Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 11. 2010
 

 

refres.jpg

 http://www.kudyznudy.cz/Aktuality/V-Brandyse-nad-Orlici-maji-prirodni-bludiste.aspx

 

Tato tématika je poslední dobou hodně skloňovaná (veřejnost se o tuto techniku začíná zajímat čím dál více) a proto pociťuji potřebu Vám poskytnout dobře zpracované informace z webových stránek terapeutky, které mě přišli vzhledem k tomu, že tuto techniku znám a sama jsem jí prošla, jako nejvěrohodnější.

  Ráda bych vás seznámila se zajímavou metodou, pomocí které se můžete zbavit spousty svých problémů.

Regresní terapie je velmi účinná metoda, která nás zbavuje současných problémů tak, že najde jejich příčiny v minulosti a zpracuje je.
Ráda bych oslovila ty, kteří zatím o regresi nemají představu, a samozřejmě i ty zkušenější.
 
 
Důležité je podotknout, že regrese neznamená to samé co návrat do minulých životů (kde děj pouze sledujete)!
 
Regrese představuje opakované proživání určitého traumatu z minulosti (např. 5x za sebou polykáte vodu a kameny, když se topíte nebo jste někým stále dokola škrceni apod.) , do té doby, dokud nedojde ke smíření, přijetí a vyrovnání se s ním.
 
Kvalitní regresní sezení trvá zhruba 3 hodiny.
(Martina)

 

  Jak si vybrat vhodného terapeuta?

Informace jak si vybrat vhodného terapeuta a nepadnout přitom do rukou šarlatána naleznete na této stránce.

 

 Odborný pohled

První možnost je v podobě teorie Ing. Andreje Dragomireckého. Jedná se o precizní výklad, který vysvětluje podstatu. Pro získání přehledu o teorii vás odkážu přímo na internetovou stránku Ing. Dragomireckého www.dragomirecky.cz. Na téže stránce je možno získat také přehled o literatuře, týkající se dané oblasti. Rovněž zde najdete informaci o občanském sdružení pod názvem Česko-slovenská společnost pro hlubinnou abreaktivní psychoterapii. Jejím cílem je podpora společných zájmů a výchova nových odborných sil.

 

 Laický pohled

Stalo se vám, že vás začala někdy bolet hlava, noha, rameno…? Vzali jste si nějaký prášek a na chvíli byl klid. Někdo vám radil - to je tlakem, bude bouřka, to je revma, máš moc starostí… Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vás bolí pořád pravá noha nebo levé ucho? A proč ostatní ve stejných situacích nebolí? Odpověď na tyto otázky vám může dát regresní terapie. Umožní vám zpracovat problém tak, aby vás v budoucnu neobtěžoval. Že by to bylo opravdu tak jednoduché? V podstatě ano.
 

 Zdroje:

http://www.regrese.cz/regresni-terapie.html

 

 DOPORUČUJI KONTAKTY NA AUDITORY REGRESNÍ TERAPIE

V CELÉ ČR

 

http://www.havelka.info/ap_audi.html

 

Držím Vám pěsti :o)

Martina

 

 

 

 
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář