Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsem se k této činnosti dostala?

1. 4. 2010

©

 

 Už od svého raného dětství mne provázely různé nevysvětlitelné (a tehdy ještě děsivé) zážitky. Nejen, že se mi lidé na potkání svěřovali se svými nejosobnějšími problémy, ale čas od času jsem viděla obrazy, které do našeho světa tak zcela nepatří (alespoň pro ty "normální" jedince ).

 Jako dítě jsem se samozřejmě hned svěřila rodičům o tom, že jsem viděla postavu mnicha, lišku, která na mě mluvila, nebo že umím mluvit cizím jazykem, který neznám a nerozumím mu, či že mám dar automatického písma (dříve jsem to neuměla pojmenovat, jen jsem věděla, že občas jsou mi tímto způsobem sdělovány určité informace, které potom předávám dál) apod. - zkrátka vypadala jsem jako blázen.

Rodiče jsou naprostí ateisté a lidé nohama zcela na zemi a tak to vše nesli velmi těžce. Nakonec rozhodli, že musím projít řadou vyšetření, kde se dozvíme, zda se nejedná o nějakou psychickou poruchu. Daná vyšetření však ukázala (zřejmě k údivu všech), že jsem zcela normální a že žádná psychiatrická diagnóza zde není.

Bohužel obrazy nepřestaly, naopak - vše se začalo stupňovat a zintenzivňovat. Byla období, kdy se zdálo, že jsem o své schopnosti přišla, ale jak se ukázalo, byla to jen chvíle ticha před bouří. Do dnešního dne se se svým darem učím žít, objevuji a zvykám si na jeho různorodost.

Vzhledem k faktu, že se duše zemřelých u mě s žádostí o pomoc objevovaly stále častěji a kolikrát opravdu nevybíravým způsobem, začala jsem s tím něco dělat. Velmi jsem se bála, proto jsem zpočátku volila způsob - nechte mne být, ale časem jsem pochopila (byla donucena pochopit), že se to nikdy nezmění a že nemá cenu vzdorovat. Začala jsem se o danou problematiku zajímat a hledat pomoc. Bylo mi 12 let. Zkoušela jsem to v kostelech, všude mě odmítli jako "satanovu dceru", zkoušela jsem to přes různá doporučení na lidi, kteří by měli této oblasti rozumět - nedokázali mi však pomoci, nevěděli jak...

Zoufalost, beznaděj, strach, samota a chuť to vzdát, to byly pocity, které jsem zažívala dnes a denně. Dokonce jsem chodila zády ke zdi, abych měla jistotu, že mě "nikdo" nepřekvapí, zakrývala si rukama úhel periferního vidění, abych se tak vyhnula dalším atakům - vše bylo zbytečné, v nestřežené chvíli opět nával zimnice, pocit, že mi stojí vlasy hrůzou na hlavě (úplně cítíte, jak se nadzvedávají u kořínků) a jistota, že za chvíli to přijde. Někdy tyto symptomy provázejí i pach nebo vůně. Aby toho nebylo málo, začaly se u mě vyskytovat tzv. jasnozřivé schopnosti, tj. vize, předtuchy, které se skutečně naplňovaly. Často jsem musela někomu, koho jsem znala, zavolat a říci mu, že mu hrozí to a to (dokonce jsem kolikrát znala i přesné detaily), a doufat, že mne poslechne.

Jak již jsem říkala, žádnou pomoc jsem v tomto směru nenašla - někteří lidé mě nasměrovali dál k osobám, které se zabývaly např. regresí, kterou jsem podstoupila a která - musím říci - mi velmi pomohla (ovšem jen s dílčím problémem, o kterém jsem do té doby nevěděla, ale který ovlivňoval běh nejen mého života).

Pochopila jsem, že z nějakého pro mne tehdy nepochopitelného důvodu si musím pomoci sama - začala jsem tedy intenzivně studovat duchovní literaturu rozličného typu, kontaktovala jsem spoustu odborníků, se kterými jsem pracovala na dílčích částech tohoto daru a sama trénovala a rozvíjela své schopnosti. Naučila jsem se, a to především díky svým duchovním průvodcům (kterým tímto děkuji za jejich podporu, vedení, trpělivost a lásku) identifikovat a odvádět duše zemřelých, pracovat s anděli, čistit prostory od negativních energií, učit druhé, jak se zorientovat a rozvíjet v duchovní oblasti, vykládat tarotové, cikánské a klasické karty, runy, pracovat a mandalami, kyvadlem, diagnostikovat zdravotní problémy a některé z nich léčit (jak u lidí tak u zvířat) a spoustu dalšího.

Do dnešního dne se mé studium nezastavilo a nezastaví se zřejmě nikdy, protože je tolik věcí, které zatím neznám a budu potřebovat ještě znát. Během své cesty jsem pochopila spoustu věcí, odnaučila se mít strach a rozhodla se vytvořit tyto stránky - snad budou dobře plnit účel, pro který byly stvořeny a pomohou těm, kteří tápou a nedaří se jim nikde nalézt pomoc a útočiště.

Je toho hodně, co by člověk o sobě mohl napsat, doufám, že to podstatné a pro vás důležité jste se z tohoto textu dozvěděli. Pokud byste měli nějaké dotazy, jsem k zastižení na uvedených kontaktech:

telefon:    +420 720 116 381

e-mail:     astragal@email.cz

 

 

Přeji vám všem krásný a pohodový den.

Martina

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blokace krcni cakry

(Klara, 20. 11. 2014 18:50)

Dobry den mila Martino, precetla jsem si Vas profil a pripomelo mi to podobne zazitky ktere me od destvi provazi.Rodice me vzdy odbyli s tim ze si mam jit zapalit svicku a zeptat se v kostele jestli me tam nevezmou.To ale do dnesniho dne jaksi nejsem naklonena kostelu a schyzofrenic take nejsem.Jen mam nejak zvysene vnimani situaci a lidi nebezpeci.Naucila jsem se pracovat s vlastni aurou a odblokovavat cakry.Mam ale silne zablokovana zadna krcni pater a kasel problemy s pruduskami,medicina bezradna nic nenasli sono,rentgen,mikrobiologie,alergie proste nic.Neznate nekoho nebo jste vy sama schopna s timto pracovat a zkusit to odblokovat?dekuji za odpoved Klara

Re: blokace krcni cakry

(ASTRAGAL, 22. 11. 2014 20:54)

Dobrý den,

moc ráda bych Vám osobně pomohla, ale momentálně jsem ve vysokém stupni těhotenství a tak v rámci ochrany sebe a miminka nesmím po nějakou dobu pracovat s energiemi.

Doporučila bych Vám proto pana Františka Bejdáka, je to léčitel, se kterým mám osobní dobré zkušenosti.
Zde je na něj kontakt: Centrum alternativní medicíny, Náměstí Svobody 659, 691 83 Drnholec, mobil: 725 485 144.

Přeji Vám jen vše dobré a brzké vyřešení Vašeho problému.

Martina

Díky

(Jarka, 21. 4. 2012 20:04)

Martinko, děkuji moc za pomoc a povzbuzení , které mi pomohly v těžkých životních chvílích.
Věřím, že nejen setkání, konzultace s Vámi, ale i Vaše stránky pomohou a mohou pomoci všem lidem, kteří to potřebují.
Přeji Vám hodně štěstí ,úspěchů a síly.

Poděkování

(Eva, 13. 3. 2012 20:42)

Děkuji nejen za tyto stránky, které mi několikrát pomohly při orientaci, ale především za Váš citlivý osobní přístup při konzultacích na Havránkové. Mohu vřele všem, kdo hledají pomoc ,tyto osobní konzultace doporučit.

Děkuji

(Jana, 7. 3. 2011 18:01)

Martinko, jsou to nádherné stránky plné vyčerpávajících informací :-). Přeji hodně pracovních úspěchů a děkuji za pomoc, která mi byla poskytnuta ve chvíli, kdy jsem ji nejvíce potřebovala :-). Jana

Díky

(Honza, 23. 2. 2011 18:37)


Milá Martino,
Nesmírně Vám s mojí ženou děkujeme, budeme na Vás celý život vzpomínat a doufáme, že pomůžete všem, kteří Vás o pomoc požádají.Vaši Honza a Jana

Poděkování

(Martina, 9. 1. 2011 19:53)

Děkuji za krásné stránky plné informocí pro volné dny.

Děkujeme

(Pavla, 21. 9. 2010 21:15)

Martinko děkuji, jsem ráda, že jsi našla svoji cestu, držím Ti palce, aby se Ti to (a všechno další) dařilo stále a doufám, že jsi i Ty šťástná, protože druhým ke štěstí pomáháš :)