Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 8. 2009

 

Každý z nás se již alespoň jednou v životě touto otázkou zabýval.... proč jsem tady, co je mým úkolem - jaké mám poslání, jaký smysl má tato lidská existence....?

 

Odpověď je velmi jednoduchá.

Podstatou bytí, tedy existence každého člověka, je nalezení podstaty této existence ve smyslu rozpomenutí si na důvod, proč si vybral život zde na zemi. Jaké úkoly si stanovil, kterými procesy a proč chtěl vědomě projít.

 

Získání odpovědí na tyto otázky se rovná dlouhé duchovní pouti, kde si pomalu rozpomínáme a uvědomujeme souvislosti a na jejímž konci můžeme (jsme schopni) splynout sami se sebou.

 

Někdy jsou chvíle, kdy se cítíme bezradní, opuštění a bez směru...to je v pořádku, i to je součást růstu... Důležité je chtít pochopit a vniknout do nitra sama sebe a být otevření tomu, co sami sobě chceme sdělit (v našem nevědomí jsou tyto informace stále uloženy). Pokud se nám samotným nedaří se zorientovat nebo pochopit obsah, je dobré požádat své průvodce o pomoc.

 

Někdo si život zde na zemi zvolil proto, aby pomáhal druhým, jiný aby je učil, další proto aby byl někoho průvodcem....v každém případě, to chtělo velkou odvahu a odhodlání, aby jsme se vydali do do takto materiálně zaměřeného světa s tak nízkou úrovní světelných vibrací.

 

Dříve, než-li je člověk, který se rozhodl pro život na zemi, schopen se rozpomenout funguje jako dítě, učí se všechno od začátku (jen mu to jde mnohem rychleji než těm, kteří sem nešli za účelem pomoci jiným, ale třeba z důvodu nutnosti dořešení určité úrovně duchovního bytí).

 

Odpovědi nato, proč jste zde máte uloženy sami v sobě (na nejjistějším a nejhůře dostupném místě :-), jak důmyslné, nemyslíte... A až dozrajete (projdete nutnou cestou a vývojem), dojdete poznání (odhalíte kdo jste a proč jste tady).

 

Pracujte na sobě, věnujte se meditaci, sebevzdělávejte se, hledejte informace, všímejte si toho, co se kolem vás děje (lidé a situace jsou zrcadlem) a ono to přijde:-)

 

Pamatujte:

NIKDO NENÍ VAŠÍM PŘÍTELEM, NIKDO NENÍ VAŠÍM NEPŘÍTELEM - KAŽDÝ ČLOVĚK A KAŽDÁ SITUACE JE VAŠÍM UČITELEM.

 

Martina

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář