Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předtuchy a vidění

25. 1. 2010

 

Pro zobrazení souboru použijte prosím níže uvedený odkaz, děkuji.

vize - přehled.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

reakce na Anonymouse

(Ilona, 29. 10. 2016 19:14)

Raději se podívejte na zprávy na internetu v mediích potvrzující její vize a pak sem něco pište! Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

asi blbej vtip

(Anonymous, 1. 11. 2015 0:59)

Pane bože co to tu hulíte za matroš? Většina toho co se tu píše že se stala se ani nestala :D pak Tsunami v Africe a konce světa no to je už trošku přehnany... doporučuji návštěvu doktora

proc?

(Katka, 2. 7. 2015 6:58)

Dobry den,

rada bych se zeptala, proc tento odkaz "Vase vize a predtuchy" konci rokem 2013?

Dekuji za odpoved a moc zdravim,

Kata

Re: proc?

(ASTRAGAL, 19. 7. 2015 15:05)

Dobrý den,

je to především proto, že se nyní intenzivně věnuji své rodině a silou vůle jsem tyto schopnosti na nějakou dobu "potlačila".

M.

Vzdání pocty

(Linda, 10. 5. 2015 20:09)

Dobrý den
teda nevydržela jsem to a musela Vám napsat,po tom co tady čtu,že Vás nesmírně obdivuji a vzdávám velkou poctu jak tyto všechny vize zvládáte již od útlého dětství.
Já jsem započala taky nějakou duchovní pouť,taky se snažím získávat rady..ale zatím se příliš neorientuji a hlavně ještě nevím jaké schopnosti jsou ve mě.Ovšem zatím každý koho jsem žádala o radu spíše pomoc tak za to chtěl zaplatit a já mám pořád v sobě že pomáhat se má zadarmo samozřejmě:o)...Jeden pán ode mne prý odvedl 4 zbloudilé duše a psal mi že mám veliký dar ale on a všichni další mi neřekli jaký prý si mám na to přijít sama a já už mám hlavu jak pátrací balon:o)zkopírovala jsem si k přečteníVáš článek o Atlantidě,zdálo se mi o ní tedy aspoň já jsem si to přiřádila k Atlantidě.Mám velmi zajímavé snění už od dětství!ze snu se dokážu probudit vlastní vůlí a taky se mi povedlo se probudit a zase usnout a vrátit se do toho samého snu a dořešit konflikt:o)...a v běžném životě mám za sebou asi cca 2-3 roky intezivního studia psychologie a teď přecházím k ezoterice..jen jsem pořád k těmto věcem zdrženlivá a při zemi..Ovšem co jsem četla o vás to je tedy mazec:o)))))A opravdu všechna čest jak to zvládáte!!!!:o)a také děkuji za Vaše stránky již se při vyhledávání odpovědí na Netu,k Vám vracím poněkolikáté:o)