Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální dění na Astragalu

4. 1. 2019

PROSINEC

KRÁSNÉ VÁNOCE

vánoční přání 2019 .pdf

LISTOPAD

RÁDA BYCH SVÉ ČTENÁŘE UPOZORNILA, ŽE PO 10 LETECH PŘIJDE VELKÁ ZMĚNA A SOUČASNÉ STRÁNKY ZÍSKAJÍ NOVOU A JINOU PODOBU (NEJEN ESTETICKOU, ALE I OBSAHOVOU) A BUDOU PŘENESENY NA JINÉ SERVEROVÉ MÍSTO. 
 
ZHRUBA OD POLOVINY LEDNA SE STRÁNKY ZDE ZABLOKUJÍ A JE MOŽNÉ, ŽE TY NOVÉ JEŠTĚ NEBUDOU FUNGOVAT. BUDU SE SNAŽIT JIM CO NEJDŘÍVE VDECHNOUT ŽIVOT, ABY VÁM ZASE BYLY K DISPOZICI.
 
DOMÉNA: WWW.ASTRAGAL.CZ ZŮSTANE STEJNÁ.
 
TĚŠÍM SE NA VÁS JIŽ BRZY "V JINÉ DIMENZI".
                                                                                        MARTINA

 

ZÁŘÍ

Aktualizuji informace o současné situaci:
Je nám líto, ale v současné době stále nemůžeme vyhovět Vašim prosbám o objednání konzultací - Martina se zatím na návrat do práce bohužel nechystá. Počítá, že ještě tak 6 měsíců se bude plně věnovat dětem a potom by znovu ráda začala pomalu pracovat. 
 
Pokud bude Váš zájem o konzultaci u ní i nadále trvat, ozvěte se nám prosím v průběhu měsíce května 2020 a my Vás rádi objednáme, děkujeme za pochopení.
 
Přejeme Vám pohodový podzim, krásné vánoce a budeme se těšit na viděnou (slyšenou) v novém roce. 
 
Za tým Astragal Jana 

 

 

DUBEN

KRÁSNÉ VELIKONOCE VÁM VŠEM:

přání k velikonocům.pdf

 

ÚNOR

Krásný den všem :).

Od začátku měsíce března nastupuji již na mateřskou dovolenou a ráda bych veškerou svoji energii věnovala po nějaký čas své rodině a miminku. Proto výkon svého poslání na nějakou dobu teď pozastavím.

Zprávy, které mi pošlete se ke mě jistě dostanou, jen nevím, kdy na ně budu moci odpovědět.

Pokud se budete chtít zapsat na seznam zájemců, které budeme až začnu znovu pracovat přednostně kontaktovat, napište zprávu na telefon - 720 116 381 nebo na email - astragal@email.cz, předem děkuji.

Děkuje vám za pochopení i trpělivost a jsem v mysli stále s vámi všemi. Ať se vám jen daří.

Martina

 

LEDEN

Všechny vás moc zdravím v novém roce a ráda bych vám touto cestou popřála jen vše nej, hodně trpělivosti, síly, zdraví, dobré přátele, kapičku štěstí, odhodlání a víru v sebe sama i vesmírný řád a jeho smysl.

Letos to bude hodně o nás samotných a revizích, které si v sobě budeme muset chtě nechtě udělat. Půjdeme hodně do sebe, abychom našli klid a harmonii, po které již tolik let toužíme a ke které usilovně směřujeme.

Letos je to poprvé, kdy by se nám to mohlo opravdu podařit - klidně, pokorně, bez humbuku kolem, zkrátka skutečně a hluboce se stát součástí tohoto všeho kolem nás a poklidně plout na vodách vesmírného řádu.

Pozor jen na začátek roku, ještě budou doznívat rozkolísané energie roku 2018 a mnoho z nás bohužel postihne v životě několik nepříjemných otřesů, které to nestihly ve starých energiích.

Musíme věřit a dívat se dopředu s vědomím, že nyní i to, co špatně začne, již dobře skončí.

Opatrujte se, myslím na vás.

Martina

 

UPOZORNĚNÍ

Děkujeme za Váš zájem o setkání s Martinou, vážíme si toho a budeme se snažit Vám maximálně vyhovět a vyjít vstříc.

Vzhledem k současnému pokročilému stupni těhotenství Martiny, budou muset být bohužel nabízené termíny pro setkání či telefonické konzultace značně omezeny. 

Martina plánuje v omezené míře pracovat do konce února 2019.

Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň a přejeme Vám pohodový leden.

Za Astragal Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář