Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 4. 2010
 

Svěcená voda
 
 
Na internetu můžete najít návod(y), jak vyrobit svěcenou vodu, např. ten níže uvedený .
 
Ze své vlastní zkušenosti při čištění domů, odvodů duší a při vymítání musím konstatovat, že nejlepší a nejúčinější je dojít si pro svěcenou vodu přímo do kostela (jiná voda nemá nemá tyto schopnosti a sílu a co hůř může být při jejím použití kontraproduktivní!).
 
Tj.vzít si sebou nádobku, do které Vám bude svěcená voda odlita a požádat faráře o svěcenou vodu pro použití do kropenky.
 
 
Můj nejoblíběnější je kostel svatého Petra a Pavla na Petrově v Brně :-).
 
 
Nyní slíbená informace o výrobě svěcené vody, tak jak ji někteří na internetu prezentují:
 
 
Svěcenou vodu můžete použít, jak při ochraně svého domova a sama sebe před negativními vlivy, duchy. Tak při magické činnosti. Uvádím pouze příklady z nichž si můžete vytvořit svůj rituál požehnání.
 
Výroba svěcené vody

 

Metoda je založena na vyhnání zla  a požehnání soli a vodě.

1. Dejte hrsku mořské soli do dokonale čisté sklenice nebo porcelánového šálku.

2. Udělejte znamení kříže nebo požehnejte zvednutou dlaní soli a odříkejte vyhánění:

"Boží stvoření, soli, země, vyháním z tebe ozvěnu zla pomocí živého Boha, svého Boha. Nechť jsi očištěnou, živoucí a nebeskou solí, prostředkem k uzdravení těch, kdo věří, lékem pro tělo i ducha všech, kteří si ji vezmou. Nechť všechno zlo je vyhnáno z místa, kde jsi rozsypána. A nechť každý nečistý duch je odpuzován silou všemocného Boha."

3. Odříkávejte požehnání soli:

"Všemocný  Bože, pokorně Tě prosím o Tvoji laskavost a milost, s níž žehnáš tomuto stvoření, soli, již jsi poskytl lidstvu k užívání. Nechť všichni, kteří si ji vezmou, v ní naleznou svůj lék pro tělo i duši. A nechť všechno, čeho se dotkne, je prostřednictvím Tvého svatého jména osvobozeno od nečistoty a všech vlivů zla.

4. Udělejte znamení kříže nebo požehnejte zvednutou dlaní nad čistou skleněnou miskou pramenité vody a zopakujte rituál se solí - krok 2. Ale nahraďte slovo sůl slovem voda.

5. Odříkejte požehnání vodě:
"Ó Bože, který jsi pro lidské dobro vytvořil nejúžasnější tajemství vody, vyslyš tuto modlitbu  a naplň  svým požehnáním tento živel. Nechť je toto Tvé stvoření při použití v tvých záhadách obdařeno tvou milostí, slouží k vyhánění démonů a k potírání chorob. Nechť vše, čeho se tato voda dotkne, je zbaveno všeho nečistého a bolestného, a to  ve tvém jménu.

6. Nyní nasypte sůl do vody v podobě kříže a řekněte:

"Nechť se tato nebeská sůl a voda harmonicky spojí ve jménu Všemocného boha.
 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozor na kříže

(Kamil, 27. 1. 2011 20:58)

Zkuste si sami, tedy nejlépe ve dvou, kineziologickou metodou, jak kříž, byť třeba i namalovaný na papír a zmačkaný a uchopený takto do ruky, silně ubírá životní a vitální energii (stejně tak třeba symbol 666 nebo zapnutý mobil). Proto se říká "nese svůj kříž", protože kříž rozděluje svými rameny přirozené svislé proudění živé prány a blokuje ji, tím oslabuje své nositele a vyznavače! Fláterníci si to dobře vymysleli... Proto mají kazatelny v kostele tvar kruhu, oblouku, pro ochranu, narozdíl od stáda které má být poslušně pod kontrolou a oslabováno kříži atd. Více také na http://objevto.blog.cz
Proosím, vnímejte srdcem, zkoumejte tradice, ne všechno je tady v pořádku! A tam kde by mělo být Světlo je často tma a destruktivní oslabující energie...
Technika žehnání nebo svěcení budiž, ale bez těch křížů protože těmi se pouze pečetí celá záležitost opět do područí......raději se nebudu rozepisovat.

Re: Pozor na kříže

(Hrdý ateista, 21. 12. 2017 4:05)

Pánbíčkáři mě vždy rozesmějí :D :D

Vymýtání?

(Karel, 30. 12. 2015 8:28)

Zjistěte si, od čeho je VYMÍTÁNÍ odvozeno.

Re: Vymýtání?

(ASTRAGAL, 30. 12. 2015 12:25)

Děkuji panu Karlovi za upozornění.
M.

zjevně máte pravdu tak nanejvýš zčásti

(hugo, 23. 6. 2012 14:45)

Protože i ti protivní fráterníci mají sami kříže skoro všude. Na krku, na hábitech, na věcech které berou do ruky, ...
A jinak se mi to celý moc nezdá. Že by za celý ty tisíce let, co se různý druhy kříže používají jako symbol ochrany a magická pomůcka na tohle nikdo nepřišel? Hmm ...