Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 8. 2009

©

Často můžete narazit na názor, že existují jen někteří vyvolení jedinci, kteří se duchovní činnosti mohou věnovat. Není to tak úplně pravda.

Dar duchovně pracovat a duševně se na různých úrovních rozvíjet máme všichni, jen si ho ne všichni uvědomujeme a ne všichni ho využíváme.

Jsou lidé, kteří se již narodí s talentem a určitými schopnosti ("úroky" ) z dřívějších životů, a začínají sice od začátku, ale raketovou rychlostí. Pak jsou jiní, kteří se narodí pouze s podvědomým pocitem, že existuje něco mezi nebem a zemí, a časem se studiu těchto věcí začnou nebo taky nezačnou věnovat. A ještě jsou tu ti, kteří se narodí jako "ateisté", a ateisty zůstanou, nebo se jim v životě něco přihodí a oni svůj postoj přehodnotí. Ale co je podstatné, je to, že všichni máme více méně stejnou možnost duchovně pracovat. Někdo musí sám (nejsou mu přiděleni průvodci), jiný to má usnadněno (má průvodce) apod. - každému z nás je dána nějaká cesta, která plně odpovídá jeho potřebám, i když to z počátku nechápe, nebo vidí jinak.

Duchovní práce a její míra se odvíjí podle vyzrálosti Vaší duše a úrovní, které jste již kdysi dříve dosáhli. Takže onen výše zmiňovaný dar při narození (vstupu do tohoto světa) je pouhým Vaším dosaženým výsledkem z minulých životů. Proto je každého životní pouť jiná a zaměřená na něco jiného a má svůj čas, proto někdo pracuje duchovně hodně a někdo vůbec.

Člověk pokud je pilný, odhodlaný, je mu to dáno a vytrvá, může dosáhnout všech stupňů vývoje, může dělat cokoliv chce (léčitelství, karty apod.) - ale co je neopomenutelné zmínit, je to, že všechny tyto činnosti vedou zase a jen k jeho vývoji a k postupu v duševních rovinách.

Závěrem snad jen připomenutí: všichni máme stejné šance, stačí je jen umět využít, požádat o pomoc a především chtít.

 

Jsem v duchu s Vámi

Martina

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Negace

(ASTRAGAL, 21. 7. 2011 21:38)

Dobrý den,

pokud hledáte pomoc a chcete se svoji negací pracovat, můžete mne kontaktovat na níže uvedeném:
telefon +420 720 116 381
e-mail ASTRAGAL.estranky@gmail.com
facebook http://www.facebook.com/?ref=home#!/astragal.martina

Věřím, že každý stav mysli, rozpoložení a životní naladění se dá změnit, pokud člověk dospěje k názoru, že by to opravdu chtěl a pokud najde průvodce, který mu s tímto je schopen pomoci :-)

Přeji Vám odvahu, sílu a víru

Martina

Re: Negace

(Soan, 23. 7. 2011 17:55)

Srdečně Vás zdravím Martino. Ani nevíte,jak velice vděčna jsem,že konečně vůbec někdo zaregistroval a dokonce reaguje na mé prosby o pomoc mi.Do dnes žádné změny,stejné - ne-li horší.Víte,nechci mezi Ty,jenž zkratem myslili si,že vyřešili život si.Stále slyším,jak obrovsky bezedné srdce pro každého mi nadevší cností,,ale štěstí mi 100% cizí a toť týče se i kohoko-li v momentální mé blízkosti. Mé heslo: pokut mohu_pomohu a pokut nemohu_aspoň neublížím. Teď už nikoho nemám,naprosto sama.Chápu je a nezlobím se na ně.Svým způsobem je to dobře,nechci nikomu ubližovat,ani Já nestojím o neustálé trpění trápení a takto každého mi blízkého aspoň mikra zla ušetřím. Letní překrásná sobota a Já skrz zeď čučím ven a v očích prázdné slzy. Pomoc hledám u moudrých a zkušených lidí,ale pokaždé a každému přístup zablokován-odmítnut. PROČ? DYŤ SI CHCI POMOC. DOBRO MI MODLOU, ZLO ANI V MYŠLENCE. Tak proč? Mám pocit,že jsem něco jako transformátor na ZLO.Jenže,jak ho uvnitř zpracovat,abych fungovala,jak mi tu určením žít. ? Milá Marti, ihned jak dobiji kredit, Váš hlas slyšet je tím prvním. Děkuji za vše a pohodu Vám i blízkým.. Soňa

NEGACE MI NIČÍ ŽIVOT

(Soan, 15. 7. 2011 12:19)

Přeji příjemný to den. Negace je mým osudem.Vím,že není tak,ale život mi total zničila a ničí dál a dál.Každým dnem mi krajíc života uřízne a jediné,čímž mne obdaruje,,bezmoc,jenž slz jediným věrným přítelem,mi.Naprosto jedno je,že negace není moje,vezme si mne at chci či nechci,at je to kdekoli,nelze se chovati.Sil dost mam,jsem Býk,ale chuť těžce pod bodem bezmocného nepochopení.Nejsem sebevrah ani v myšlenkách,všichni musíme chtít bojovat,nikdo to tu nemáme jiný.Jen již nedivím se,za zkraty sebevražebný,.leč není vykoupením. Hledám pomoc,kde,už fakt nevím.Jak podvolit se zlu,když s ním se nestotožňuji. ??