Jdi na obsah Jdi na menu
 


Harmonizace těla a mysli

1. 4. 2012
©
 

Neboť většina našich fyzických potíží pochází právě z nastavení naší mysli, tedy ze způsobu, jakým uvažujeme a jak naše emoce prožíváme.

Z tohoto hlediska jsou meditační techniky a uvolňování těla a mysli, harmonizace energií v těle, včetně učení se pracovat se svými emocemi (zde např. využívám mimo jiné metodu Focusingu, která spočívá v rozpoznání a změně osobních problémů zakotvených v lidském těle), jedním ze stěžejních bodů pro naši celkovou pohodu.

Taktéž se učíte pracovat se svými myšlenkovými toky a jejich působením na Vaše tělo, které Vás následně učím ve Vašem běžném životě prakticky využívat a zpracovávat.

Tento způsob práce (léčby) je vhodný pro ty, u kterých se vyskytují následující obtíže:

- bolesti hlavy, břicha (žaludku) aj.

- opakující se chronické nemoci

- únava

- bušení srdce

- třes rukou

- nespavost

- nervozita, úzkosti apod.

- zdravotní neduhy, které nemají z lékařského hlediska opodstatnění aj.

  Sezení probíhá vždy formou osobního setkání a jeho délka je 2 hodiny.

 Za toto sezení je stanovena pevná cena 1000 Kč. Při dvou a více absolvovaných sezení  získává klient slevu 15% z celkové ceny.

 

Čekací doba pro objednání se standardně pohybuje okolo 3-4 měsíců (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka).
 

Je také možné se objednat na konzultaci po telefonu, zde platí stejné čekací doby jako při osobním setkání, délka konzultace je maximálně hodinu. 

Cena je 400 Kč a posílá se nejpozději do 3 dnů po konzultaci na účet.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zkus a uvidíš :)

(Veronika, 19. 4. 2012 22:30)

Já sama jsem focusing absolvovala, chce to hodně trpělivosti, ale s martou se to krásně zvládne a na hooooodně věcí si člověk přijde..doporučuju vřele :o)