Jdi na obsah Jdi na menu
 


©

Pokud jste otevřeli tuto stránku, předpokládám, že již určité povědomí o tom, co je to magie, máte .

magie.jpg

liveinternet.ru

Jistě Vás tedy nepřekvapí, když znovu zopakuji známý fakt, že žádná černá a bílá magie neexistuje.

Magie je využití síly vlastní mysli v kombinaci se schopností dobré koncentrace, teoretické znalosti kvalitních publikací na toto téma (naleznete na těchto stránkách v odkazech na odborníky a literaturu, kterou doporučuji) a v neposlední řadě víře v to, co děláme.

Činnosti v této oblasti jsou širokospektré (taktéž naleznete v odkazech na těchto stránkách, neboť většina z uvádeného spadá právě do oblasti magie):

  • věštění z karet, kávové sedliny, křišťálové koule, run aj.,
  • zaříkavadla (a procesy s tím spojené) proti zlým silám a negativním energiím,
  • používání andělské energie, kamenů,
  • automatická kresba a písmo,
  • práce s čakrami a aurou.

A spousta dalšího.

Jen jde o to, jak svoji sílu použijete - zda ji dáváte dobru nebo zlu, tedy jestli jsou Vaše úmysly a cíle čisté (chcete nezištně pomoci), nebo zda jsou temné (chcete ublížit - pozor, někdy i nevědomě).

Mnozí z nás si při své magické práci neuvědomují, že za nečistou magii se pokládá také ta činnost, v jejímž podtextu je touha prospět sobě (získat pro sebe apod.). Je v pořádku žádat pro sebe jen dobré, ale nikdy na úkor někoho jiného. Např. nemůžeme si přičarovat lásku (no můžeme, ale je to špatně, protože správný mág nebo vědma nesmí nikdy učinit něco proti vůli druhého, s jeho nevědomím nebo proti jeho souhlasu).

Tolik k úvodu.

Pokud se chcete skutečně věnovat seriózní magii (nikoli jen okrajovým, zkresleným a více méně neúčinným evokacím) doporučuji si prostudovat, co to obnáší, co je k tomu potřeba a opravdu dobře si rozmyslet, zda do toho chcete jít.

Neboť pokud se někdo opravdu věnuje magii, zasvětí tomu celý svůj život a stane se z toho vpodstatě ať již chceme nebo ne "životní styl". Změní se nám myšlění, náhled na svět, priority..., avšak pokud jdete cestou čistého poznání a praxe magické evokace, je to nádherné, naplňující,překvapující a pohlcující :o).

 

Jakého autora ke studiu mohu doporučit?

Dle mého názoru je nejkvalitnějším a nejpovolanějším autorem k tomuto tématu pan František Bardon a publikace:

  • Praxe magické evokace

Stran: 267
Vydal: Chvojkovo
Rok: 1998
Překlad: 004397
ISBN: 80-86183-03-3
Běžná cena od 260 do 300 Kč.

Popis: Nejucelenější dostupné dílo praktické, hierarchické, sférické magie uvádí čtenáře do nejhlubšího a nejtajnějšího vědění kosmické magie, seznamuje s astrálním světem a jeho zákony.

Evokační magie - symbolem je druhá tarotová karta - je považována za nejvyšší vědu vůbec.

František Bardon se narodi v Kateřinkách 314 jako prvorozený syn Viktora (Vítězslava) Bardona (*16. 5. 1885), klempířského tovaryše v Hatschkově továrně na Jutu v Opavě, a jeho manželky Ludviky (*27. 2. 1885), dcery Karla Herudka, podruha v Komárovských Chaloupkách, a jeho ženy Emilie Kubánkové. Rodiče byli sezdáni 12. 1. 1909 a měli celkem 12 dětí, z nichž dospělosti dožili syn František a dcery Štěpánka, Anna, Marie a Božena.

František Badron se vyučil zámečníkem-opravářem šicích strojů v opavském podniku Minerva. Záhy však při sobě objevil obdarování v jasnovidectví, začal si přivydělávat jako grafolog, pořádal přednášky, spíše kouzelnická představení, zahloubal se do studia hermetiky, jednoho z proudů mysticismu odvozeného od Herma Trismegista, řeckého jména egyptského boha Toitha, údajného vynálezce písma. Nebyl mu vzdálen ani náboženský proud hinduismu, provozoval jógu, vystupoval jako guru, duchovní vůdce pod uměleckým jménem „mistr Frabato“.

17. 5. 1929 vystoupil z římsko-katolické církve, ale 27. 9. 1932 se podrobil rekatolizaci, údajně kvůli sňatku. Dne 16. 11. 1932 se v Opavě oženil s Marií (19. 10. 1911 až 20. 1. 1998), dcerou Bedřicha Slavíka, tesaře v Kylešovicích, a jeho manželky Amálie, roz. Jedličkové. Měli spolu dvě děti, dceru Marii a syna Lumíra.

Před druhou světovou válkou působil v Německu, kde přednášel o hermetice, a během krátké doby se tam prý stal miláčkem publika. Udivoval pokusy, kdy před nevěřícími lidmi předváděl své magické schopnosti, nahlížel lidem do duše, jasnovidecky poznával skryté předměty i jejich historii stejně jako osud jejich majitelů. Jeho schopnosti a sláva způsobily, že se o něj začal zajímat samotný Adolf Hitler. Nabízel mu moc a peníze na oplátku za to, že mu objasní původ svých schopností a bude je využívat pro blaho říše. František Bardon však rezolutně odmítl a z Německa musel uprchnout. Brzy už poznal, jaké to je být v nepřízni velkého vůdce. V koncentračním táboře strávil pět let, byl mučen a na popravištích musel sbírat usekané hlavy. Uprchl na konci války, kdy byl tábor vybombardován. Po válce pak pomocí svých jasnovideckých schopností pomáhal nacházet utopená těla podle fotografií postižených a předvídal také osudy lidí pohřešovaných ve válce.

V době poválečné pracoval jako správce v opavské nemocnici „U rytířů“ a bydlel poblíž v nájemním bytě na Popské ulici. Pomáhal také pomocí nadpřirozených sil hledat pohřešované, zejména z válečného období. Po skončení správcovství se přestěhoval do domu na Obloukovou ulici č. 22, kde si zřídil laboratoř pro výrobu léků z léčivých bylin, které mu sbírala celá rodina. S rodinou nežil, neboť nemiloval zemědělství, kterým se živila jeho manželka na domácím gruntu v Kylešovicích. Manželčin grunt měl 3,5 ha pole a značné množství dobytka. V domě na Obloukové ulici se o Františka Bardona starala hospodyně, v Praze pro literární spolupráci si vydržoval sekretářku Otylku Votavovou, do Kylešovic k rodině chodíval pouze v neděli na oběd.

V dubnu 1958 byl zatčen a v Ostravě vyslýchán pro obvinění z nedovolené výroby a nezdaněného přechovávání alkoholu v jeho lécích, nebyl však souzen ani odsouzen, přesto však brzy na to 10. 6. 1958 zemřel ve vězeňské nemocnici v Brně na zánět slinivky břišní.

Spisovatel, grafolog, astrolog, jasnovidec, mág, léčitel-bylinkář, hermetik, guru.

To, co ho nakonec proslavilo nejvíce, byly jeho léčitelské schopnosti. Studoval v Mnichově na škole pro přírodní léčitele, vyznal se v bylinách, které také pěstoval a z nichž vlastnoručně doma v kuchyni pomocí složitých zařízení extrahoval léky pro své pacienty. Sbíral i rostliny, které jsou známy jako plevel, např. rdesno ptačí. Tvrdil, že v každé rostlině vězí léčivá síla, třeba i v ovesné slámě. Léčil většinou chudáky, u kterých už lékaři ztratili úplně naději. S prosbou o pomoc za ním jezdili lidé z celé Evropy, např. z Německa nebo Švýcarska. Byl schopen vyléčit např. i rakovinu ve druhém stádiu a to způsobilo, že na něj zaměřili svou pozornost komunisté. Nelíbily se jim výsledky jeho práce ani odměny, které dostával od svých mnohdy solventních pacientů. Prohlásili ho za šarlatána a uvěznili.

František Bardon napsal řadu knih, které byly přeloženy do většiny evropských jazyků. Odborníci z oblasti a mystiky a hermetiky ho prohlašují za jednoho ze dvou největších mágů 20. století!

Zdroj : http://www.pknihy.cz/knihy/004397/Praxe-magicke-evokace.html


Další knihy od tohoto autora:
Klíč k opravdové Kabale
Brána k opravdovému zasvěcení (dotisk)

 

 

 Přeji Vám hodně sil, zdravý rozum a úspěšné studium

Martina

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bilá a černá magie existuje

(Teresa 10 let, 5. 4. 2014 14:04)

Prosím vás, když už si myslíte, že bílá a černá magie neexistuje, tak si to prostě myslete. Věřící lidi tím jen zklamete ,stejně nemáte vůbec žádné důkazy, no dobře ale lidi co to umí neznáte.Nechte ty lidi prosím věřit černá a bílá magie existuje, ale v jiném světě, tam kde většina lidí nevidí, ale jsou i lidi kteří tomu rozumí. Takže černá a bílá magie k nám nakoukla. Bílá od boha a černá od zlého ducha,(neznám jméno zlého ducha ale existuje.
Děkuji moc za zhlédnutí

BRÁNA K OPRAVDOVÉMU ZASVĚCENÍ

(DANIEL, 8. 7. 2011 0:19)

JSEM VELMI RÁD ŽE JSEM ZDE NAŠEL ZMÍNKU O PANU BARDONOVI JEHO DÍLO BRÁNA K OPRAVDOVÉMU ZASVĚCENÍ JE SKVĚLÉ. I KDYŽ VYPADÁ SNADNĚ TENTO UČEBNÍ SYSTÉM NENÍ VŮBEC JEDNODUCHÝ A SPOUSTA LIDÍ JE SKLAMÁNO KDYŽ SE ZA KRÁTKOU DOBU NEDOSTAVÍ VÝSLEDKY. KDO VŠAK VYTRVÁ ODMĚNA ZA JEHO VYTRVALOST STOJÍ ZATO