Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ho´oponopono

16. 2. 2012

 

Velmi zajímavý přístup dobře doplňující sebereflexi a práci na sobě samém ve smyslu sebepřijetí, sebelásky, pokory a napojení na léčivou sílu myšlení a principů hmoty a prostoru.

Osobně jsem četla a pracovala s knihou Kosmické objednávky - nová dimenze utváření reality pomocí starého havajského Ho´oponopono, od Bärbel Mohr a Manfred Mohr, kterou mohu vřele doporučit.
 
Její elektronickou pobobu k nahlédnutí naleznete na :

 

hop.jpg

hospitalitywoman.com

 

Technika léčení - Ho´oponopono
 
Uveřejnil(a) Sylva
Úterý, 10 Únor 2009 19:23
 
Další zajímavou a velmi jednoduchou transformační a léčebnou metodou, o které jsme se dozvěděli, je technika s názvem Ho´oponopono.

Jedná se o havajskou léčitelskou metodu, o které se mluví v souvislosti s lidmi jako Ihaleakala Hew Len, Ph.D., Dr. Joe Vitale či Mabel Katz. Stručně řečeno, základem této metody je myšlenka, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život - tedy za vše, co se v mém životě objeví - znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem. Problémy nejsou nikdy venku, ale uvnitř mě samého.

Samotná metoda Ho´oponopono v sobě zahrnuje několik přístupů a variant, ale základ, pokud jsme jej pochytili dobře, lze vyjádřit v návaznosti na výše uvedenou myšlenku několika jednoduchými body:

1/ Léčení z pohledu a v duchu Ho' oponopono znamená milovat sám sebe.

2/ Chceme-li vyléčit cokoli, co vnímáme ve vnější realitě, musíme to léčit uvnitř sebe.

3/ A to uděláme tak, že uvnitř sebe či v sobě říkáme všemu (čemukoli, co vnímáme jako problém) toto:
  • Miluji Tě.
  • Omlouvám se, je mi to líto.
  • Prosím, odpusť mi.
  • Děkuji Ti.
 
A dovolíme Božství, ať udělá cokoli – dovolíme to bez jakýchkoli našich očekávání.

Tuto techniku již mnoho z nás na seminářích použilo a vyzkoušelo na různých úrovních duchovní práce a očisty. Jelikož nás tato metoda zaujala a příjemně potěšila, rozhodli jsme se o ní informovat – byť takto stručně - i zde na našich stránkách.
 
Doporučujeme tuto techniku vyzkoušet. Věříme, že budete stejně jako my příjemně překvapeni, s jakou lehkostí a jednoduchostí lze pracovat i na hlubokých vnitřních tématech.

 
Zdroj:

 

 

Další zajímavé odkazy k tématu:

 
 
 
 
Video k technice:
 
 
 
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ho¨ooponopono

(leopold, 18. 7. 2012 15:48)

S touto technikou jsem se seznámil a snažím se podle toho chovat. Požádal jsem kdysi o vedení ku podivu to klape. Jsem někdy dost flegma. ale vždy se vracím a dnes již vím že nejsme nikdy sami i když si to někdy mislíme. Mám svého atmánka a ten má zase své přátelé a vím že pomáhá.