Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 8. 2009

©

Kdo jsou?

Poslové, pracovníci, pomocníci, zachránci, strážci - je celkem jedno, jak je nazvete - pořád to budou oni. Ti, kteří si nikdy neodpočnou, protože nás hlídají, protože nám pomáhají, protože s námi pracují... I přesto, že my sami to někdy tvrdohlavě odmítáme a nechceme.

 

Jsou to andělé strážní, ale také naši duchovní průvodci, duše blízkých zemřelých (kteří nad námi bdí), archandělé, andělé nižších pozic, ale také duše slavných osobností, jsou jich tisíce.

 

Mimo ně existují ještě "pracovníci světla" v lidské podobě.

Buď takoví, kteří se zhmotňují jen v určitých situacích, nebo ti, kteří mezi námi dobrovolně/nedobrovolně žijí - zvolili si kdysi dávno tuto cestu, ale již si to nepamatují (někteří z nich se ještě neidentifikovali se svým posláním - byla jsem jednou z nich, jiní již pracují na plno).

 

Jak je poznáme?

Hodně z typických identifikačních znaků jsem uvedla již v kapitole "pomocníci z vyšších duchovních sfér", ale základní styčné charakteristiky těchto bytostí jsou:

 

  1. silná empatie,
  2. neskutečný smysl pro dobro,
  3. nutkavá potřeba jemným a nevtíravým způsobem pomáhat druhým a vést je na správnou cestu,
  4. schopnost vstoupit do života a změnit jej,
  5. pocit nevysvětlytelné důvěryhodnosti dané osoby, i když ji vůbec neznáme,
  6. léčitelské schopnosti (tíha z nás padá, jen jsme blízko dotyčného, nebo na něj pomyslíme - a nemám na mysli odečerpávání energie),
  7. klid a vyrovnanost,
  8. schopnost dát nám pocit, že je vše tak, jak má být,
  9. šíření naděje a lásky,
  10. neutuchající víra v lidskost.

 

Jak je pozvat do svého života?

Tyto úžasné bytosti vstupují do Vašeho života sami (tak jak my, aniž bychom to věděli, potřebujeme), ale máte také možnost je o to požádat. Stačí obyčejná prosba o jejich pomoc a průvodcovství. Buďte si jisti, přijdou a s nimi i jejich krásné světlo a teplo, které budou chtít dát jen a jen Vám.

 

 

 Přeji Vám vše dobré na Vaší cestě za svělem

Martina

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář