Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odborný výklad osobní nebo telefonický

1. 4. 2012

 

©

Proč výklad nazývám "odborným výkladem"

S kartami pracuji trochu jiným způsobem, než-li je tomu zvykem.

Na karty se obracím jako na odborného rádce, který mi umožňuje hlubší vhled do situací, příčin dějů a skutečných motivů různých postav, včetně nástinu vnitřních emocí a světa dotazovaného.

Jedná se o prostředek, který mi umožňuje usměrňovat mou vrozenou, silně vyvinutou intuici a posouvat hranice, které bych za běžného vědomí nemohla překročit.

Na každou Vámi položenou otázku dělám zvláštní výkladový obraz obsahující 32 karet. V každém obrazu se dívám do hloubky celé situace a okolních vlivů, včetně zainteresovaných postav.

K dané, Vámi položené otázce nebo problému, na který se zaměřujeme, přikládám ještě několik dalších podotázek, pro lepší orientaci v situaci.

Dozvídáte se tedy zcela konkrétní informace o myšlenkách, postojích, záměrech, financích, časových úsecích, nemocech a jejich příčinách apod.

 

O výkladu karet obecně

Pokud se chceme karet na něco zeptat, je třeba k nim mít určitou úctu a respekt, jako k mocnému nástroji, který pracuje s našim vědomím a také dodržovat jistá etická pravidla:

- nikdy se neptáme jen ze zvědavosti

- nezjišťujeme si informace o druhých, pokud to s námi úzce nesouvisí

- pokud se ptáte na členy rodiny či přátele, měli byste mít jejich souhlas, jinak se jedná o porušení intimní zóny dotyčného

- nepokládáme dvakrát stejnou otázku

- respektujeme, pokud nám určité věci z karet zjeveny být nemají nebo pro tuto chvíli nemohou

- jen tak nezkoušíme karty ani toho, kdo je vykládá

- se získanými informacemi nakládáme s rozumem (víme, že je to odrazový můstek pro naši další cestu, nikoli nezměnitelný verdikt)

- neptáme se na informace, které nejsme schopni unést

 

S kartami se radíme v různých složitých životní situacích, ale i v momentech, kdy potřebujeme zjistit:

- jak se daná věc bude vyvíjet

- jaký s námi má dotyčný člověk záměr

- jestli současný vztah má smysl a jak jej zlepšit

-  kde děláme chybu a proč

- jaká je příčina našich zdravotních komplikací a co udělat pro zlepšení tohoto stavu

- zdravotní stav (jak to vypadá celkově s naším zdravím,, možností těhotenství, popřípadě vývoj určité nemoci aj.)

-  zda nám vyjde určitý plán

- zda máme odejít ze současné práce a pokud ano, zda najdeme jinou, jakou, jak hodnocenou

- jestli je dobrou volbou pustit se do podnikání, popřípadě v jaké oblasti

Jistě Vás samotné nyní napadá spousta dalších otázek.

 

O výkladu karet u mě

Mojí doménou jsou karty mariášové (je to proto, že jsem před lety zdědila od vnučky jedné zesnulé kartářky přes 100 let staré mariášové karty - tímto byl určen hlavní druh karet, kterými se mám zabývat a spolu s tím předán impulz řemeslo veřejně provozovat).

Pokud to však situace nebo problém vyžaduje, pracuji i s kartami andělskými, zrcadlovými, tarotovými, runami a jinými prostředky.

Říkám vždy vše, co vidím, přesně tak, jak to stojí v kartách napsáno - pokud mne předem nepožádáte, že určité věci vědět nechcete.

Pokud se díváte na někoho jiného, než-li na sebe, potřebujete mít jeho souhlas. Výjimku tvoří, pokud jsou dané informace nutné pro vyřešení Vaší osobní krize či jiné vážné situace.

Je třeba počítat s tím, že v kartách vidíme vývoj a perspektivu dané situace, pokud se něco nezmění a to se může stát, neboť jste svobodnými bytostmi a jste schopni měnit svůj osud (mimo osudově daných věcí, které změnit nelze). Neznamená to, že karty selhaly, ale pouze, že dotyčný změnil směr své původně naplánované cesty např. na základě informací, které se dozvěděl.

Výklad může mít jak "obecnou" podobu = necháte na mě, co Vám karty sami chtějí říci, tak podobu Vámi stanovených přesných otázek. Většinou doporučuji tuto kombinaci.

 

Forma výkladu 

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Po předchozí domluvě se výklad realizuje v místě mého sídla - v Dolním Újezdu u Litomyšle.

Do budoucna bude opět možnost realizace výkladů v Brně.

O všem budete zavčas informováni v  sekci, na mých stránkách, nazvané "Aktuálně".

TELEFONICKY

Pokud nemůžete z nějakého důvodu přijet osobně nebo se jedná o akutní situaci, je zde možnost využít telefonické formy výkladu. 

Z hlediska přesnosti výkladu je tento výklad naprosto shodný s osobním.

Platíte jen sazbu Vašeho operátora.

EMAILOVÉ VÝKLADY

Nedoporučuji a nedělám z důvodu, že nemáte možnost se přímo dotazovat na to, co vidím v kartách a reagovat (tím si také nejlépe ověříte, že nepracuji s žádným počítačovým programem).

Dále zde chybí propojení energií, které jsou zásadní z hlediska přesnosti karet.

 

Délka výkladu 

Jak telefonický, tak osobní výklad trvají maximálně 60 minut čistého času.  

 

Čekací doba

Čekací doba pro osobní sezení se standardně pohybuje okolo 3-4 (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka či aktuálním stavu objednávek).

 

Cena výkladu

Schopnost výkladu karet vnímám jako dar, který mi byl dán a proto za svoji práci nemám stanovenou žádnou konkrétní částku - výši odměny nechávám na uvážení a individuálních možnostech klienta.
 
U telefonických výkladů platí to samé, jen se Vámi stanovená odměna zasílá na účet a to nejpozději do 3 dnů poté.

 

 
 
 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

objednavka telefonického výkladu karet

(Katka Bušková, 19. 7. 2018 23:32)

Dobrý den,
měla bych zájem se objednat na telefonický výklad karet. Prosím , kdy bych mohla zavolat?
S pozdravem
Katka Bušková

Re: objednavka telefonického výkladu karet

(ASTRAGAL, 24. 7. 2018 19:55)

Dobrý den,

děkujeme za Vaši zprávu a za důvěru, které si Martina váží.

Pokud máte zájem se k ní objednat, kontaktujte nás prosím na emailu: astragal@email.cz, kde dohodneme konkrétní datum a čas Vašeho výkladu.

Předem děkujeme a budeme se těšit na setkání s Vámi.

Za Astragal Jana

vyklad karet a pripadne odpoutani od manzela.

(mirkahustova, 25. 4. 2016 21:30)

můj mejl hustovamiroslava@seznam.cz

nemohla by jste vyklad udelat na mejl. bydlim 250 km a nevim si rady ze zivotem.

Děkuji

(Mirek, 1. 5. 2012 22:12)

Na spolupraci s Martinou ocenuji jeji osobni a lidsky pristup. Vzdy se snazila vcitit do mych problemu a pokazde mi ukazala spravnou cestu, kterou se vydat. Moc dekuji a tesim se na dalsi spolupraci.

Moje zkušenost

(Aneta, 18. 4. 2012 21:43)

Dlouho sem měla nedůvěru ke kartářům (sem tam někomu něco vyšlo,někomu zase ne), pak sem se ale dostala do životní situace, kdy sem potřebovala nutně pomoc a tak sem se rozhodla a na doporučení zašla k paní Martině. Musím uznat, že s ní mám dobrou zkušenost. Řikala sem si, že jí nic neřeknu a otestuju si ji a fakt mi mou situaci celkem přesně popsala (potvrdila mi, to co sem si myslela), řekla mi vyhlídku a ty podstatné věci bohužel pro mě přesně vyšly. Jsem ráda, že sem tam šla, aspoň jsem věděla na co se můžu připravit, byla jsem ráda, že mi otevřeně řekla i to nepříjemný a pak sem nebyla tak zaskočená a poradila si s tím.

drsný

(Tomáš, 10. 4. 2012 20:08)

Přesně, naprosto nechápu věděla skoro všechno i když jsem ji nic neřekl!

spokojenost

(Pavla, 6. 4. 2012 11:15)

Souhlasím s Miladou, taky mám s p. Martinou výborné zkušenosti. Pomohla mi ujasnit si myšlenky a další kroky do budoucna. V kartách se vyzná, nic jsem jí neřekla a hodně věcí sama vyčetla. Mela jsem zpočátku ke čtení karet nedůvěru, ale teď zajdu znovu až budu potřebovat a zase k p. Martině. Díky :)

výklad

(Milada, 5. 4. 2012 9:38)

Pokud se rozhodujete zda jít na karty k paní Martině, mohu jen doporučit. Byla jsem u ní skrz problému ve vztahu a ikdyž to vypadalo dost bledě, pomohla mi najít východisko a pochopit, proč se to kazilo. Nasměrovala mne dál, vysvětlila čemu se v budoucnu vyhnout, abych byla šťastná. S takovým přístupem jem se zatím nikde nesetkala a to jsem prošla hodně kartářů. M.