Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strach - duše a jiné bytosti z astrálních světů

31. 8. 2009

©

O strachu jsem se zmiňovala již u kapitoly odvody duší, ale je to téma tak významné, že mu chci věnovat celou tuto stránku.

Jistě to znáte (pod jste se již setkali s astrálními bytostmi z paralelně existujících světů = tedy s dušemi zemřelých lidí), podivný svíravý pocit, zimnice, husí kůže, hůř se nám dýchá, jsme jako spomalený film - máme strach, cítíme a víme, že nejsme sami....

V těchto chvílích je opravdu nejdůležitější:

- uvědomit si, že pocit strachu, který máme, násobí negativní jevy kolem nás, je tedy nutné jej okamžitě eliminovat.

- volat anděly stážné, archanděly a duchovní původce s prosbou, aby kolem nás utvořili ochranný zlatobílý kruh (pokud toho ještě nejsme sami schopni, viz kapitola odvody duší zemřelých). Je faktem, že já žádám o utvoření tohoto kruhu pokaždé, když se opravdu nezvladatelně bojím i přesto, že jsem schopná si kruh utvořit sama. Věřím duchovním pomocníkům a uklidňuje mne blízké spojení s mými ochránci - od toho tu jsou, aby při nás v takových situacích stáli.

- nezapomenout, že duše, které jsou v naší přítomnosti, jsou také lidé a potřebují osobní přístup (nemluvím o vrazích, nebo násilně zemřelých - to je úsek, kterému se chci věnovat zvlášť).

- neopomenout fakt, že čím víc se budeme snažit utéct nebo tyto jevy odehnat, tím více se budou porojevy a ataky na nás stupňovat (funguje to asi tak, jako  když s vámi někdo odmítá komunikovat a vy nevíte proč. Snažíte se tomu ze všech sil přijít na kloub a ten druhý vám nechce vůbec nic říct, utíká nebo se před vámi schovává. O to víc ho a všechny okolo stíháte, protože chcete pochopit, co se stalo, a stejně tak to funguje i u duší).

- pokud víme, že duše jen "cítíme", tj. neslyšíme hlasy, nevidíme konkrétní postavy lidí apod. a neumíme/nechceme zemřelým pomoci ve smyslu komunikace, odvodu atd., chceme pouze "aby to přestalo", vysvětlíme toto v duchu přítomným a požádáme archanděly nebo duchovní průvodce, aby situaci vzali do svých rukou.

- pokud se rozhodneme, že chceme s mrtvými pracovat, musíme být pevní jako kámen a umět ovládat svůj strach za všech okolností, proto DOBŘE ZVAŽTE, ZDA JSTE TI PRAVÍ, KTERÝM TATO ČINNOST PŘÍSLUŠÍ.

 

Ze srdce Vám přeji, abyste dokázali čelit svému strachu a zvítězili nad ním

Martina

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář