Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka kritických dnů do roku 2010

2. 10. 2010

 

 

Tabulka kritických "měsíčních dnů" do konce roku 2010

 

Dobře zpracovaný přehled kritických dnů z níže uváděného zdroje:
 
Milí čtenáři,neboť na základě vlastních výzkumů zjišťuji, jak výrazným až fatálním způsobem působí Měsíc v této době na Zemi, abyste věděli, co očekávat, případně na plánování vašich dovolených apod. jsem vypracoval tuto tabulku pozic Měsíce zatím do konce prázdnin. Prosím bookmarkujte si tuto stránku, nebo si stahněte tabulku - obrázek k sobě do počítače, ideálně na plochu, abyste mohli sledovat případná kataklyzmata a své fyzické pocity s touto tabulkou. Vím, že konspirační teorie jsou přitažlivější, ale snad vám toto mé snažení a závěry k něčemu bude. Ověří to až čas.
 
 

Obrazek

 

 

Obrazek

 http://www.osud.cz

 

V době konstelace A, tedy světle oranžové lze očekávat:

zvláštní pocity a stavy fyzického těla, migrény, bolesti svalstva a páteře, problémy s dýcháním, trávením, pocity vnitřního chladu, nechuti k jídlu, problémy se spánkem, epileptické záchvaty, výpadky vědomí atd.

 

 

V době tmavě oranžové, tedy konstelace B, nebo ve dnech jim bezprostředně přiléhajícím lze kromě toho očekávat:

zesílení stavu A, tedy ještě větší nevolnosti, bolesti, problémy se spánkem, velké kataklyzmatické události (přívalové deště, záplavy, zemětřesení, sesuny, výbuchy v dolech, atd.)

 

Červeně jsou označeny deklinace, tedy body maximálního přiblížení Měsíce k Zemi pro pozorovatele na horizontu a kritické dny v souběhu s nóvem, nebo úplňkem. Při těchto soubězích, nebo rozestupu s minimem dní dochází podle mých záznamů k největším neštěstím a katastrofám.Tedy vrcholí B.
SD = severní deklinace
JD = jižní deklinace
N = nóv
Ú = úplněk

opo = Měsíc v opozici Slunci, Měsíc je na opačné straně než Slunce a magnetosféru Země ovlivňuje statická elektřina z Měsíce, prosím doplňte si měsíc květen, který v tabulce chybí, opozice nastává 10. května

 

Pozor! Opozice proti Slunci by samozřejmě dle školské vědy měla vznikat v den úplňku, přepisoval jsem data z 2D programu na iPhonu a tam je situace vsazena do jiného modelu kvůli zjednodušení, čímž jsem částečně zmátl vás i sebe, ovšem z druhé strany se světlo nešíří po přímce, ale po parabole, takže zda je úplněk opravdu opoziční vůči Slunci, nelze dokázat, spíše naopak. Proto doporučuji ke studiu i teorii Duté Země, kde jsou některé věci vysvětleny a která v některých aspektech sedí více, než školská dosud platná astronomie. To by potom vypadalo takto:

Na den úplňku nebo i den před doporučuji minimálně jíst a hodně pít čisté vody. Na den nóvu pak naopak, jíst hodně (samozřejmě lehce stravitelné jídlo, ne kachničky), méně vody a šťáv. 
 

Ať se vám daří a sledujte oblohu a přírodu!

 

Zdroj:  http://www.osud.cz

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář