Prozářím tě svými energiemi a začínám nyní pomalu působit na tvé mentální tělo. Ono je jemněhmotný prostor frekvencí, který byl stvořen všemi našimi myšlenkami, které jsme si kdy mysleli.

Přijmi s plnou důvěrou a láskou mé energie, které se nyní postarají o pořádek v prostoru tvého mentálního těla. Když se toto děje, pracujeme my, přítomní andělé Světla - na tvém vnějším JÁ.

Ve vnějším JÁ - vědomí člověka existují rozmanité obavy. Někdo má strach, že nesplní požadavky, které na něj klade sám život. Někdo má strach z n nebo ze smrti. I když své obavy potlačuješ, přesto existují ve tvém podvědomí jako energie. Vyskytují se jako blokády ve tvém éterickém, astrálním a mentálním těle.

Andělé Světla dnes proniknou do prostoru tvého podvědomí a tyto blokády rozpustí. Otevřou dnes silou své lásky a svou prozařovací silou tyto frekvenční roviny, které se v tobě rozpínají jako nekonečně daleké kosmické prostory, ze kterých minulost ovlivňuje tvůj život. V těchto nevědomých prostorách jsou uloženy negativní zkušenosti z nynějšího života a ze tvých dřívějších inkarnací jako disharmonie.

Dnes chceme tento potenciál strachu, který v tobě existuje jako nějaký druh samostatné bytosti, rozpustit. Prosíme tě proto, aby ses velmi vědomě postavil svému strachu, svým obavám.


Jestliže patříš k lidem, kteří cítí strach více v okolí srdce, tak se tam citově vmysli. Jestliže však pociťuješ strach ve sluneční pleteni, či někde jinde, tak spoj své pocity s tímto odpovídajícím prostorem. Tím usnadníš nám - andělům Světla - úkol vybudovat tam ozdravující energetické pole. Spolu s tvým osobním strážným andělem zapůsobíme nyní svým zářením lásky v těchto nekonečných prostorách tvého podvědomí.

Postav se nyní odvážně všem svým obavám a strachu a také těm, ke kterým si se nechtěl přiznat, protože se ti zdály být příliš mocnými. Uvědom si všechny bolesti, kterými jsi trpěl, všechna zranění, která ti kdy způsobily. Připusť, aby se ti zjevil všechen potlačovaný strach. Zkus jej spatřit ve svém těle a ne mimo něj, aby si jej zase nepotlačoval.

Popros anděle Světla, nechť nechají vytéci tyto proudy strachu z podvědomí do vědomí - do paměti. My, andělé - vidíme tyto frekvence strachu jako šedivé bytosti. Ona bytost drží ve své ruce ohnivě červený balónek, který symbolizuje všechny bolesti tvého těla a tvé duše. Tvé celistvé bytí, tvé JA - prosí nyní bytost strachu, aby zcela vystoupila. Ze všech komor tvého podvědomí vytékají proudy strachu, manifestují se energeticky ve sluneční pleteni nebo v srdečním centru. Uvědom si, že jsi je s á m stvořil. Přijmi je. Nestrachuj se, když ucítíš tlak na žaludku nebo když pocítíš tlukot srdce. Vědomě vnímej frekvenci strachu. Nepovoluj, dokud pokud možno všechna kmitání strachu nevystoupí na povrch tvého vědomí a tyje můžeš vnímat jako bytosti.

Tvůj anděl strážný nyní před tebe staví veliké zrcadlo, abys v něm pomocí své představivosti viděl sebe a bytost strachu. Neukáže se každému člověku stejným způsobem. Může se zjevit jako symbol nebo jako postava. Jestliže ji vidíš jako postavu, podívej se jí odhodlaně přímo do očí. Připomeň si, že tvé božské JÁ - tvoje duše - je nezranitelná a věčná, nezměrná láska. Zranitelné je pouze tvoje ego a všechna ta duševní vědomí, která obestavěla jádro tvé bytosti zkušeností.

Jestli je ti to možné, opakuj po mně hlasitě:

„Bytosti strachu, promlouvám k tobě z moci svého božského JA a z moci svého harmonizovaného lidského JÁ. Pojď, postav se mi! Poutám tě svým pohledem, aby ses mi nemohla vyhnout. Ty, bytosti strachu, jsi v mnoha životech působila na mé tělo a ovlivňovala mé myšlenky a činy. ‚


Z plné moci svého božského JÁ a s pomocí všech přítomných andělů tě nyní měním v sebevědomí, božskou důvěru a lásku. Neboj se smrti. Zažiješ nyní jako v pohádce nádhernou proměnu - všechny tvé energie se stanou vibrací Světla.“
Andělé Světla zvyšují frekvenci srdeční čakry a sluneční pleteně. Bytost strachu teď vibruje na tak vysoké frekvenci, že ji již nemůžeme vnímat. Tvá méně vyvinutá vědomí možná chtějí ještě toto dění sledovat, aby také ona mohla tuto harmonizaci vibrací sledovat a aby cítila, jak se bytost strachu rozpouští. Představíme si výjev. Jako z klece vyletí mnoho šedých ptáků ze tvého srdečního centra a sluneční pleteně ven a do kosmu. Nevadí, když tvé vnitřní oko vidí jiný obraz. Popros svého strážného anděla, který sleduje tvůj veškerý vývoj, aby ti ukázal symbol, jenž odpovídá tvým představám o bytosti strachu, aby se od tebe mohla vzdálit. A když tě nyní naplní pocit svobody a ulehčení, pak se raduj. Postavil ses svému doposud potlačovanému strachu. Přijal a proměnil si jej. Starý strach je rozpuštěn. Cítíš nyní mohutné proudy lásky z božského pramene tvého JA JSEM. Těmito silovými proudy můžeš beze strachu plnit všechny úkoly. Jestliže by se tě měl v budoucnu opět zmocnit strach, pak věz, že přijmout utrpení a bolest znamená se jim postavit. Jenom když se strachu podíváš do očí a přijmeš jej, pak se může přeměnit a uletět. Pak může energie lásky na principu Krista v tobě manifestovat a řídit tvůj život.

Strach, bolest, nedostatek sebevědomí, bojácnost, deprese, všechny tyto formy energie, kterými se živí naše nižší JÁ - to vše bylo proměněno impulsy lásky a Světla andělů. Strach se proměnil v odvahu, bolest v prominutí, sebelítost v lásku. Protože tyto nízké frekvence z prostorů tvého podvědomí již neovlivňují tvé myšlenky a pocity, budeš se cítit ve svém nitru pozměněn. Nebudeš již stejným člověkem. Tento pocit roste s každým tvým vydechnutím, jak se proudy svobody rozšiřují tvým vědomím. V prostorách podvědomí, ve kterých panovala bytost strachu, zaplálo Světlo. Okusíš božskou lásku své duše ve svém vnějším JÁ - v rozumu, ve svých myšlenkách, jakož i ve svém těle. Bytost strachu se stáhla ze tvého vnějšího JÁ zpět a stala se energetickým aspektem kosmu.

Zkus procítit nosiče svého sebevědomí - páteř. Prociť, jak se obratel za obratlem vzpřimuje, jak se všechny křeče uvolňují. Představ si svou páteř jako světelný sloup, ve kterém vnímáš svou bytost, své vlastní duchovní JA, které se ti ukazuje ve tvé vnější lidské formě jako nezištný milující princip. Vlož všechny své city do páteře, až ji pocítíš zdola až nahoru. Procit` ji jako světelný sloup, prociť v ní proudící energie Kristova vědomí kosmické lásky. Tvoje vnější JÁ a tvůj rozum přijímá tuto energii velmi rád. Tvoř svými myšlenkami energetickou formu „Bezpodmínečná láska“. Tvoř také energetickou formu „Bezpodmínečná důvěra ve vedení mého božského JÁ“. Tyto energetické formy proudí kořenovou čakrou do páteře, do tohoto na zemi manifestovaného božského nosiče ducha. Sedíš vzpřímeně tak, jako stojíš vzpřímeně v životě - božsky sebevědomý, milující a sloužící.

Nyní nechají proudit andělé Světla za tvou námahu jako nebeský dík nádhernou energii do tvého srdečního centra. Přijmi dík kosmických mocností a spoj se s nimi.


Také anděl Slunce udělal pořádek ve tvém mentálním těle a zrušil všechna vědomí a energetická spojení k myšlenkovým energiím strachu. Mnoha jasnovidcům se ukazuje Kristovo vědomí jako růžově bílá růže v srdečním centru. Když se budeš dívat během meditace zavřenýma fyzickýma očima do srdečního centra, můžeš poprosit anděle, aby ti zprostředkovali vibraci této něžné růže. Můžeš se spojit s tímto božským symbolem v nejhlubší nouzi i v největší radosti, můžeš si jej představit jako pramen JA JSEM a můžeš z tohoto pramene čerpat sílu, kterou potřebuješ.

Představ si nyní lidi, které nemáš rád. Dívej se jim do očí a hledej v nich božskou jiskru, i když ti to nebude připadat lehké - božskou jiskru, která udržuje všechen život a je ve všem přítomna. Nemusíš se s těmito lidmi nutně stýkat, ale měl bys jim žehnat a odpustit jim. Potom zažiješ,jak se budou pozvolna měnit. Požehnej také lidem, kteří ti učinili bezpráví a kteří tě ranili. Žehnej jim nyní a pocítíš, jak se ve tvé duši rodí radost. Tyto žehnající proudy potečou vždy zpět do tvého života podle zákona příčiny a následku. Těmito energiemi si vytváříš v duchovních dimenzích svou příští existenci. A když zde jednoho dne zanecháš své tělo, budeš se moci dále rozvíjet v blahodárných vibrujících prostorách, které sis sám stvořil. Nyní se vmysli ještě jednou velmi vědomě do svých uší. Možná se ti podaří s pomocí své představivosti do uší vdechnout. Popros anděle Světla, aby zvýšili frekvenci tvého krčního centra a energetického vedení, základny tvého jasného slyšení, aby ses naučil vnímat vnitřní božský hlas. Popros nyní anděle Světla, aby také aktivovali všechny buňky tvého mozku, aby ses stal schopným vnímat lépe frekvenci jiných lidí. Když to budeš cvičit a ne jenom poslouchat jejich slova, budeš se moci vžít do duševní struktury jejich osobností a budeš s nimi zcela jinak komunikovat.

Prosím tě jako tvůj anděl Slunce, abys se mnou formuloval:

„JÁ JSEM řekou živé lásky ve všech úkolech.

JÁ JSEM LÁSKA a jsem věčně spojen s touto silou.

Neexistuje silnější moci, než je LÁSKA.     AMEN.“

 
Zdroj: Kniha Meditace - z německého originálu přeložila Eva Mezerová
 
 
 
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mám radost

(Miriam, 8. 6. 2014 19:40)

Přesně to vše,co je tu popsáno cítím:)
A je mi jasné,že i mé dcery jsou citlivé na tyto vibrace.
Jsem tomu ráda,že jdeme ku předu..
I když mi dost dlouho trvalo,než jsem se dopracovala k odpovědím,co se to se mnou děje.
Ale našla :D

Re: Mám radost

(yvona, 21. 6. 2014 10:29)

To, co je zde popisováno v roce 2007, jsou příznaky mnoha nemocí.Kdo nemá problémy se zuby? Kdo nemá zažívací potíže,kdo nemá poruchy spánku,kdo není občas popudlivý....atd. Prosím vás,vzpamatujte se: buď máte chuť k jídlu nebo naopak nemáte, buď potřebujete více spánku nebo nemůžete spát...vždyť jsou to naprosté nesmysly. O tranformaci jsem nastudovala spoustu materiálů. Probíhá, ale na zcela jiné úrovni a nikoliv samovolně. Je potřeba na ní pracovat, karmicky se očištovat, meditovat, provést mnoho změn v životě...Ale určitě to není o tom, že vás bude píchat na hrudi a občas budete mít blbou náladu.Navíc možnosti se už snižují. Proberte se!

KAZDY DALSI STUPEN CESTY K DOKONALOSTI=I DALSI PROBLEMY

(AEG, 28. 8. 2012 14:23)

Vzdy,kdyz si myslis,ze mas uz za sebou,vsecny problemy nizsich fazi VYVOJE,PRIJDOU DALSI,CASTO SMRTELNE VYPADAJICI KOMPLIKACE ;-)
Napr.v mem,TELE GALAKTICKEHO CLOVEKA,kde mj.NEFUNKCNI ZUBY,VYPADAVAJI SAMY,BEZ JAKEHOKOLI NASILI,NATOZ POTREBY ZUBARU,
MAM DLOUHODOBE,ZANETY TAKRKA CELE NERVOVE SOUSTAVY,COZ MI VELICE KOMPLIKUJE MOU PRACI A ZIVOT···
ASI POTREBUJU OPRAVDU NOVY TELO ;-)
MAM POCIT,ZE SNAD UZ BRZO,ZVYSIM SVOU FREKVENCI NATOLIK,ZE UZ SNAD BUDU MIT KLID O:-)
http://www.AVATARKRSHNA.blogspot.com