Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odvod duší a přivtělených duší

1. 4. 2012

 

 ©

 

Odvod duší je činnost, kterou provádím v případech, kdy jsem o toto klientem požádána a pokud zjistím, že se duše zemřelého skutečně v prostředí dotyčného nachází (mnohdy se stane, že se lidé domnívají, že se duše v jejich blízkosti objevují, ale není tomu tak. Pokud se jedná o tento případ, pomohu dotyčnému se zorientovat v tom, co zaznamenal/cítil a jak s tím dál pracovat). 

Odvody neprovádím na dálku, neboť diagnostika situace a následný samotný odvod není efektní a jsem přesvědčena, že odvody na dálku nejsou správné ani pravdivé. Je důležité se dostat na místo, kde se duše nachází a pracovat tam s ní. Odvod probíhá vždy formou osobního setkání.

Co se týče odvodu přivtělených duší, opět toto provádím pouze v přímém kontaktu se zasaženým jedincem (na dálku jsem ochotna poradit a diagnostikovat), neboť jedině tak se dá zodpovědě daná duše z těla odvést a zajistit současně, že je dotyčný již zcela bez energetického narušení, včetně zajištění a naučení ochrany klienta do budoucna.

Často se v souvislosti s tématem odvodu duší používá termínu medium, více o podstatě a významu toho, jak vnímám tuto činnost já, se můžete dočíst zde: http://www.astragal.cz/clanky/moje-autorske-clanky/pro-vasi-duchovni-cestu/medium.html.

Zde najdete rady z mé zkušenosti, takovou první pomoc, jak se zachovat v případě, že cítíte že duše zemřelého je ve Vaší blízkosti a kontaktuje Vás: http://www.astragal.cz/clanky/moje-autorske-clanky/pro-vasi-duchovni-cestu/strach---duse-a-jine-bytosti-z-astralnich-svetu.html. 

 

Odvod duše zesnulého nebo přivtělené bytosti trvá cca hodinu (je to velmi individuální proces, který závisí na míře traumatu u dané duše a jiného).

Schopnost odvodu duší vnímám jako dar, který mi byl dán a proto za svoji práci nemám stanovenou žádnou konkrétní částku - výši odměny nechávám na uvážení a individuálních možnostech klienta.
 
Čekací doba pro setkání se standardně pohybuje okolo 3-4 měsíců (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka).

Je také možné se objednat na konzultaci po telefonu, zde platí stejné čekací doby jako při osobním setkání, délka konzultace je maximálně hodinu.

Odměna dle vašeho uvážení se nejpozději do 3 dnů po konzultaci zasílá na účet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář