Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění prostoru

31. 8. 2009

©

 

cisteni-prostoru.jpgmoana-academy.com

 

Některé z principů čištění prostoru jsem již uváděla v převzatých článcích v sekci "Ochrany před negativní energií", v podstatě se to vše prolíná, jak jistě časem zjistíte.

Čištění prostorů se zabývám již dlouho, mám své vlastní techniky, ve kterých propojuji jak tibetské, šamanské, tak čínské znalosti a způsoby očisty prostoru (mimo různých rodinných domů, bytů nebo kanceláří jsem čistila i veřejné prostory, např. prodejnu SVĚTLUŠKA v Brně, která se specializuje na prodej produktů alternativní medicíny a duševní hygieny, včetně prodeje ezoterického zboží http://obchod.svetluska.cz/prodejna-dominikanske-namesti-5/t-297/).

A proto si dovolím, upozornit, že co je důležité neopomenout, je to, že každý prostor a každá situace vyžaduje individuální formu, přístup, metodu - ano, bohužel není to tak jednoduché...

Proto Vás moc prosím,

pokud se Vám na místě, které chcete čisit, něco nezdá nebo necítíte, že byste měli tyto schopnosti, nepouštějte se do čištění sami, ale buď pod vedením někoho zkušenějšího (vím, že to píší všichni všude, ale je to pravda pravdoucí), nebo pokud se na to necítíte vůbec, určitě zavolejte odborníka - rozhodně nestojí zato, abyste energii celého prostoru díky podcenění ještě více rozvířili a znásobili negativní aurické pole, nemluvě o následných zpětných účincích na vás samotné.

Pokud se přece jen rozhodnete situaci zvládnout sami, dříve než začnete, konzultujte vybranou metodu s někým, kdo má s čištěním prostorů zkušenosti + načtěte si o principech a metodách očisty publikace či články na internetu - hodně z nich najdete také na těchto stránkách v sekci "literatura, kterou doporučuji", nebo klidně napište, ráda vám se vším pomohu.

 

 

Ze srdce Vám přeji hodně sil, štěstí a pomoci duchovních průvodců při Vaší nelehké cestě.

Jsem s Vámi celou svou duší. Martina

 

 

 

  

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář