Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění prostoru

1. 4. 2012

 

©
 
Čištění prostoru představuje postup odstranění negativní (příliš rychlé,
pomalé nebo staré) energie v prostoru (dům, kancelář, byt) a zapečetění
čištěného místa tak, aby dobrá energie proudila a špatná na dlouhou dobu
nevešla.
 
Kdy se tato metoda používá?

- se necítíte na daném místě dobře bez zjevné příčiny

- pokud se Vám objevují zdravotní, psychické a jiné potíže (např. rušený nebo neklidný spánek), při dlouhodobém pobytu na daném místě

- se stěhujete a chcete si prostor zharmonizovat a zbavit jej všech předchozích energií

Toto doporučuji neboť na každém místě, kde žijeme zanecháváme naši specifickou energetickou stopu (hádky, neštěstí, trápení apod.), která potom negativně působí na další (nové) nájemníky, tedy na vás

- na pracovišti vnímáte nedobré prostředí (včetně energií hádek, konfliktů či jiných střetů), které Vám brání v dobrém výkonu nebo soustředění se na Vaši práci.

Je nutno upozornit, že čištění by se mělo podle potřeby a polohy místa v průběhu let opakovat.

 

Jak to probíhá a jaké jsou podmínky této služby?

Na místo určení dojíždím spolu s asistentem (služby tohoto úžasného člověka jsou zahrnuty v celkové částce za čištění prostoru).

Čištění probíhá formou vykuřování jednotlivých místností a energetického narovnávání systémů v jednotlivých místech.

Doba trvání závisí na velikosti čištěného prostoru (byt v panelovém domě cca 3 hodiny, rodinný dům cca 5-6 hodin).

Čištění probíhá vždy formou osobní návštěvy v místě.

Na tuto činnost je stanovena pevná cena 600 Kč za hodinu (klient také hradí náklady na cestu ve výši 5Kč/km). Při delších vzdálenostech (cesta delší než jednu hodinu) je potřeba počítat s úhradu času stráveného na cestě. Při opakovaném využití této služby získává klient slevu 10% z celkové ceny.

Čištění na dálku neprovádím, neboť diagnostika situace a následný samotný rituál není efektní a jsem přesvědčena, že čištění na dálku nejsou správné ani pravdivé (zasahující nemá možnost pochopit a poznat procesy daného prostoru apod.). Je důležité se dostat na místo, kde se stagnující, stará nebo negativní energie nachází a pracovat tam s ní.

 
Čekací doba pro objednání se standardně pohybuje okolo 3-4 měsíců (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka).
 
Je také možné se objednat na konzultaci po telefonu, zde platí stejné čekací doby jako při osobním setkání. 
Délka konzultace je maximálně hodinu, cena je 400 Kč . 
 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čištění prostoru

(Irena, 13. 4. 2012 12:46)

Ráda bych se podělila o svoji osobní zkušenost s paní Martinou.Bydlím v rod.domku, ve kterém jsem se dlouhou dobu necítila dobře. Čas od času jsem měla pocit jako bych v místnosti nebyla sama,někdo mě sledoval, ačkoliv v domě v tu chvíli nikdo nebyl.Myslím, že jsem racionální člověk, ale toto jsem si skutečně vysvětlit nedokázala. Po návštěvě paní Martiny u nás doma a následném jejím "zákroku" máme již konečně klid. Paní Martino, ještě jednou mnohokrát díky!