Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uzemnění našeho těla a duše

18. 5. 2012

©

Uzemnění našeho těla a duše

 
Velmi často se ve své praxi setkávám s problémem „ulítávání“ nebo-li  s pocitem nedostatečného uzemnění.
 
Hodně lidí mne v této spojitosti žádá o radu a trénujeme správné postupy a napojování se na zemskou čakru (viz. Níže, včetně jejího posilování a čistění). Vím, že tyto informace nikde na internetu nejsou a proto jsem se rozhodla Vám touto formou předat alespoň to nejzákladnější.
 
S uzemněním úzce souvisí takzvaná zemská čakra, která se nachází pod úrovní Vašich nohou.

img003.jpg

 
Proto je dobré věnovat čas práci s ní a jejímu pročišťování a posilování.
Její barva je hnědá, proto je dobré, pokud máte pocit, že jste neuzemnění, se například po dobu 1 týdne touto barvou obklopovat (tj. nosit hnědé oblečení, věnovat denně 5 minut spojování se s touto barvou například pozorováním obrázku obsahujícího hnědou barvu, který si vytvoříte).
 
Při duchovní práci a růstu se nám (hlavně v prvních fázích) někdy stává, že poněkud často „ulítáváme“.
Pro tento stav je typické, že téměř necítíme tělo. Tento pocit je nám velmi nepříjemný, nejsme schopni ovládat sami sebe tak, jak to funguje běžně. Např. mozek dá příkaz tělu vstaň a jdi, to při neuzemění nefunguje). Často ztrácíme kontakt s realitou, můžeme pociťovat, že se na nás také napojují různé nižší energie nebo bytosti apod.
 
Stejně tak se tomu děje ve vyšších stupních duchovního růstu a ve vyšších vibračních frekvencích, kdy bojujeme zase s jiným problémem a to pocitem nechtěného „ulítávání“ s těla (nemám na mysli astrální cestování, které je na rozdíl od tohoto ve většině případů řízeným a chtěným aktem).
 
Tyto stavy jsou rozhodně nepříjemné nejen pro nás, ale mnohdy i pro naše okolí. Avšak dají se řešit.
 
Pokud jste jedním z těch, kteří se zrovna potýkají s tímto problémem, doporučuji:
-          Aktivování, vyčištění a posílení zemské čakry
 
-          Nošení šperků ze dřeva, hlíny a stříbra (všechny tyto prvky mají uzemňovací charakteru)
 
-          Chození bosýma nohama např. po parketách, zemi, trávě
 
-          Dotýkání se kůry stromů nebo její nošení u sebe
 
-          Pokud duchovně pracujete a zkoušíte nějaké techniky, mějte vždy u sebe osobu, která Vás v krizovém případě může chytit za ruce a přivést zpět, popřípadě jen uzemnit
 
-          Pokud ulítnete a jste sami (často tyto stavy chodí přes den nezávisle na tom, kde jsme, neboť se jedná o stav trvalý do té doby, dokud s ním něco neuděláte, ale mohou se nám stát i při usínání, požádejte vesmírné síly o navrácení do Vaší přirozené vibrační úrovně)
 
-          Poslouchejte skladby, kde je slyšet dusot koní, bubnování, praskající oheň (nebo u něj jen seďte)
 
-          Pozorujte plamen svíčky a spojujte se s energií ohně
 
-          Pracujte s hlínou (sázejte kytky, jeďte na zahradu, vyjděte do lesa, zabořte ruce do hlíny, posbírejte mech nebo vyrobte hrníček na hrnčířském kruhu)
 
-          V době, kdy tento problém zaznamenáte, přestaňte na chvíli s duchovní  práci, je potřeba abyste získali zpět rozhozenou rovnováhu, jakékoli další pokračování by mohlo být i nebezpečné (pamatujte všechno má své zákonitosti a to je jedna z nich)
 
Duchovní růst a práce je možný jen za předpokladu, že „stojíme nohama pevně na zemi“.
 
Je potřeba mít silné spojení se zemí, abychom se měli po dlouhých poutích kam vracet a cítili jistotu a podporu, která nás i při vysokých vibracích udrží (důležitost kvalitního uzemnění se týká také situací, kdy se nám stane, že přeceníme své síly, pustíme se do duchovní práce a najednou zjistíme, že to nezvládáme a že přestáváme "být zde").
 
Pokud si s uzemněním nebudete vědět rady, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám pomohu.
 
S láskou
 
                Martina
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosim o radu

(Maria, 15. 9. 2015 18:02)

Dobry den prajem ucim sa duchovne rozvxjat a mam pocit ze je to nad moje sili a lietam uz som sa snazila uzemnit ale nepomohlo mna duchovne ucenie velmi bavy ale mam teraz z toho strach poradte mi prodis ak mozete dakujem krasne.

Když Zemský Býk začne lítat jako Vesmírný Drak...

(Martin z Brna :), 20. 7. 2014 11:30)

Děkuji,

tak moc jsem se nastavil na zvyšování vibrací (ať meditacemi, živou stravou, pozitivním myšlením a celkově snahou být klidným)...

Teď vím, že jsem na Zemi a děkuju Tobě Martinko :)