Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přerušení pout

1. 4. 2012

 

©

Jedná se o proces odpouštění, uvědomění, přijetí a uvolňování starých nepotřebných emočních bloků, který se využívá především v případech, kdy nejsme schopni se odpoutat od určité osoby nebo zvířete (žijící/ho či zemřelé/ho) či hmotné věci (dům, byt, špěrk, který jsme např. stratili a měli jsme s ním pouto apod.).

Nutno podotknout, že k rozhodnutí, že chcete pouta přerušit byste měli dospět sami a být si tímto úkonem jisti. Jedná se o nevratný proces.

Tento způsob je vyhledáván především v případech, kdy Vás daná věc opakovaně a dlouhodobě trápí (ať se již jedná o měsíce nebo roky) a kdy cítíte, že bez jejího vyřešení se nemůžete posunout dál nebo by Vám to zabralo zbytečně příliš mnoho vzácného času.

Výsledný efekt si můžeme demonstrovat na přikladu dvou partnerů, kteří spolu několik let žili a rozešli se. Jeden z nich se však s rozchodem není schopen z nějakého důvodu vyrovnat a stále se mu vrací myšlenky na bývalého partnera (tj. třeba rok po rozchodu), kterého ho sužují a nedovolují mu začít znovu.

Pokud se rozhodne k procesu přerušení pout, bude pak schopen si najít nového partnera a žít dál svůj život bez jakékoli závislosti na tom, co bylo (citová závislost na jiné osobě apod.). 

Na bývalého parnera samozřejmě nezapomene, ale nebude k němu již citově jakkoli vázán (bude ho vnímat, jako někoho, koho prostě jen zná).

Velmi dobře se tato technika, mimo jiné, také osvědčila u rozvádějících se párů, kde se jedná o nutnost se stýkat kvůli společnému dítěti.

Sezení probíhá vždy formou osobního setkání a jeho délka je 2 hodiny.

 
Za toto sezení je stanovena pevná cena 1000 Kč.
 
 
Čekací doba pro objednání se standardně pohybuje okolo 3-4 měsíců (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka).
 

Je také možné se objednat na konzultaci po telefonu, zde platí stejné čekací doby jako při osobním setkání, délka konzultace je maximálně hodinu. 

Cena je 400 Kč a posílá se nejpozději do 3 dnů po konzultaci na účet.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář