Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 4. 2010

 

 

 

                                     Diamantová voda

 

 
 diamantovavoda.jpg
 
 
Diamantová voda - dar naší Zemi
Diamantová voda - je pramenitá voda, u níž byla zrychlena vibrační frekvence. Reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá, a otevírá lidem cestu k vyššímu vědomí a poznání.
Diamantová voda pochází z Francie - a její technologii vyvinul Joël Ducatillon. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu diamantovou se používají speciální číselné kódy a také hudba. Technologie diamantové vody představuje sestrojení kódovacího přístroje, jenž zaznamenává vícerozměrné kódy - a tyto kódy jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.

 

Jaké jsou účinky Diamantové vody?

 Účinky jsou skutečně neuvěřitelné a mnohostranné. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus od škodlivých látek a odplavuje je z těla ven, uvolňuje a likviduje nashromážděné energetické bloky, je schopna léčit mnoho nemocí. Působí pozitivně nejen na lidi, ale i na zvířata a veškerou vegetaci na naší Zemi. Diamantová voda je srovnávána s léky, především s homeopatií a fytoterapií.

Má Diamantová voda nějaké vedlejší účinky? 
Je nutné upozornit na to, že Diamantová voda je velmi silná a může na počátku užívání vyvolat prvotní reakce jako je angína, rýma, migréna nebo jiné neobvyklé potíže. Těchto prvních příznaků se nemusíme obávat, tělo totiž startuje ozdravný, léčebný a detoxikační proces. Veškeré potíže brzy vymizí a vše se znormalizuje. Je to podobné jako u homeopatického způsobu léčby. 

 

Kde všude se může Diamantová voda využít?

Doporučuje se, aby Diamantovou vodu pili všichni lidé. Ovšem starší lidé ji někdy odmítají s odůvodněním, že jim už nestojí zato měnit své návyky. Diamantová voda působí protizánětlivě, dezinfekčně, čistí a bělí zuby, hojí rány, léčí nemoci. Každý si ji musí vyzkoušet individuálně sám. Diamantovou vodu můžeme pít jako běžný nápoj, ale výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a veškerých pokrmů. Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna. Diamantová voda snižuje účinky alkoholu a kofeinu, může se tedy míchat například i s alkoho-lem.

Všechna zvířata jako psi, kočky, koně, ale i ptáci budou dávat Diamantové vodě vždy přednost, pokud budou mít na výběr. Lze ji dávat i hospodářským zvířatům.

Diamantovou vodu můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovačů vzduchu a rozprašovačů, zalévají se s ní pokojové i zahradní rostliny. Vegetace je pak mnohem bohatší, bujnější a větší. Řezané květiny ve váze s Diamantovou vodou vydrží déle čerstvé.
Diamantová voda se přidává rovněž do různých krémů a mastí, které léčí popáleniny, ekzémy, postižené klouby nebo svaly. Používá se také k obkladům. Další pozoruhodná vlastnost Diamantové vody je, že snižuje obsah chlóru ve vodě. Proto se přidává do bazénů a koupališť. Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Diamantová voda může zabránit efektu nějakého léku jen tehdy, když je lék pro dotyčného člověka škodlivý. Všechno, co živému neprospívá, např. používání umělých hnojiv, se v Diamantové vodě zničí. Ze zahraničí jsou známy případy, kdy je Diamantová voda využívána i v pivovarnictví. Její využití je tedy všestranné. Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší. 

 

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává?

K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a zbývajících 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální - a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Diamantovou vodu uchováváme ve skleněných lahvích, v umělohmotných jenom krátkodobě. Důležité je, abychom nezapomněli uchovat si rezervu pro namnožení další Diamantové vody.
 
 
Jak postupujeme při vkládání informací a našich záměrů do Diamantové vody?

Jednoduše si vezmeme do ruky skleničku s Diamantovou vodou a nahlas vyjádříme svůj záměr, úmysl nebo přání, např. zlepšení určitých zdravotních potíží nebo jejich vyléčení, ale také řešení obtížných životních situací, problémů apod. Energie těchto vyslovených úmyslů a přání opustí plexus solaris a informace se zaznamená do Diamantové vody. Pak se postupně dostavují výsledky. Ty jsou závislé na síle vyvolaných emocí při vkládání informací. Přání a úmysly je vhodné vkládat do Diamantové vody i několikrát denně, účinek se zesiluje. V některých případech tato voda reaguje okamžitě.

 

Zkušenosti s užíváním Diamantové vody:

Po tříměsíčním užívání Diamantové vody byly získány tyto zkušenosti a poznatky:
 • pitím diamantové vody mizí bolesti žaludku, nevolnost a zažívací potíže
 • bylo zaznamenáno vyléčení akutního zánětu močových cest (pitím této vody)
 • vyléčení nejrůznějších kožních ekzémů, dermatologických mykóz a kožních infekcí, způsobených plísněmi a kvasinkami - lokální potírání kůže
 • podporuje hojení bércových vředů - pomocí obkladů z Diamantové vody
 • zlepšení výsledků laboratorních testů při odběru krve - po pití této vody
 • hojení hnisajících infekcí, zánětů a ran - potíráním
 • na odřeniny, škrábance, bodnutí hmyzem, okamžitě mizí bolest a štípání - potíráním
 • spálení na slunci, mizí bolest a kůže se rychle hojí - potíráním a obklady Diamantové vody
 • rychlé hojení a zcelování jizev - potíráním
 • opary na rtech, v ranném stadiu mizí ihned - potíráním
 • záněty a vyrážky v dutině ústní - rychle se hojí vyplachováním úst DV
 • zjemňuje se pleť a pokožka - omýváním v Diamantové vodě
 • namožené klouby a svaly - rychlé zmírnění bolestí a otoků při přikládání obkladů s Diamantovou vodou
 • gynekologické záněty se léčí - pitím této vody
Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit. Pokud porovnáte chuť běžné pitné vody s vodou Diamantovou, okamžitě poznáte rozdíl. Diamantová voda připomíná kvalitní a lahodnou vodu z horských bystřin a pramenů.

S Diamantovou vodou bychom měli zacházet láskyplně; je to dar pro nás pro všechny a pro celou planetu. Jak připomíná autor technologie Diamantové vody Joël Ducatillon, jejím cílem je přivést všechny bytosti na jiný stupeň poznání. Diamantová voda působí a účinkuje ve směru, o který ji sami požádáme!

Dle vlastních zkušeností s Diamantovou vodou doporučujeme začít s jejím užíváním - především pitím - velmi zvolna, tj. zpočátku ve velmi malých dávkách, které můžete postupně zvyšovat. Platí to zvláště u zastaralých chronických onemocnění, neboť očistná reakce může být velice bouřlivá. Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit. Velice dobrou zkušenost jsme získali při jejím vnějším použití, např. na poškozenou pokožku, nebo také při zálivce rostlin, které pak rostou jako ony "houby po dešti".

Diamantová voda se díky své neomezené schopnosti "sama se reprodukovat", množí samozřejmě zdarma, nyní po celém světě. Proto ji i Vy získáte zdarma a vnímejte to jako vyšší dar.

Do vzduchu odpařená diamantová voda zvyšuje vědomí.
 
  
Jak vznikla diamantová voda?
Francouz J. Ducatillon byl povoláním muzikant a jazzový pianista, potom se vypracoval na přírodního léčitele. V překladech se uvádí, že od roku 1990 začala přes něho proudit nějaká speciální energie a následující ztráta zaměstnání, rodiny i bytu znamenala, že se začalo odehrávat úplně něco nového.
V roce 1994 měl tři sny, které měly vést ke vzniku Diamantové vody. V prvním snu mu bylo sděleno, že sestrojí přístroj, který by se nazýval DNS 850. Tento přístroj otevře dveře k novému. Ve druhém snu mu byly ukázány nějaké otáčivé dveře. Lidé stáli před nimi v dlouhé řadě a mohli jeden po druhém vstoupit , přičemž zastrčili nějakou kartu do jakéhosi přístroje. Tak bylo objasněno, že se jedná o zakódovanou kartu, která dovolila v buňkách uložené vzpomínky a paměti vymazat a dospět pak přímo k vyššímu Já. Ve třetím snu byla ukázána stříbrošedá vizitka s nápisem Steel - Storm - Stealhe, tedy Ocel, Bouře. Staelhe nemá konkrétní význam, týká se vedení energií. Tyto výrazy představují symboly při výrobě Diamantové vody.
Jak měl tedy J. Ducatillon tyto sny začít realizovat? Hluboké vnitřní vědění o fyzikálních dějích a zákonitostech bylo po ruce. Koupil si knihy o kvantové fyzice a potřeboval dlouhou dobu, až se vrátila zpět vzpomínka z doby Atlantidy. Tehdy se měl totiž tento výzkum už dělat.
V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudována energetická spirála. V letech 1997 a 1998 se pak vyvinul přístroj, válec ze skla s nějakým druhem umělého DNS ze světla uvnitř. Po dlouhé práci bylo ve válci vloženo do paměti kolem 900 kódů. Nyní J. Ducatillon pochopil svůj sen se zakódovanými kartami. Ještě však netušil, že přístroj by se měl používat k transformaci (přeměně) vody.
V říjnu 1999 vznikla první Diamantová voda tím, že přístroj DNS 850 byl na dobu 12 hodin dán do sklenice vody. Aby se získala další Diamantová voda, musel by se tento postup stále opakovat. O měsíc později vedl Ducatillon přednášku pro jednu židovskou skupinu v paříži, která se vyzná v kabale. Výsledek byl takový, že Ducatillon přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se tak stala Diamantová voda díky těmto novým kódům násobitelná.
Ducatillon vyvíjel vodu od té doby stále dál. Tento vývoj neurčuje on sám, ale bude jej vést a řídit.
Diamantová voda je na úrovni páté dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu existující Diamantovou vodu.
V srpnu roku 2000 vytvořil Ducatillon speciální Diamantovou vodu pro rostliny s dodatečnými 48 kódy pro kořeny rostlin, listy, květy, semena a plody. Protože ale od března roku 2001 jsou všechny pozemské rostliny rovněž na úrovni páté dimenze, tato "Vegetační voda" již není více nutná.
Nejprve Ducatillon prodával Diamantovou vodu v malých lahvičkách a lidé ji rozmnožovali. Díky získaným penězům mohl vycestovat do Quebecu, aby tuto francouzsky mluvící kanadskou provincii s Diamantovou vodou rovněž obeznámil.
Od června roku 2002 je Diamantová voda zdarma. Užívá se a dál slouží ve více než 60 zemích světa buď jednotlivci, nebo malými skupinami lidí, dostává se tak dál do mnoha řek, jezer a moří. Jedna z mexických nemocnic ji již dává nemocným.

 

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a připravuje

Diamantová voda je neomezeně samoreprodukovatelná a dá se libovolně předávat.
 • K reprodukci vody je potřeba nalít jí 100 ml do prázdné láhve o obsahu 1 litr a doplnit zbytek minerální či pitnou vodou.
 • K přípravě nové směsi je potřeba nejméně 10 % diamantové vody, chceme-li mít jistotu, že dojde k přeměně.
 • K přípravě jednoho litru je třeba ponechat ji hodinu a půl působit, aby se dosáhlo přeměny.
 • K přípravě větších množství je nejlépe to učinit před spaním, aby byla připravena pro příští ráno.
 • Z každého přeměněného litru lze vždy připravit 10 litrů diamantové vody.
 • Nezapomeň nikdy uchovat si 10 % své směsi, abys mohl ještě diamantovou vodu připravit.
Takže pravidlo zní: Desetkrát větší objem vody se navibruje za hodinu a půl na úroveň plnohodnotné Diamantové vody.

 

Z praxe:

Je vhodné mít skleněnou nádobku s širším hrdlem, nebo skleněný džbán, na kuchyňské lince. Nebo dva. Abychom měli stále Diamantovou vodu k dispozici a k použití, k pití, k vaření čaje i jídel, a třeba v další láhvi pro zalévání pokojových rostlin a pro napájení zvířátek.
Ze džbánu odlévám, a když ve džbánu zbývá odhadem už jen desetina jeho objemu, ihned doliji čerstvou vodou a vím, že za hodinku a půl je tento džbán zase použitelný jako plnohodnotná Diamantová voda.
Nemusíme však hlídat onu desetinu. Pokud vím, že napuštěný džbán bude stát celou noc a nebudu vodu potřebovat, stačí tam nechat skutečně jenom něco na dně, dopustit, a do rána se nám navibruje celý objem džbánu.

 

Informace z praxe:

Nejraději Diamantovou vodu piji v podobě čajů, protože jí nevadí ani vaření, ani zmražení. Ráno naleji ze džbánu plnou rychlovarnou konvici, navařím si potřebný čaj na ráno nebo dopoledne a ihned dopustím džbán čistou vodou, aby se mi zase jeho obsah navibroval na další použití.
Diamantová voda svými vlastnostmi poskytuje možnost vytváření silných elixírů, osobně mám nyní několik hlazených čirých křišťálků v jednom džbánu a hlazené růženíny ve druhém a užívám Diamantovou vodu takto ještě obohacenou o očistné, harmonizující a láskyplné vibrace těchto kamenů jako silný léčivý elixír. Fantazii se meze nekladou, uvítáme vaše zajímavé nápady a aplikace.
Lze využívat i energie a záření mandal a janter a jiných zářičů, postavit sklenici Diamantové vody na mandalu a nechat Diamantovou vodu přijímat a umocňovat léčivé vibrace mandaly a pak je vypít…
Lze si tedy snadno pro zajímavost spočítat, že pokud vznikne za hodinu a půl z litru Diamantové vody deset litrů, tedy v objemu přibude jedna nula a stejným způsobem za další hodinu a půl vznikne z deseti litrů sto litrů Diamantové vody (přibyla další nula v objemu), tak si odvodíme matematicky, že za 3 hodiny přeměny přibyly v objemu dvě nuly, tedy z litru máme sto litrů. Za 6 hodin by to byly čtyři nuly, tedy deset tisíc litrů. Za 12 hodin vzroste objem celkově o osm nul, tedy z litru máme sto milionů litrů navibrované vody na úroveň Diamantové. Množství přeměněné vody nám tedy vzrůstá exponenciálně.

 

Zlepšováky pro množení vody a hlídání zbytku vody

Často lidé říkají, že zapomenou ponechat na dně trošku d.vody k navibrování nově dolité a vylijí všechnu, v horším případě nemají udělanou její tajnou zásobu, kdyby se tato lahev vylila celá.
Stačila by jednoduchá úprava - do hrdla lahve zasunout nějakou hadičku, trubičku, dlouhou několik centimetrů. Když z lahve pak naléváte, zákonitě bude hladina klesat jenom po výšku trubičky a voda co je pod její úrovní, v láhvi zůstane, tedy když voda již z lahve neteče, obrátíme ji do normální polohy a jen dopustíme novou k té zbývající, která vytéci již nemohla. Nemusíme tedy hlídat přesnou desetinu objemu, nebo myslet na ponechání zbytku vody, protože ona prostě všechna vytéci nemůže...
Popisuje se to složitě, ale je to naprosto jednoduché, jen ještě nevím konkrétně, zda nelze takto využít již nějaký výrobek - lahev, a je nutno takovou úpravu si sám zhotovit. Samozřejmě že trubička musí naprosto u hrdla lahve těsnit...
Zbytek vody by byl také zajištěn, tedy neodčerpatelný, kdyby byl umístěn odpouštěcí kohoutek na zásobníku vody ne až u dna, ale o určitou správnou míru výše ode dna, potom nemusí být ani zásobník na vodu průhledný, protože máme jistotu, že pod danou výšku kohoutku prostě vodu již odpustit nelze...
Dobré je udělat na požadované množství 100 ml na slenici (džbánu) rysku….
 
Aplikování a využití Diamantové vody
Vodu lze použít do odpařovačů. Vkládáme je s úmyslem, aby se v obydlí zvýšila vibrační úroveň.
To se dá udělat také tak, že skleněný džbánek s diamantovou vodou se umístí někde v bytě. I když se nevkládá žádný úmysl, diamantová voda bude mít vždy blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví. Její vyšší vibrace budou pronikat do místnosti a její léčivá aura ji bude prozařovat.
Někdo si postaví na noční stolek plnou sklenici. A někdo rovnou vedle postele plný objemný demižon a v silné auře Diamantové vody i spí. Já ji nalévám i do puštěného zvlhčovače, který na mne celou noc fouká vlhký vodní diamantový vzduch, který dýchám.

 

Výtah z knihy Joela Ductillona „Diamantová voda“

Shrnutí textů J. Ductillona ve španělštině od Diany Lechin(ové) a Maria Liani (Venezuela) a přeložení ze španělštiny do italštiny, jež provedl Alexandre Cigolini a Francesco Profeti.
Poznámka: to, co následuje, bylo přeloženo volně, kvůli snazšímu pochopení ze strany čtenáře, i když některé výrazy neodpovídají věrně původnímu textu, ujišťujeme, že byl zachován smysl toho, co chtěl autor sdělit.
·         Éterické oleje
Má-li být okódován (úmysly) olej, nejvhodnějším postupem je ponořit lahvičku s olejem do diamantové vody, která obsahuje úmysly, jež chceme zakódovat do oleje. Poněvadž olej je hustší než voda, je potřeba ponechat ho ponořený alespoň jednu noc.
·         Pozemky a malé sady
Pokud jde o malé sady, není potřeba je diamantovou vodou zalévat trvale, protože dešťová voda totiž způsobí, že diamantová voda se rozšíří a automaticky se obnovuje. Postačí občasná zálivka, zvláště tam, kde cítíme, že jsou zvlášť oslabená místa. Čili tam, kde se nám rostliny či ovoce zdají nedostatečně bujné či méně vitální. Zkoušejte a dejte se vést svým instinktem.
·         Znečištěné vody
Máte-li u domu znečistěnou studnu či nějakou otevřenou vodu, jejíž hladina je v důsledku tepla zelená, vylijte do ní diamantovou vodu a dalšího dne už nebude páchnout, protože diamantová voda zastavuje fermentaci a rozklad.
·         Skladování, trvanlivost
Je dobré uchovávat diamantovou vodu ve skleněných nádobách, protože po několika měsících způsobuje korozi plastických nádob. Pokud je skladovaná v plastických nádobách, je potřeba je po týdnu, nejpozději po dvou týdnech vyměnit.
·         Starší lidé
Někdy si starší lidé nepřejí diamantovou vodu, protože si možná myslí, že nemá cenu přeměňovat svou tělesnou schránku před blízkou smrtí a budoucí inkarnací v novém těle.
·         Zvířata
Způsob, jak zjistit, zda diamantová voda působí na zvířata (psy, kočky, koně, hospodářské zvířectvo, ryby v akváriu, ptáky), je dát jim ji okusit a pak jim předložit různé druhy vody (mezi nimi i diamantovou), aby se zjistilo, které dávají přednost. Tím lze dokázat, že diamantová voda obsahuje něco jiného než voda normální, neboť je naplněná láskou a inteligencí a odpovídá potřebám toho, kdo ji pije.
·         Pokrm
Médium sděluje, že je-li na prostřeném stole diamantová voda, může vnímat její auru, která se rozkládá a všechny pokrmy získají mnoho červených, zelených, modrých a žlutých paprsků. Dodává, že to někdy vnímají i děti, a kočky vyskakují na stůl a otírají se o láhev se zřejmým zalíbením.
·         Vaření
Diamantovou vodu lze používat k vaření luštěnin, a je možné „naprogramovat“ ji úmysly, když je v hrnci na ohni.
·         Kódy
Diamantové vodě byla udělena velká řada kódů, mezi nimi kódy vitamínů, hormonů, kovů, minerálů atd. Pokud tělu osoby, která diamantovou vodu přijímá, chybí nějaké prvky, tělo samo si v diamantové vodě vyhledá příslušný kód, a je-li zde, vytvoří atom tohoto prvku a ten je vytvořen na úrovni vědomí této osoby.
·         Zmrazovat, vařit či uchovávat v ledničce
Žádný z těchto způsobů vodě nevadí.
·         Krystaly
Když do diamantové vody umístíme krystaly hornin, mohou se jejich účinky zvýšit pitím diamantové vody jako elixíru. Velmi významně lze diamantovou vodu krystaly i očistit. Je zbytečné dodávat, že jakýkoli druh léčiv, při kterém se má používat voda, zvýší svůj účinek, použijeme-li diamantovou vodu a naplníme ji úmyslem.
·         Dekontaminace
Jeden člověk nalil litr a půl diamantové vody do cisterny, která obsahovala cca 400.000 litrů vody v blízkosti francouzské atomové elektrárny. Voda, o níž se jedná, byla kontaminovaná reziduem stříbra, kobaltu 60, cesia, kadmia atd. … Po týdnu dal provést spektrometrickou analýzu, která prokázala snížení o 10 % zmíněných těžkých kovů. Účinek dekontaminace se podle Ducatillona vztahuje na potraviny, léky, chemické prvky, ovzduší atd. Proto nakolik je vám to možné, vylívejte diamantovou vodu do řek, jezer, nádrží atd.
·         Počáteční účinky
Někteří lidé sdělují, že v prvních dnech požívání diamantové vody zakoušeli nevolnost v podobě bolení hlavy. Pokud jde konkrétně o bolení hlavy, je způsobeno v mozku vykrystalizovanými toxiny, které při rozpouštění vyvolají bolení hlavy. Ducatillon ujišťuje, že po začáteční fázi se stav osob podstatně viditelně změní.
·         Účinky na osoby,které vodu pijí bez vědomí, že jde o diamantovou vodu
Jestliže se nějaká osoba na návštěvě u tebe občas napije diamantové vody, nestane se nic. Ale popíjí-li tuto vodu člověk, který neusiluje o vnitřní život, v dávce kolem půl litru denně po dobu cca 3-6 měsíců, projeví se malé změny v jeho chování… začnou se mu „dít věci“… Ta osoba se možná radikálně nezmění, ale jisté situace ve svém životě bude posuzovat „jinak“. Jestliže tato osoba dnes patří k okruhu našeho života a je součástí našich proměn, které na sobě uskutečňujeme, pak se taková osoba chtě nechtě změní.
·         Bytosti
V případě výskytu negativních bytostí u nějakého člověka může diamantová voda podstatně pomoci. Dotyčná napadená osoba musí přijmout skutečnost, že je třeba podstoupit jistý osobní vývoj, spočívajíci v první řadě v tom, že přestane posilovat negativitu těchto bytostí svými negativními posudky. Tato osoba bude muset přistoupit na to, že možná, například, v jejím minulém životě zůstala během smrti připoutaná k materiální oblasti, místo aby ji opustila, a obtěžuje svou přítomností druhé. Každý případ je rozdílný. Možná, že tato osoba přitahuje ony bytosti, protože je v jistém smyslu na ně vázána. Možná máme před sebou ducha, který právě přešel a potřebuje pomoci, aby pokračoval dále a přestoupil úroveň. Je skutečností, že tato voda při těchto procesech může pomoci a lze jí použít jako „zvláštního druhu svěcené vody“.
·         Temné bytosti
Existují lidé, kteří po napití se diamantové vody jsou navštěvováni temnými bytostmi. Když si jdou vodu vzít, zjistí, že páchne bahnem nebo hlínou. Jestliže takový člověk to přijme a uvědomí si, že přitahuje-li bytost toho druhu, znamená to, že je s ní nějak zapleten, voda v důsledku této změny a tohoto postoje změní chuť (dokonce může až vonět po růžích).
·         Léky
Diamantová voda eliminuje pouze účinek alopatických léků, když je třeba, a je-li lék osobě škodlivý (v opačném případě ho neeliminuje).
 
·         Květy
Diamantová voda podporuje život a všechno živé. Umístí-li se do vázy s vodou květy vypěstované chemickými látkami, tyto květy nevydrží. Nicméně provedeme-li tentýž postup s květy, které jsme si sami s láskou vypěstovali, vydrží déle, než obvykle.
·         Zavedení nových kódů
Když Joel Ducatillon zavádí do vody nové kódy, což se děje v jeho bydlišti (ve Francii), tyto nové kódy se okamžitě přenášejí do všech částí světa, kde se voda nachází. Jsou lidé, kteří to vnímají jako změnu chuti. Tyto nové kódy se připojují automaticky a automaticky se bez omezení rozmnoží jak v přístrojích, které zhotovuje, tak ve všech vodách, které byly vylity do jezer a řek.
·         Záření
Často se stává, že máme-li připraveno mnoho láhví diamantové vody, jiné láhve s obyčejnou vodou, které stojí blízko, se mohou přeměnit, aniž bychom připravovali směs. (viz "Bezpečné množení". Lze pozorovat, že někdy tato voda bublinkuje, jindy ne. Diamantová voda s námi hravě žertuje podle našeho vědomí a podle naší nálady.
·         Umývání diamantovou vodou
Umyjete-li diamantovou vodou automobil, jeho barvy se stanou výraznější. Můžete používat tuto vodu i do chladičů vašich vozidel. Stejně lze diamantovou vodu používat pro mytí podlah, v pračkách (prádlo je měkčí a živější). Neexistují žádné zábrany v použití a můžete si s diamantovou vodou hrát a dělat libovolné pokusy. Ducatillon k tomu dokonce vybízí.
·         Černá magie
Pokud osoba, která užívá diamantovou vodu, má v buňkách paměťové záznamy černé magie z minulých životů, nebude schopna ji pít. Voda v ní bude vyvolávat žaludeční nevolnost, zvracení, nebo se rozbije sklenička, či osoba onemocní. Dokud tato osoba se nezbaví této paměti, nebude moci vodu požívat.
·         Obava z mimosmyslového vnímání
Jsou lidé, kteří mají obavu z paranormálních jevů, jež sami mohu pozorovat a vnímat, nebo které považují za nekontrolovatelné. K odbourání této obavy Ducatillon radí, aby tato osoba před spaním vložila do pohárku s diamantovou vodou úmysl, který vyjadřuje otázku „proč mě děsí neznámé věci, které se mi stávají, odkud tato obava přichází?“ Tento postup by měl přivodit symbolický sen, který bude obsahovat odpověď.
·         Média či děti „indigo“ (Modré děti)
Je velmi vhodné podávat diamantovou vodu dětem s paranormálními schopnostmi nebo dětem „Indigo“, protože jim to pomůže lépe se zaměřit na materiální úroveň.
·         Země
Existuje cca 60zemí, v nichž je rozšířena diamantová voda. Patří k nim např. Tahiti, Nový Zéland, Austrálie, Spojené státy, Mexiko, Turecko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Japonsko, Čína, Kapverdy, Indie, Brazílie
·         Porod
Podle Dücatillona budoucí matky mohou pitím diamantové vody mnohem uvolněněji porodit, a to do té míry, že jakmile se dítě narodí, opustí vagínu „jako by vyšlo z kina“, tedy šťastně, spokojeně, beze strachu, že se vtěluje do neznámého těla. Ducatillon říká, že DNA plodu „se ulehčí a umožní nově se rodícímu volněji se projevit a bez větších omezení.
Lze ji bez újmy čistou nanášet na oči nebo na citlivá místa, nebo v tabletách či ve směsi s mastí, pokud možná s úmysly.
Pár kapek na zubní kartáček s pastou čistí a bělí zuby.
Působí zajizvení ran, protizánětlivě, desinfekčně, podle toho, co se od ní žádá nebo do ní vloží.
Může vám posloužit k vaření, k přípravě čaje, kávy, do akvária nebo k napájení domácích či hospodářských zvířat. Můžete nalít litr vody do koupele a vložit do ní své úmysly. Stejně tak můžete použít vodu do zvlhčovačů. Do vzduchu odpařená voda zvyšuje vědomí.
Vždy s sebou noste kapátko.Když jste na cestách, můžete si dát pár kapek do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.
Může mít významné účinky na naši nemocnou planetu, když vylijeme nějaký litr této vody do rybníků, řek, jezer, pramenů a studní. Zvláště má-li někdo možnost ji vylít do moře a do oceánů v místech, kde se vyskytují kytovci a delfíni. To oni si přejí! Když se tato voda vypaří, pak mraky pokropí Matku Zemi k její velké radosti.
 
 
 Z překladu informace o vkládání úmyslů při používání vody:
A doplnění o formulování chtění a přání a stavu již přítomného, protože je zrcadlena energie myšlenky a chtění nám přivolá jen další chtění jako realitu. (níže pod tímto překladem)
·         Úmysl 1
Diamantová voda nemůže působit bez souhlasu osoby, která je předmětem pomoci nebo léčení. Navíc ta osoba musí vodu brát, aby se dostavily výsledky. Úmysly za druhou osobu nemohou být do vody vloženy, leda že by se jednalo o malé dítě, domácí zvíře či o osobu mentálně vadnou, která nemůže svůj úmysl sdělit.
·         Úmysl 2
Úmysl nemá být vkládán do láhve diamantové vody, protože po třech hodinách je automaticky zrušen. Promítej svůj úmysl směrem ke skleničce vody nahlas. Tento úmysl opustí tvůj plexus solaris a bude zaznamenán ve vodě v podobě barevných bublinek (to viděli jasnozřivci). Tyto barevné bublinky se navzájem nesmíchají při pití vody a budou předány do DNA v podobě kódovaných zpráv, jež postupně změní banku dat v paměti buněk a umožní, aby jisté „odbojné“ buňky plnily své poslání.
·         Úmysl 3
Úmysl lze vyjádřit slovy bez diamantové vody. Výhodou diamantové vody je, že účinek je mohutnější a rychlejší. Je-li do diamantové vody vložen úmysl, na jehož vyřešení dříve bylo potřeba rok času, lze dosáhnout řešení během 7 týdnů (a možná i dříve, podle povahy problému). V situaci, která má být řešena, se dosáhne výsledku, aniž by bylo potřeba opravovat chování osoby, protože v této dimensi (5.) neexistuje ani dobro ani zlo a neexistuje zde soud.
·         Úmysl 4
Je možné jiným osobám nabídnout láhve diamantové vody, do nichž vložíme svůj úmysl, aby tyto osoby dosáhly obecného dobra. Funguje to, i když je dobré upozornit na to, že to bude fungovat lépe, je-li osoba, které vodu věnujeme věřící, a žije s bližními celkově v přátelských vztazích.
·         Úmysl 5
Diamantová voda působí podle potřeb duše. Když se pije, není nezbytně potřeba vždy slovně vyjadřovat úmysl. Existují období, kdy budeme vodu pít bez úmyslu, nebo jenom proto, abychom se cítili dobře. Jindy se může přihodit něco nečekaného a nevíme si s úmyslem rady. V takovém případě můžeme požádat, aby nám voda pomohla přijít na nejvhodnější úmysl pro naši potřebu. Lidé, kteří sobecky a nesvědomitě žádají pro sebe, obvykle výsledků nedosahují.
·         Úmysl 6
Pokud jde o množství úmyslů, jež se může vložit do vody, doporučuje se nevkládat více než dva úmysly do téhož pohárku vody a nemají si vzájemně odporovat.
Slovně vyjádřený záměr dosáhnout úlevy, zdraví či řešení obtížných situací se zaznamená do diamantové vody.
Když se diamantová voda pije, spojí slovně vyjádřený úmysl přímo s odpovídající pamětí opačné polarity, která existuje v podvědomí (v buňkách těla).
Účinek diamantové vody zároveň umocňuje oba opačné póly, dokud nevibrují na vyšší frekvenci. To indukuje energii, která neutralizuje, přeměňuje a vyřeší střet protiv.
Diamantová voda je čistá (nedotčená, panenská) čili není nositelem žádného záznamu.
Pouze když slovně vyjadřujeme své úmysly přes srdce (které je očišťuje), silně se otiskují v tomto prostředku, a ten na ně reaguje.
Výsledky závisí přímo na tom, kdo je do diamantové vody vtiskuje a na stupni vyvolaného emocionálního náboje.
Vždy můžeš připojit prostý úmysl: např.: „Doufám, že snadno strávím tento pokrm“.
Lze připojit úmysl i k vodě, kterou použijeme pro vaření: např. „Vyjadřuji slovy svůj úmysl, aby tento pokrm si zachoval svou přirozenou chuť a naplnil výživnými hodnotami toho, kdo jí“. Výsledky mohou být překvapující.
Vodu lze použít do odpařovačů. Vkládáme je s úmyslem, aby se v obydlí zvýšila vibrační úroveň.
Použití je prosté. Uživatel vezme do ruky skleničku s diamantovou vodou, jasně formuluje příslušný úmysl pochopit a vyřešit určitou situaci a říká to jasně z hloubi srdce.
Jasnovidci pozorovali, že uživatelé diamantové vody vysílají z čakry solárního plexu řadu frekvencí, které diamantová voda přijímá, a ve vodě se ukazuje řada malých světelných a barevných bublinek. Představují úmysly uživatele jako čistou energii.
Podle toho jak tomu rozumím jsou úmysly přenášeny do diamantové vody a ukládají se v ní v podobě kódů. Takže uživatel pije vodu. Myslím, že voda přenese tyto úmysly do řetězců DNA uživatele, až do „intronické oblasti“.
Po intenzivní aplikaci této metody na sobě samém a na druhých lidech nám zkušenost umožnila rychleji řešit problémy vyvolané bloky v naší vnitřní buněčné paměti. Když se tyto problémy vědomě zavedou do diamantové vody se záměrem řešit je, mechanismus řešení se nachází v pohybu na úroveň, na níž do řešení nemůže být zasaženo.
Když jsme vědomě požádali diamantovou vodu, aby urychleně vymazala podvědomé paměti, které vyvolávají určité problémy, tyto skryté mechanismy, jež překážejí v našich vztazích a ve všech druzích situací, byly skutečně vymazány.
Pro ty, kteří do ní vloží úmysly, postačí soustředit se a nahlas je vyslovit. Nemělo by jich být mnoho a měly by se dobře vyslovovat, aby se jednoduchostí zabránilo mentálním komplikacím. Všechno naráz, při držení pohárku s diamantovou vodou v ruce. Tyto úmysly mohou být do diamantové vody vkládány kdykoli ji bereme i po řadu dní nebo i několika týdnů, a to podle závažnosti a doby trvaní řešeného problému. Můžeme přidat přesný úmysl, který má přinést úlevu v určité emoci, k uklidnění hněvu, k vyčistění čaker. Je potřeba vědět, že fyzické problémy jsou důsledkem disharmonie v myšlenkách a citech, ve stravování, způsobované výstřednostmi, stresem. Takže než dojde k citelnému zlepšení, je potřeba si to uvědomit. Pokud některé záležitosti nepochopíte a zmatek i pochybnosti pokračují, požádejte diamantovou vodu a o osvětlení a pochopení: odpověď přijde ve snu nebo z úst přítele či pocítíte nezlomnou vnitřní jistotu.
Vkládejte úmysly, abyste poznali a konkretizovali schopnosti duše, abyste harmonizovali nějaký vztah či prostě abyste nalezli práci či dům.
Vždy s sebou noste kapátko.Když jste na cestách, můžete si dát pár kapek do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.
Ve skutečnosti všechno, co není přirozené, zmírá pod vlivem diamantové vody.
Je zbytečné vkládat velké množství úmyslů. Dopustila jsem se té chyby a nefunguje to, či spíše funguje to, ale komplikuje se to. Je to jako by se měly ozdravit všechny zavařeniny naskládané do pyramidy v obchodním domě. Nejdříve je potřeba ozdravit jednu, pak ty, co jsou pod ní, pak další, etapu za etapou, s vědomím, že výsledek postupně dosažený u jedné zavařeniny ovlivní ty, které jsou vedle ní.
Například, trpíte-li astmatem, vložte požadavek typu: „Žádám, aby se mé astma vyléčilo, aby mé plíce se uzdravily“. Udělejte to, jak to v tu chvíli cítíte. A jestliže si mezitím uvědomíte nějaké roztrpčení či malou zášť kvůli nějakému vztahu, který neklape, dobrá, můžete také připojit požadavek, aby se tento vztah zlepšil, požadavek, abyste přišli na to, co překáží tomuto vztahu, nebo co překáží vaším finančním příjmům, vaše přání přestěhovat se nebo změnit zaměstnání.
Můžete to tedy po tři čtyři dni vkládat po každé když pijete jako úmysl: „Přeji si změnit svou domýšlivost ve větší skromnost, moudrost, prostotu“. V důsledku toho budete mít sny, které vám symbolicky vysvětlí (jistě, je potřeba umět si je vyložit!), co z vás vychází, co se proměňuje.
Důležitý dodatek k ohledně vkládání úmyslů, věc, která mi vyplynula po čtení knihy Hovory s Bohem:
Možná je vhodnější při pití diamantové vody být zaměřen NE na myšlenku typu CHTĚL BYCH to a to, ale formulovat to jako již přicházející a vznikající skutečnost! Protože vesmír myšlenku pouze zrcadlí a násobí. Znásobí tedy pouze naše CHTĚNÍ zdraví, CHTĚNÍ lásky, CHTĚNÍ peněz, ale stále budeme jen prožívat a budeme se stále nacházet ve stavu onoho CHTĚNÍ!!!
Asi je tedy vhodnější, a mě to přijde velice logické a moudré, formulovat vše jako JIŽ PŘICHÁZEJÍCÍ REALITU a právě toto když vesmír znásobí, dosáhneme vytouženého výsledku! Takže vytvářejme raději formulace typu „JSEM STÁLE ZDRAVĚJŠÍ, MÉ TĚLO JE OČIŠTĚNO A ZBAVENO VŠEHO NEŽÁDOUCÍHO, MÉ ČAKRY JSOU POSÍLENY, MÉ BLOKY ROZPUŠTĚNY, MÉ VZTAHY SE LEPŠÍ, PŘICHÁZÍ STÁLE VÍCE ZAKÁZEK, INTUICE, ZAJÍMAVÝCH MOŽNOSTÍ, FINANCÍ…“ samozřejmě jedno po druhém…
Bylo by hloupé dělat formulace typu JSEM TOTÁLNĚ ZDRAVÝ A ŠŤASTNĚ ŽENATÝ BOHÁČ, když toto nejsme. To by asi podvědomí špatně přijímalo. Proto je rozumný a přijatelnější kompromis, jako že to již přichází – už je to ve fázi přítomného stavu, jež bude znásoben, stane se ještě více realitou, případně ono PŘICHÁZENÍ lásky, zdraví, financí, což je vlastně již v pořádku, na rozdíl od pouhého stavu CHTĚNÍ.
 
   
 
ZÍSKÁNÍ VODY

 

http://diamantovavoda.vbrne.info/ziskat.html

 

 

 

 

 

Blansko
Jarmila Vlasáková
areál EXPAL palivové dřevo
Mlýnská 25
arturka45@seznam.cz
tel.603304011, 608304011

 


Brno
Alena Horká
Šlapanice u Brna - ul. Sušilova (východně)
tel. 544 228 661 mob. 777 658 037 - domluva na osobní odběr, případně poštou.

Brno
Regenerační studio Libuše Pánkové
Cejl 58, Brno
- odběr pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě!
terapiepankova@seznam.cz
www.terapie.nolimit.cz
tel. 774 904 888
Pouze osobní odběr vody a do vaší lahvičky.
Vodu nezasílám poštou.
-aktualizovaný kontakt 6.1.2011-

Brno - Staré Brno
Knihkupectví Pozoruhodné knihy (dříve Alman)
Hybešova 65 (kolmá boční ulička)
tel: 775 965 556
www.pknihy.cz
Pozor, prosím, dostavte se pro vodu s vlastní lahvičkou.

Brno - Židenice
Knihkupectví Ryšavý Šimon
Táborská 30
tel: 542 212 052
www.rysavy.cz

České Budějovice
Regenerační a meditační centrum
p. Jana Krčmářová
Zahradní 362
České Budějovice - Hrdějovice
373 61
tel: 387 220 083
mob: 606 171 988
krcmarovajana@seznam.cz

Českobrodsko:
Majka
tel. 731-190 328
Michaela
tel. 736-717 508

Český Těšín
MVDr.Michaela Lišková
Mezi Lány 271
73562
tel.558 736 994
mob.777 293 601Hlinsko
Ezoterická prodejna Jiřího Hruši
Miroslav Šusták
Žitná 1498
539 01 Hlinsko 1

Hradec Králové
Danuše Čejchanová
Klub ENERGY
Březinova 1146
Hradec Králové
500 02
tel.: 495 534 715 , mob.: 736 765 477
jaroslav.cejchan@tiscali.cz

 

Chropyně
Ivana Batůšková
Fučíkova 672
768 11 Chropyně
tel.: 732 760 770
ivabatuskova@centrum.cz

Janovice nad Úhlavou
Hana Pešková
tel. 376 392 217
artei@mybox.cz
http://emma.xf.cz

Jihlava
p. Roman Sedlák
ul.Zborovská 5
tel.: 565 657 022

Karlovarsko
Jana Georgievová
Horská 873/10
Ostrov u Karlových Varů
tel. 723184889
janageorgievova@seznam.cz

Kladno
Martina Glaubaufová
mobil: 606 816 383
MartinaGlaubaufova@seznam.cz

Kozolupy - Karlštejn
p. Daniela Boleslavská
Kozolupy 3
267 18 Karlštejn
telefon: 736 201 587
boleslavska@seznam.cz

Kroměřížsko, kraj Zlín
Šimoňuková Helena
Francouzská věštba,prodej léčivých obrázků a kamínků
tel: 774 984 122
Zasílám i poštou na dobírku.

Kroměřížsko - Zlobice u Kojetína
p. Ludmila Tichá
768 31 Zlobice č.114
okr. Kroměříž
Mobil: 774 121 729
(pouze osobní odběr, lahvičku na D. vodu si vezměte s sebou)

Liberec
M. Plášilová
tel: 485 148 886

Liberec
Drahomíra Příkaská
Prevence a energetická medicína
Gorkého 20
Liberec 1
tel. 728299808
drahomira-p@seznam.cz

Ml.Boleslav - Chotětov
Kartářka a léčitelka
Libuše Uldrichová
tel :720 683 083
ICQ :391 630 652
www.slunce_vesmiru.websnadno.cz
libuse.uldrichova@seznam.cz
Zasílám i poštou za poštovné a lahvičku.

Olomouc a okolí:
Olga Techetová
Husova 9
772 00 Olomouc
mob. 604 142 766

Ostrava
Anna Bindačová
Sokolovská 1175/10
708 00 Ostrava
tel.: 603 797 847

Ostrava
Eva Holečková
mob. 604 749 703

Pardubice:
Irena Mládková
mobil: 724 122 756

Pelhřimov a Praha:
Běla Kostková
tel. 721 091 983
BelaKostkova@seznam.cz

Písek:
Jan Kubeš
tel. 603 151 829 (Jen sobní odběr u mne, vodu nestíhám odesílat!)
Bungeee@centrum.cz

Police u Jemnice
Marie Kubátová
(dům č.109)
675 34 Police
mob. 775 228 397
marie.police@centrum.cz


Praha:
Redakce časopisu Phoenix
Senovážné nám.23

Praha:
Renáta Kovářová
tel. 604 413 879
uzofka@centrum.cz
icq: 152947412

Praha 6 - Malé Delfy
H. Neprašová
tel: 737 340 570


Přerov - Hranice (okres Přerov)
Katka Levová
tel: 732 974 505

Příbram
Gabriela Linhartová
Brodská 95
261 01 Příbram VIII
mob. 776 046 101
stisko@centrum.cz
ICQ: 253-949-625

Slavkov u Brna
Růžena Lužová
Slovanská 1306
684 01 Slavkov u Brna
Mob: 728 344 460

Uherský Brod
Kosmetika, masáže SABINA
Kaunicova 76, 688 01 Uherský Brod
tel: 737 715 930

Ústí nad Labem:
Ve Stromkách 10
prodejna Spirit

Zborovice:
Stanislava Moudrá (pouze osobní odběr, vodu neposílám!)
Hlavní 185
768 32 Zborovice
Tel: 573 369 297 nebo: 608 858 582 Mistr-Učitel Reiki, pořádání seminářů atd.
sam.km@volny.cz
www.volny.cz/sam.km

Zlín:
Jana
tel. 732 861 794
ICQ: 259 736 210

Žamberk:
p.Hájek Vlastimil
Žampach 6, 564 01 Žamberk
Orlické hory
tel. 775 757 412

Žďár nad Sázavou:
Jan Urban
Zelenohorská 2/154
591 02 Žďár nad Sázavou 2
tel.: 604 676 379


Kontakty na Slovensko:

(Rád sem umístím kontakty pro zájemce na Slovensku,
jakmile je někdo laskavě poskytne,
abychom to nemuseli již zasílat přes hranice my??? Děkujeme.)

Dolny Kubin
Dana Kotekova
Mierova 1960
026 01 Dolny Kubin
Slovensko
Tel: 0905 945760
00421/43 5865826
dana.kotekova@gmail.com
(Vodu ráda predám osobne, i zašlem poštou.)

Košice
p. Edita Macejová
ul. Svatoplukova 25
040 00 Košice, SR
Tel.: 421/903 397 424

Nitra
LÁSZLÓ Jozef
Mobil: 0904/246657 (Vodu rád dodám osobne, ale nezasílam ju.)

Prešov
Jozef Marko
Vihorlatská 15
080 01 Prešov
Telefón: 051/7757693
mobil: 0904211489
MarkoJozef@seznam.cz
Vodu i posílam poštou.

Púchov
p. Lenka Hlúbiková
Spojová cesta 1350/65
020 01 Púchov
Telefon : 00421 424677790
Mobil : 0907 186 906.
kborufka@email.cz


Diamantová voda – jak to všechno začalo

Následující článek o tom, kdo diamantovou vodu (DV) vytvořil, jak k tomu došlo, jak působí apod. pochází z knihy autora DV Joëla Ducatillona: DIAMANTOVÁ VODA – VĚDOMÍ, která byla přeložena a celá uveřejněna v nedávno vyšlé knize Aleny Horké: DIAMANTOVÁ VODA A JEJÍ TAJEMSTVÍ. Objednat ji si můžete na tel.:  544 228 661 ,  777 6..., e-mail: dv.kniha@seznam.cz. Jde o přednášku Joëla přednesenou v srpnu 2001.

 

Jmenuji se Joël Ducatillon. Jsem Francouz. Zhruba před třiceti lety jsem se jako prvním zaměstnáním zabýval profesionálně hrou na klavír. Nebyl jsem žádný Chopin, nýbrž džezový varietní pianista. To bylo tehdy mé povolání. Už tehdy jsem moc nedbal o společenský úspěch a o věci toho druhu jako je dům, penze, sociální pojištění. To mě nezajímalo. Hlavní otázka, která mě v životě znepokojovala a která mě dovedla až sem, byla: Kdo jsem a co zde dělám? Jsem prostě nějaký kus masa, který se prochází po pánvi, která bloudí vesmírem? Říkám to tvrdě, ale občas jsem si takové otázky kladl a znepokojovaly mě tak, že jsem z toho býval nešťastný.

Později jsem navštěvoval v Paříži kurzy přírodní léčby, protože jsem měl dojem, že v medicíně je plno nevyřešených věcí. Pak, jako přírodní léčitel, jsem se usadil na severu Francie, v kraji Lille. Tam jsem se mnoho naučil, od lidí, kteří ke mně chodili na radu. Postupně, během tisíců a tisíců konzultací, jsem se pomalu za sedm roků naučil, že nemoc je něco mimořádného, jako výuka a něco jako dar. V důsledku toho a s postupným dozráváním moje vědomí pomalu pokračovalo kupředu. Začal jsem se více zajímat o energie, magnetismus, geogiologii atd., zatím co jsem četl spousty knih, hlavně knihy Anny a Daniela Meurois Givaudan Hovory s andělem a v roce 1990 jsem jednoho krásného dne tuto energii pocítil. Cítil jsem, že znovu nacházím svou rodinu, tu, která mě na zemi opustila.
V důsledku toho se stalo, že jsem pozbyl svou pozemskou rodinu, pozbyl zaměstnání, byt, zkrátka zůstal jsem docela nahý a na dva tři roky jsem se ocitl jakoby v zemi nikoho. Chvíli jsem žil ve Švýcarsku, chvíli jinde, stále bez bytu, bez peněz a stále jsem zde a zde žiji.

 

Začalo to ve snech

V roce 1994 jsem měl první ze tří snů, které byly skutečně jakýmsi podnětem k mému zkoumání. Věděl jsem, že už nemohu léčit osoby, jak jsem to svědomitě dělal dříve. Ostatně už mě to ani nezajímalo, bylo pro mne zátěží pokračovat v tom a také už nebyli zájemci. Ale to „nové“ ještě nepřišlo. Měl jsem tedy období starostí, řekl bych období nesnadné, které mě hluboce zasáhlo z hlediska úrovně nutných potřeb, finanční jistoty, potřeby mít družku, děti, celou tu štafáž, kterou si lidstvo naprogramovalo za celá tisíciletí.
Nuže, měl jsem tři sny, které mi umožnily vydat se po této neznámé cestě, která vedla k diamantové vodě a která později povede k jiným věcem, jež jsou už v pohybu. V prvním snu z roku 1994 mně bylo řečeno: zhotovíš přístroj, který se bude jmenovat DNA 850 a tento přístroj otevře brány. Zhruba za čtrnáct dní jsem měl další sen, v němž mi byly ukázány otáčecí dveře, takové, jakými se vstupuje do velkých obchodních domů. Několik lidí stálo ve frontě a do nějakého přístroje jako jsou automaty na jízdenky vsunulo kartu, dveře se otočily, nechaly vejít jednu osobu a za dveřmi bylo něco jako lyžařský výtah, který lidi dopravil až na vrcholek bílé hory.
Výkladem tohoto snu je kódovaná karta, která umožňuje odblokovat buněčnou paměť, aby osoby mohly být dovedeny k vědomí svého vyššího Já s mnohem menší námahou, potížemi a zkouškami.
Ve třetím snu mně byla ukázána navštívenka s postříbřeným podkladem, na níž bylo zlatě napsáno: Steel, Storm, Staelbe. A bylo mi řečeno: To je název tvého výzkumu. Steel znamená v angličtině ocel. A ocel se skládá z železa a uhlíku. Víme, že naše hmotné tělo, naše DNA, sám atom hmotného těla, je uhlík. Jsou některé hvězdy, některé planety, na nichž existují lidská pokolení vzniklá na bázi křemíku. Ale my zde jsme na bázi uhlíku, jehož číslo je 666. To vám něco připomíná, že? To je číslo šelmy, totiž šelmy, do níž jsme vtěleni. Jsme vylepšení savci nebo poněkud menší andělé…
Storm v angličtině znamená bouři. Jedná se tedy o energii spirály, jako je DNA. A pokud jde o Staelbe, teprve o dva roky později jsem se dozvěděl, že znamená hvězdnou energii.

 

Co jsem s těmi sny udělal?

Nemyslete si, že jsem nějaký mimořádně citlivý „vodič“. Ani si nemyslete, že jsem nějaký mimořádně obdařený vysokoškolák. Do školy jsem chodil do svých 16 let. Ale v tomto výzkumu jsem se dal vést. Kým? Osobami jako jste vy, které mi pověděly: „vezmi si a přečti si tamtu knihu“ nebo „koukni tam na to“, „dávej pozor, co se ti říká o autobusu“ a tak jsem měl zprávy z úst všech a skutečně se mi podařilo dostat se ke knihám o kvantové fyzice, ke knihám, které se zmiňují o Plankově konstantě a o všech těch věcech, o nichž jsem věděl jen minimum. Ale stačí to, netoužím po intelektuální obezitě. Vzal jsem si z toho jen to, co jsem potřeboval.
Jeden milý přítel mě vyzval, abych bydlel u něho. Tak jsem nalezl místo, čas a klid, protože jde o výzkum, který se neprovádí intelektem. Ten se provádí přes postupná zrození. Jinými slovy, pokaždé, když jsem musel něco objevit, musel jsem něco v sobě změnit, než jsem to našel. Ale abych našel, co mám změnit, na to jsem někdy potřeboval i dva tři měsíce.
Bylo to, jako by se vzpomínky musely proměnit, stát se průhlednými, abych mohl přistoupit k onomu poznání, které mám už z Atlantidy, protože v Atlantidě už byl tento výzkum proveden.
Poté, co jsem prožil tento druh porodu, je zde něco, co náhle přichází a v onu chvíli mám vodítko, které mě dovoluje jít ve výzkumu dále. Vím také, že výzkum je řízený, že jsou zde bytosti v kosmických korábech z onoho světa, bytosti kristovské, které mi pomáhají a vedou mě. Ale nikdy neprováděly práci místo mne. Jinými slovy, dostanu drobný údaj a pak pracuji. Ostatně mě se to tak zamlouvá. Raději pracuji takto, než bych se stal nebeským papouškem, který na zemi zvěstuje nebeské věci.
Tyto bytosti, které pracují, všechny neznám. Podle mne je to skupina, k níž patří Mére a Sri Aurobindo. Nesmíme zapomínat, že na počátku století tyto bytosti jako prvé mluvily o buněčném rozšifrování, o nadhmotných věcech, o nadvědomí, o novém pokolení, které v nové době zalidní tuto zemi. A my jsme velká embrya, zárodky tohoto nového pokolení. Přejdeme od člověka savce k člověku kristovskému. Nacházíme se v onom nesnadném období dospívání, protože jednou nohou stojíme ve světě starém a jednou v novém světě a to je velmi nepohodlné. Sri Aurobindo i Mére byli oba vychováni ve zcela ateistických rodinách, což jim zabránilo propadnout pocitovému mysticismu, se kterým se často u osob na cestě setkáváme. Nechci tuto cestu kritizovat, chci jen upozornit, že se může stát léčkou, protože je to jako lít nové víno do starých měchů, čili vkládat nové poznání do starých funkčních schémat, pocházejících z naší náboženské minulosti. Je správné projít i tímto, ale nesmí se zde člověk zastavit. Je třeba jít mnohem dál, protože jak to vidím já – a možná diamantová voda lidi vede k tomuto - Bůh je všude, ve všech atomech, ve všech elektronech, ve veškeré existující hmotě. My sami jsme částí Boha a Bůh je částí nás.

 

První přístroje

V důsledku tohoto výzkumu se v roce 1996 zrodil první přístroj. Byl to válec z plexiskla, v němž byla spirála energie. Nazval jsem ho pračkou. Mohli jste ho dát do místnosti plné výskajících dětí a postačilo nahlas požádat: „Vyjadřuji úmysl, aby tato místnost byla klidnější, pokojnější“ a za deset sekund všechno skončilo. Psi si šli lehnout, děti přestaly plakat a bylo cítit energii, jak jiskří, jak sestupuje podél těla.
Teprve po roce či po roce a půl vznikl malý přístroj ze skla. Malá, velice prostá skleněná trubka, zcela obyčejná, kterou zhotoví foukač skla. Tento přístroj je druh umělé DNA světla. Jasnovidci zde vidí spirály světla a jsou zde obrazce, které se vtiskují dovnitř, jako v DNA. Aby mohly být vtisknuty, musel jsem provést všechnu tu práci vztahující se ke změně vzduchu, který je uvnitř, stejně jako práci v oblasti geometrie a matematiky. V každém přístroji je přibližně na 900 kódů, což představuje velkou práci s kódováním.
Když se tento přístroj zrodil, pochopil jsem tehdy sen s kódovanými kartami. Měl jsem tedy nápad pohrát si s čísly a nalézt v nich odpovědi. Čísla jsou rytmy časoprostoru. Přirozeně, časoprostor je klam, tak jako čísla. Ale v tuto chvíli jsou nám ještě potřebná. Můžete tedy v krychlích, dvanáctistěnech, v trojúhelnících, v čtyřstěnech, ve dvacetistěnech spatřovat rytmické obrazy časoprostoru, jež se projevují v dimenzi, ve které žijeme a můžete také vidět, že ta čísla tam nejsou náhodou. Navíc, za každým číslem je zvuk.
Protože jsem hudebník, odehrávalo se to záměrně. Protože energie mnou procházela již od 10 či 11 roků. I to se odehrávalo záměrně. Vyhledával jsem sled čísel, který jsem převáděl na hudbu a tu jsem řádně soustředěný hrál na syntetizátoru. V důsledku toho se hvězdné a jiné energie, které jsem neznal, zaznamenávaly ve skle. Ale aby se to mohlo stát, bylo napřed zapotřebí, abych trubici vložil do oscilačního obvodu. Znáte oscilační obvody Lakowského? Lakowski prováděl pokusy s prstenci z mědi, oceli, atd., jež bylo možné klást kolem rostlin a povšiml si, že se vyléčily z nemocí a že zesílily. Laboratoř CERN (Evropské centrum pro jaderný výzkum) v Ženevě používá urychlovač částic, který jako by náhodou, je z ocelového kabelu o obvodu 27 km. 27 je 3 x 3 x 3. Je to číslo kvantového skoku.
Když jsem zhotovil oscilační kruh mající obvod 27 cm, stačilo mi slovně pronášet mantru před zavěšeným kruhem se skleněnou trubkou uprostřed tohoto kruhu. A jakmile jsem tuto mantru vyslovil, zjistil jsem, že z vnějšího kruhu vyšel paprsek světla, směřoval do středu trubice a vrátil se zpátky k vnějšímu kruhu, s frekvencí několika tuctů či stovek za sekundu a to vytvořilo jistý „break“ na úrovni vzduchu, který je v trubce. Kolem 40% vzduchu v trubici se přeměnilo přitom na krypton. Krypton je těžký plyn, který tak jako neon, argon či freon se nachází také ve světelných lampách, je to plyn, který uchovává v paměti zvuky.
Když jsem zhotovil tyto trubice, vůbec jsem nevěděl, že poslouží k výrobě vody, ale navzdory tomu jsem dostal zprávy a znamení. Bylo mně řečeno: „Bude to možná voda…“ a v měsíci říjnu 1999 se zrodila první „diamantová voda“. To už bylo v mých trubicích nejméně 700 kódů. Ale tehdy ještě nebyla rozmnožitelná. Bylo třeba dát pár kapek do vody, vyslovit úmysl a napít se. Věci docela dobře pokračovaly.
Pak jsem byl pozván do Paříže, abych vysvětlil tento výzkum skupině osob. Byli to vesměs Židé, kteří studovali Kabalu. Ptal jsem se, proč jsem byl pozván, proč mě život dovedl na toto místo a pochopil jsem, že mám vložit kódy židovského jazyka. Přišel jsem na to po čtrnácti dnech, když jsem se vrátil domů. Koupil jsem si knihu o hebrejské abecedě, Říše nádhery od Marie Elia. Po přečtení jsem začal provádět výpočty kolem těchto písmen. Stalo se, že jako výsledek jsem měl 144 kódů 12 x 12, jež byly přidány do mých přístrojů. Tehdy se přístroj vložil do sklenice vody, počkalo se 12 hodin a dosáhlo se pohárku diamantové vody, která se dala množit a bylo možné se o ni dělit se všemi. Tak vypadá zhruba historie diamantové vody.

 

Co je a co není diamantová voda

Není to voda, která vás vyléčí, která vám způsobí úlevu, která uspokojí sobecké potřeby blahobytu, dobrého zdraví či štěstí. Je to voda, která se chová jako zrcadlo. Je to vaše zrcadlo. Je-li ve vašem srdci plno lásky - a ona je ve všech vašich srdcích – ale je skrytá, zahalená škraboškami a vy ji nevyjadřujete, ani v tomto případě vám voda nepůsobí, zůstane bez účinku. Když ti, kdo horlí pro proutkaření, budou chtít změřit vodu Lecherovou anténou, výsledkem bude nula. Nezjistí zhola nic. Ve skutečnosti to, co nalezli ve vodě, jsou oni sami. Protože když je člověk ve třetí dimenzi, tam existuje dobro a zlo, tam jsou proti sobě postaveny dva předměty.
Řeknu vám, proč v páté dimenzi dobro a zlo jsou tak trochu jako „kladný“ a „záporný“ vodič elektrické svítilny, jež jsou tak chyceny do pasti v bublině, kde už není vzduch, čili žádná mentální programace a světlo prochází mezi nimi automaticky, aniž by se dotkly. Dotknou-li se je to zkrat, je to válka v Kosovu a je to Jeruzalém a Arabi. Proč? Protože se dotýkají: oni nepustí Boha mezi sebe. Oni vyplní tento prostor svými karmickými vzpomínkami na minulost a jejich emocionální reakce jsou tím vším nabité. Takže to vytváří kontinuitu (pokračování) místo kontiguity (paralelního průběhu) a důsledkem je rozpolcenost, což je válka. A totéž platí pro nemoc našeho těla. Ale dovolíme-li životu, aby oživoval květy, myšky, mikroby, komáry, včely, koťata, malé děti… automaticky přijde světlo a to je pátá dimenze. V tu chvíli se plus a mínus stávají motorem a výživou tohoto světa.
Víte proč je po tisíce let tolik problémů na tomto světě? Proto, že je snaha konat dobro. Hleďte: čím víc se chce vykonat dobra, tím více se přitáhne zla. Chce-li někdo udělat deset kilo dobra, přitáhne se tím deset kilo zla. Má-li to být dvacet kilo, protože si lidé myslí, že je příliš zla, dostane se deset kilo zla navíc. A půjde to tak dál, až se všechno zhroutí. Právě se blížíme ke zhroucení systému. Zbývá ještě 10 – 12 let do zhroucení, ale už je to v plném proudu. Jsme v apokalypse, ve Zjevení. Všechno bude zjeveno.
Uvedu nyní nějaký příklad. Znám dva tři případy jako tento, který se týká osoby, jež si pamatuje předchozí životy, v nichž praktikovala černou magii. Zabývala se temnou energií. Netvrdím, že je to špatné. Ta osoba měla takovou zkušeností projít. Tento člověk nemůže pít diamantovou vodu. Když přiblíží pohárek k ústům, buď ho přepadne chuť zvracet, nebo se pohárek rozbije, nebo se tomu člověku udělá zle. Je téměř jisté, že přizná-li v sobě tuto temnou vzpomínku, pak bude moci vodu pít. Ale dokud ji nepřijme, nestane se to.
Od měsíce ledna (2001) byly do vody vloženy kódy, které mají poněkud vztah k chemii. Jinými slovy kódy vitamínů, hormonů, minerálů. Kromě jiného 36 kovů z Mendělejevovy tabulky. Ovšem provede-li se chemický rozbor této vody, zhotovené třeba z vody z vodovodu, kovy v ní neobjevíte. Ony ovšem existují v podobě kódů, jako informující voda. Tak např. chybí-li vašemu tělu železo, bude pátrat v „počítači vody“ a vyrobí si svůj atom železa podle nalezeného kódu. Budete tedy mít atom železa, který je váš, který jste si sami vytvořili na úrovni vašeho vědomí.
Měli jsme případy osob, které trpěly chudokrevností nebo odvápněním kostí a které nyní už neberou žádné léky nebo doplněk stravy. Poté, co dva tři měsíce popíjely vodu, jejich analýzy byly bezvadné. Ale i zde dávejte pozor. Byli to lidé, kteří měli k vodě láskyplný vztah. V páté dimenzi se nebere nic na léčení. To se děje ve třetí dimenzi.
Nečiňte si, prosím vás, o této vodě představu jako o něčem zvlášť svatém, protože by to znamenalo dělat rozdíl mezi touto vodou a veškerou ostatní, a to by nebylo správné, to by neodpovídalo lásce. I ta druhá voda je stejně posvátná. Řekněme, že diamantová voda je poněkud živější. Není to všelék, ani žádný zázračný objev.
Diamantová voda byla vytvořena k tomu, aby rozšířila vaše poznání pokud jde o vaši cestu v tomto zrození. Má vás dovést k tomu, abyste byli rychleji vedeni ve vašich vztazích, rozhodnutích týkajících se vaší vnitřní i vnější situace podle bodu, k němuž jste na své cestě dospěli.
Vězte, že tato voda vám nedá prožívat věci, které byste nemohli absolutně snést, věci příliš tvrdé. Naopak, zmírní zkoušky, usnadní iniciační proces, abyste mohli kráčet s menším utrpením a především rychleji.
Přistupujte k věci zábavně. Vodu můžete použít pro vnější účely, do mastí na ekzémy, spáleniny, na obklady, k rozprašování si vypařování v místnosti apod. Máte-li problém se zdravím nebo nějaký závažný psychologický či jiný problém, tato voda vás uzdraví. Může to být tak, že vás dovede ke správnému léčiteli, který bude umět problém zjistit, nebo vás přivede ke knize či příteli, který vám dá odpověď. Tedy povede vás. Nemůže dělat vše, ale pomůže vám.

Joël Ducatillon

 

Zdroje:

http://net.addr.com/eaudiamant/

časopis MEDIUM č. 10/2007
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Získání DV v Praze

(ASTRAGAL, 13. 1. 2011 9:55)

Dobrý den Ivetko,

adresy získání DV v Praze a jiných částech ČR jsem přidala do článku o DV.

Pro lepší orientaci uvádím adresy v Praze i zede:

Praha:
Redakce časopisu Phoenix
Senovážné nám.23

Praha:
Renáta Kovářová
tel. 604 413 879
uzofka@centrum.cz
icq: 152947412

Praha 6 - Malé Delfy
H. Neprašová
tel: 737 340 570

Přeji pohodový zbytek týdne.

Martina

kde?

(Iveta, 11. 1. 2011 16:54)

Dobrý den, nevíte náhodou, kde v Praze seženu diamantovou vodu.
Děkuji a zdravím

škodlivost pití DV

(ASTRAGAL, 21. 9. 2010 13:51)

Zdravím Vás Věro,

ano, každý člověk má v sobě x spících buněk, která mohou spustit na základě určitého kódu nebo něšťastné kombinace (např. léky, způsob života, následek úrazu, nebo jiného vážného onemocnění)Vámi zmíněné onemocnění.

Ano, i s těmi rakovinovými buňkami je to pravda.

Ovšem, diamantová voda působí jako každý jiný přírodní nebo (chemicky) kvalitní medikament - tedy, léčí příznaky a původce onemocnění jednoho a dotyčný podstupuje riziko, že se díky tomu spustí onemocnění jiné (skryté).

Pokud by se tohoto dotyčný člověk obával, nemohl by vpodstatě brát nebo užívt léky žádné. Bohužel každé užití léku je jisté riziko (viz. vedlejší účinky apod.).

V tomto případě doporučuji raději užití na problematiku (nebo na cíl, kterého chceme užíváním dosáhnout) vhodných bylinek, také křišťálová voda je velmi účinným prostředkem, popřípadě roztok s jiných na míru vybraných drahých kamenů.

Pokud budete mít další dotazy, klidně se ptejte - pokud budu znát odpověď, ráda odpovím.

Přeji Vám hodně zdraví a krásný zbytek dne.

Martina

Může DV uškodit?

(Věra, 11. 9. 2010 11:06)

Někde jsem slyšela, že když pije Diamantovou vodu osoba, která má v sobě nějaký druh onemocnění, který v současné době spí, může se toto probudit a dotyčná osoba může onemocnět.Třebaa rakovinu prý má v sobě každý a právě tato voda by ji mohla oživit. Děkuji za odpověď.