Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky z duchovní oblasti 2012

6. 10. 2013

2 0 1 2

 

L I S T O P A D - P R O S I N E C

 

21.12. 2012

http://www.osud.biz/konec-sveta

http://www.intellection.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=91

 

SPRÁVNÝ SMĚR PRO UBÍRÁNÍ SE SPOLEČNOSTI -

POZITIVNÍ EVOLUCE

http://www.pozitivnievoluce.cz/cs-CZ/o-nas.html

 

Ř Í J E N

 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.10. 2012 - 14.10. 2012

Uveřejnil(a) Láďa Pondělí, 08 Říjen 2012 07:16

 
Milovaní,
zkoušky, kterými jste v uplynulých dnech procházeli, začínají mít souvislost s vyššími aspekty vaší Božské podstaty. Každý den přinese zrychlení vašeho duchovního růstu a porozumění. Čekají vás rychlé pokroky v oblasti pochopení a rozpomenutí se na to, jakou misi jste přišli realizovat na tuto Planetu. Tato mise vyžaduje, abyste byli mistry v ovládání lidského operačního systému a z toho v prvé řadě ovládání mysli, svých myšlenek v běhu svých každodenních životů.

V této práci vám pomáhají současné energie a váš lidský operační systém se integruje s vaším multi-dimenzionálním operačním systémem, aby došlo ke sjednocení a zcelení vaší skutečné podstaty. To usnadňuje uvolnění napětí ve vašem systému, a tak ve svém životě zaznamenáte více pohodlí a lehkosti. Vzdor, který jste kdysi cítili ve svém nitru, začíná vyprchávat s tím, jak každý z vás začíná přijímat pravdu svého Bytí. Nyní se propojujete se svou pravou silou, která je uvnitř vás a je vskutku velkolepá!

Vaše vědomí se rozvíjí do celostnějších myšlenek míru, lásky a jednoty, neboť to je nové vědomí Země. Před vámi a vaším novým vědomím se otevírá nová éra a k dispozici jsou její nekonečné možnosti. Postupujete na další úroveň, kde se učíte, jak využívat svou energii používáním vyšších myšlenek. Vstupte do frekvencí lásky a radosti a vyzařujte je svým plným Bytím. To můžete dokázat i beze slov, či vysvětlování, vyžaduje to pouze Být vším, čím jste.

Obracejte se častěji do svého nitra, abyste se propojili se svým vyšším Já. Nejdůležitější je, abyste si na to udělali čas a prostor, i kdyby to mělo být jen jednou za čas a na chvíli. Vnímejte svou srdeční čakru pulzující a rozpínající se láskou, radostí a možnostmi. Bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte, tyto vlastnosti vám pomohou pochopit, že všechno je v pořádku a vše funguje ve prospěch vašeho Božského řádu, v Božském načasování, a že to vyžaduje jen to, abyste prostě BYLI, a to v míru, v klidu a rovnováze. Tím, že to umožníte, dovolíte, aby se hlubší prožitky staly ve vašich životech běžnou událostí.

Vyšší aspekty vašich pravých Bytí jsou vám k dispozici během chvil vnitřního ticha. Dostane se vám více informací, vedení a vědomostí a rozhovory s vaším Velkým JÁ JSEM se stanou normální aktivitou. Ať se děje cokoli, vždy se vracejte do svého srdce a zde čiňte svá rozhodnutí. Když budete následovat své srdce a budete svou pravdu prezentovat s odvahou a klidem, zjistíte, že řešení různých tísnivých problémů budou připlouvat ladným způsobem v zájmu nejvyššího dobra pro všechny. Na lidi a situace, ve kterých se objevujete, máte větší vliv, než si uvědomujete. Nové přicházející energie podporují ty, kdo říkají svou pravdu, k čemuž mohou mít všichni mnoho důvodů. Vaši Andělští průvodci k vám jemně šeptají, když vás vedou vaší Cestou.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (
www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Karetní výklad Doreen Virtue

pro týden od 8. do 14.10.2012

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 8. do 14.října. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělského tarotu, také proto, že právě ony budou součástí online kurzu Certifikovaných vykladačů karet. Tyto karty miluji, jsou tak nádherné. Je jich 78 stejně jako v tradičním tarotu, netradiční však je, že každá karta je něžná a jednoduchá.

Tak jako každý týden vyberu náhodně tři karty reprezentující začátek, střed a konec týdne. Ach, tato se dokonce vybrala sama. Je to velmi intuitivní.

Pro pondělí a úterý je tady Páže Vody. Tato karta se týká intuice, senzitivity, uměleckých schopností a přátelství. Také říká, že do vašeho života vchází nová osoba nebo že nějaký váš vztah vstupuje do nové fáze. Má intuice mi říká, že momentálně se začnete cítit více citliví ve svých vztazích. Je to velmi podobné minulému týdnu, který jsme začali nedorozuměními, odpuštěním, které jsme potřebovali udělat, a tento týden to bude trochu podobné. Rozdíl bude v tom, že již budete schopni rozpoznat myšlenky druhé osoby, budete znát pravdu, zatímco oni to popřou, a vás to možná trošku rozladí, možná to zraní vaše pocity, že vám neříkají pravdu.

Potřebujeme si uvědomit, že ne každý milovaný člověk je na stejné duchovní úrovni, že nerozumí vyšším vibracím pravdy. Oni pobývají ve vibracích strachu a své záležitosti zakrývají, takže s nimi mějme soucit, a také si udržujme záměr mít kolem sebe stejně naladěné lidi, kteří vysoce souzní s vibracemi pravdy a všichni se setkáte, to vám mohu slíbit.

Ke středu týdne - oh, zajímavé - je tu karta Poustevník. Je to karta náležící archandělu Razielovi, andělu Božských tajemství. Říká: "Pobuďte nějaký čas v tiché meditaci, duchovním vyučování a sebezkoumání."

Toto souvisí se začátkem týdne, kde začnete zjišťovat, že se teď moc nechcete vídat s lidmi, protože jste jimi otrávení, když vám neříkají pravdu. Zjistíte, že raději chcete pobývat se zvířaty, s přírodou, sami se sebou, s vašimi anděly, což je pro toto období v pořádku. Pamatujte na to, že životní poslání je také být zde příkladem pro ostatní. Kdyby všichni ostatní byli na stejné úrovni, nebylo by třeba pomocníků světla jako jste vy.

A tady to máme, víkend tu má kartu Životní zkušenost, kartu archanděla Chamuela, který vám pomáhá najít to, co hledáte, a také je to anděl vnitřního i světového míru. Chamuel říká, že tento víkend se bude týkat významné životní události. Nějaký velký objev, který povede ke změně. Je čas roztáhnout křídla.

Možná budete odcházet z některých vztahů. Je to jedna z věcí, které mi to říká. Tyto vztahy se prostě jemně vytratí z vaší cesty (podobně jako vyobrazený Chamuel, který kráčí loukou nahoru do kopce). Bude to stejné se všemi vztahy, které vás deprimovaly a stahovaly dolů, a které pro vás byly škodlivé.

Je to mocný týden plný introspekce, zjišťování podmínek u sebe i ve svých vztazích. Pamatujte, že jsme tady, abychom učili. Lidé nás potřebují. Proto vysílejme lásku a světlo i do těch vztahů, které zřejmě tento týden opustíme.

I já vám posílám mnoho lásky a světla a brzy se uslyšíme. Aloha!

* * *
zdroj: http://www.youtube.com/watch?v=XFAgptcK84I&

přeložila: Magda
Facebook Svět zázraků

 

K V Ě T E N

 

Kruhy v obilí v ČR, za Uhřicemi na Hodonínsku

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ufo-a-zahady/174575/ufoni-v-lanu-u-uhric-se-objevilo-tajemne-slunce.html

Na tyto kruhy se jedu v neděli 20. 5. osobně podívat, potom Vám podám zprávu s vlastním názorem na tuto věc. M.

K transformaci vědomí pro rok 2012

http://gaudencia.blog.cz/1203/transformace-vedomi-tela-20-3-2012-21-12-2012-priznaky

Karetní výklad Doreen Virtue

http://gaudencia.blog.cz/1204/karetni-vyklad-doreen-virtue-pro-tyden-od-30-4-do-6-5-2012

 

D U B E N

 

Povzbuzení při probíhající transformaci a zvyšování vibrací v současné době:

 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden

15.4. 2012 - 22.4. 2012

Uveřejnil(a) Láďa Neděle, 15 Duben 2012 16:11

 

Milovaní,
uzavírá se poměrně dlouhá etapa, v níž jste se trápili různými problémy, a jejíž konec tkví v náhledu na tyto poněkud vysilující situace. Vaše úsilí a ryzost ve svých snahách o lepší vhled a duchovní růst vám umožnily nashromáždit obrovskou sílu, čerpali jste své vnitřní rezervy k pochopení sebe sama v proudu těchto období napětí a odporu, takže jste mohli projevit svou vlastní jedinečnost a osobní sílu. Nyní se stále více soustředíte na svůj pravý smysl zde na Zemi a situace, kterými jste prošli, budete brzy vnímat jako "staré dobré časy".

Znovu a znovu se zmítáte v pochybnostech, neboť to, čím jste se již dříve zabývali, se vrací k přešetření zpět v neskutečné síle. My tvrdíme, že tyto případy zcela nepatří do vašich vlastních karmických schémat, neboť také obsahují archetypální vzory oslabujících univerzálních myšlenek, které se staly součástí celkového pole vědomí obklopujícího atmosféru Země. Zatímco jste pracovali na svých osobních záležitostech, vyšší pole vědomí také prošlo transformací umožnující všem, kdo vás následují, aby našli svou cestu k vyšším říším mnohem snáze, než bylo kdy dříve možné.

Díky své ochotě a velké Lásce svých bližních na této nádherné planetě jste se účastnili na rozpouštění a rušení prastarých myšlenkových vzorů a jejich nahrazování nenásilnými a harmonickými energiemi, které ovlivňují lidské myšlenky a pohnutky. Tím, že jste na sebe vzali více než jen svůj spravedlivý díl karmické zátěže, která je součástí celkového pole vědomí, a že jste to úspěšně transformovali na energii Lásky, míru a harmonie, tak tím tvoříte nový způsob života zde, na této planetě. Chápeme, že to pro žádného z vás není snadná doba, a tak jsme nadšení z odboje, který jste podnikali a stále podnikáte, že kráčíte po odlišné cestě než ti, kteří šli před vámi, aby se mohl prosadit nový způsob Bytí ve fyzickém projevu Ducha.

Když se rozhlédnete kolem sebe, je vám jasné, že se musí udělat ještě hodně práce a zde se nyní vaše zkušenosti, znalosti a vědomosti stanou nesmírně užitečnými pro lidi kolem vás. Pouhá vaše přítomnost může přinést stabilitu a klid v mnohých těžkých situacích a to je část vašeho poslání v následujících dnech. Může s vámi být počítáno ve věcech vedení a vyřešení čehokoliv, co bude třeba udělat ve správném načasování. Žádáme vás, abyste naladili své vnitřní vedení na co nejvyšší stupeň, abyste byli vždy na správné cestě a v souladu s probíhajícími událostmi. Vaše první intuitivní pocity jsou obvykle správné a měly by se okamžitě uskutečnit. Příliš často vidíme, že začnete pochybovat a pak váháte očekávajíce další vedení. Dovolte si věřit v tok pohybu a energie a vždy budete dělat správnou věc na pravém místě a ve správný čas.

To je způsob Bytí ve vašem Novém Světě - senzační pomocí vám bude nyní schopnost rozeznávání proudu Zemské energie, kosmické energie a solární energie a nalaďování svého vlastního energetického pole přiměřeně svému rostoucímu akutnímu vědomí si svých vlastních energetických proudů.
Život těchto dní je vzrušující a osvěžující. Důvěřujte svým vlastním schopnostem a zdrojům a vězte, že vám z neviditelných říší pomáháme kráčet v bezpečí, ladně a lehce. Když bude třeba, udělejte si čas na odpočinek a doplnění energie a následujte pokyny svého srdce. Vše je v pořádku, Drazí, a vždy bylo.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff,
http://www.therainbowscribe.com/

Pro
www.transformace.info do češtiny přeložila Lenka D. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

B Ř E Z E N

 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden

18.3. 2012 - 25.3. 2012

Uveřejnil(a) Láďa Pondělí, 19 Březen 2012 19:11

 

Milovaní,

zatímco v každém z vás probíhají očistné a osvobozující procesy, naplňujete své učení, porozumění a pochopení, které jste získávali během těchto příležitostí. Umožnilo vám to dosáhnout vyššího duchovního růstu a vnitřní evoluce, a tak nyní začínáte cítit, že jste v tomto oboru mistry. Život se stále vyvíjí a v této době se vývoj pohybuje přímo mílovými kroky! Každá Duše na Zemi zažívá své vnitřní změny s úžasnou ladností. Byl to tvrdý boj plavat proti proudu hluboce zakořeněných a pevně zavedených struktur a vy jste to překonali s vlajícími prapory.

 
Ani na minutu nepochybujte, že v srdcích Lidí může být cokoli nižšího, než je Láska, i kdyby vám okolí zrcadlilo opak. Naprosto každé srdce na této Planetě je dobré srdce, jen si ho někdo během životních zkušeností zavřel, aby ochránil jeho zranitelnost před potížemi vašeho Světa duality. Takový Svět se brzy stane zbytečným a pro toto staré paradigma se již nenajdou žádné vyživující energie. Ty, které jsou kolem vás, budou reprezentovat vyšší vědomí a sklon tvořit mír, harmonii a pochopení mezi všemi lidmi.
 
Jakmile Lidské srdce zatouží a začne očekávat vyšší dobro pro sebe i všechny své bratry a sestry, dojde k posunu ve vědomí, který prudce urychlí hluboké změny ve všech aspektech života na Zemi. Když se každý člověk miluje, respektuje a ctí pro své pravdivé Bytí jako Božské dítě, hodné všeho, co je dobré a správné a je připraven prosazovat to v každé situaci, myšlence, slovu a činu, pak již nikdy nebude potřeba chránit se před ostatními, neboť pak bude každý člověk osobně motivovaný, aby vyjadřoval pouze to, co vyvolává podobné vyjádření u druhých.
 
To přinese mír mezi všemi lidmi a národy a také to povzbudí k mnoha neuvěřitelným objevům a tvůrčím řešením nejtíživějších problémů Země. Neboť je to individuální svobodná vůle a volba každého člověka na Zemi, aby začal pracovat společně na pěstování pravé změny v každém aspektu života. Začne být jasné, že to, co udělá jeden člověk, má vliv na všechny ostatní lidi a srdce každého Člověka bude toužit po tvoření pouze toho, co je pozitivní, povznášející, inspirující a povzbuzující. Volba každého člověka setkávat se s ostatními za účelem naplnění vyššího dobra se stane běžným jevem v každé zemi a stane se stoupající spirálou do vyšších dimenzí existence.
 
Vlny energie rostou ohromující rychlostí, což bude mít vliv na každou formu života na Zemi, vše se mění, vše se transformuje do nové reality - ačkoli je to matoucí, neboť obě reality nyní existují zároveň - to již nebude mít dlouhého trvání. Vyšší Světlo, které přichází, je nyní přijímáno a integrováno každou vnímající bytostí a toto Světlo se šíří všemi směry, aby Všem přineslo co nejlepší výsledky. Pokračujte, Drazí, ve vašem hledání mistrovství Sebe sama a jakmile toho dosáhnete, přispěje to vyššímu dobru pro Všechny. Stále máte kolem sebe Anděly, kteří vás vedou a ochraňují - věřte, že jste na správném místě v Božském načasování a že je vše v pořádku.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 
Zdroj:
 

 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden

4.3. 2012 - 11.3. 2012

 

Uveřejnil(a) Láďa Neděle, 04 Březen 2012 19:34
 
Milovaní,
každý z vás je hnán čisticími procesy a někteří z vás mají pocit, že jsou v tomto metamorfózním stádiu chyceni navždy. Odvahu, Drazí, nejste na to sami. Právě probíhá masové čištění a nikdo na této Planetě není výjimkou. Nyní se v atmosféře Země projevuje vyšší frekvence, která na této Planetě spouští velké změny ve všech jejích konstrukcích. Nepolevujte ve svém úsilí dosáhnout s těmito energiemi harmonického stavu, abyste mohli ve svých tělech a každodenních životech zažívat více milosti a lehkosti.

Vězte, že jste vždy obklopeni nesčetným množstvím Andělských pomocníků, kteří vám pomáhají s obrovskou radostí a oddaností. Musíte nás však požádat, abychom přišli. Pokud nás o to požádáte, můžeme vám hodně pomoci při čištění a opouštění starých programů a myšlenkových vzorů, které je třeba odstranit. Vyjádřete svůj požadavek a pak seďte tiše vizualizujíce si své Andělské týmy vytahující staré zvyky a myšlenkové vzory ven z vaší korunní čakry a vyplňující vyšším Světlem, zlato-bílým Světlem vzniklé prázdné místo, způsobené touto procedurou. Vidíme, že pro mnohé z vás je každý den těžší vzpomenout si na svůj včerejší záměr usilovné práce. Neodsuzujte se za toto své pociťované selhání... jen odpočívejte, buďte otevření a vnímaví vůči novému programování a vzorům, které jsou vám posílány.

Vy, kteří jste svou práci dokončili a prokousali se všemi čisticími aktivitami, naleznete svou Cestu otevřenou šťastnějším a radostnějším aktivitám, které vás povedou vstříc vašemu Božskému účelu a poslání. Aktivity ukotvující vaše Světlo v krystalickém jádru Matky Země jí pomáhají přizpůsobit se a přenastavit. Je vždy tolik vděčná každé Milované Lidské bytosti, která si každý den udělá čas, aby se naladila na tento záměr a ukotvila se ve Vyšším Světle z kosmu. Stejně jako u Lidí, také zde vznikají změny uvnitř Země a pak se šíří přes veškeré její energetické struktury. Čekejte nečekané a zůstávejte v rovnováze, ať se děje, co se děje. Vy jste připravení - máte obrovskou sílu zůstat vyrovnaní v každé situaci.

Mnozí zjišťují, že se rychle zkracuje čas mezi tvorbou a manifestací. Právě na vlastní oči vidíte výsledky svého vizualizačního úsilí. Nyní je na Zemi taková doba, kdy coby spolu-tvořitel společně se Zdrojem využíváte sílu pro svou potřebu a vidíte, jak laskavé a podporující to může mít výsledky. Pokaždé, když říkáte svou pravdu a stojíte ve Světle, kterým jste, působí na vás nové energie, takže teď je nejpříhodnější čas vytvořit v sobě i vně svého Bytí skutečnou nádheru. Všechno to dobré, co vám mělo přijít prostřednictvím lekce tohoto života, ale nepřišlo, se nyní vrací bez obalu ve své opačné polaritě. Některým z vás bude chvíli trvat, než si na to zvyknou, ale pak si uvědomíte, že vaše životy začínají být opravdu nádherné a že toto je vaše Božské právo, coby dětí svého Stvořitele.

Vytrvejte i nadále ve svém úsilí a pozorujte vliv nových práv, která ve všech ohledech vylepšují vaše životy. Bude to ještě vyžadovat vaši víru, dokud nezjistíte, že se to stalo vaší každodenní zkušeností. Radujte se z toho, Milovaní, přijměte tuto novou cestu a staňte se Velvyslanci tohoto nového způsobu Bytí. Nechť se vaše víra odráží v každém vašem slově a činu.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (
www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 
Zdroj:
 
 
 
 
 

Ú N O R

 

 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden
19.2. 2012 - 26.2. 2012
 
Uveřejnil(a) Láďa Neděle, 19 Únor 2012 20:30
 
Milovaní,
na mnohé z vás teď často padá ospalost, která se objevuje brzy zvečera, je to velmi silné a není jiné cesty, než jít spát. V této době pracujeme na úpravě vašich energetických polí a to lze nejlépe provést, když jsou vaše fyzická těla v hlubokém útlumu. Pokud pozorujete takovéto příznaky, pak vězte, že jste právě na řadě, abyste se naladili a seřídili. Každému z naší Světelné Rodiny je dána tato osobní pozornost, aby bylo možné zrychlit proces transformace.

Buďte k sobě v těchto chvílích laskaví a chápaví, nejste ani zahálčiví, ani líní, je to prostě jen součást procesu, přijměte to a nechte to být. U někoho může docházet v jistý čas dne k nepříjemným pocitům v těle - toto by mělo také odeznít. Vnímejte signály, které jsou vám posílány a odpočívejte, když cítíte, že to potřebujete, buďte aktivní, když se cítíte silní a udržujte si co možná nejvíce pozitivní, povznášející mysl. Pokud se dostaví do vaší mysli negativní myšlenky, okamžitě je změňte na povznášející myšlenku. Tímto způsobem ovládáte své myšlenkové vzory.

Vaše srdeční čakry se každým dnem rozšiřují, to může občas způsobit zrychlenou činnost srdce. Pokud se to stane, jen se ztište, chvíli odpočívejte, dokud to neodezní. Následně vás bude nevysvětlitelně pobolívat na různých místech vašeho těla, což je také signál, že uvnitř probíhá nalaďování a nastavování. Je čas, abyste přijali to, co přichází, a nestagnovali z důvodu předpojatých očekávání něčeho, co by mělo být. Kvůli tomuto procesu bude muset být možná odloženo mnoho projektů. Vězte, že vše bude opět pokračovat v pravou chvíli a vše bude plynout hladce, ladně a lehce.

Možná jste již zaznamenali, že lidské interakce procházejí pozitivními změnami. Mnoho lidí nahlas vyjadřuje své nejniternější pocity a myšlenky mnohem ochotněji než dříve, což je velmi pozitivní krok vstříc jednotnému vědomí. Když se všichni navzájem přijmeme bez kritiky a soudů, otevře nám to cestu k hlubší a smysluplnější komunikaci. To v nás pěstuje důvěru v druhé a tímto způsobem může pravá osobnost, již bez dříve obvyklé masky, zářit své Světlo do Světa kolem.

Buďte na sebe hrdí. V celém Vesmíru není nikdo, jako jste vy. Jste jedineční a přitom jste nedílnou součástí celku. Vy jste na tomto Světě a v tuto chvíli a bez vás by chyběla důležitá jednotka Celku. Během dne si co nejčastěji procvičujte láskyplné a žehnající myšlenky, pomůže vám to ukotvit se ve svém Kristově Já. Co nejpevněji se vžívejte do vyšších znaků svého Já, ctěte své Já a žijte ho. Tam, kde jsou vaše myšlenky, tam jste i vy. Toto období od vás vyžaduje náležitou péči a vy si za tím stojíte. Naše srdce jsou naplněna Láskou, když vás každý den sledujeme, jak kráčíte ve své nejvyšší jednotě, Drazí. Vězte, že každý z vás je obklopen Světelnou Rodinou a že jdeme s vámi.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
 
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Mistr Hilarion - Poselství pro týden
12.2. 2012 - 19.2. 2012
Pondělí, 13 Únor 2012 Uveřejnil(a) Láďa 21:37
 
Milovaní,
mnozí již v nitru svých bližních zaznamenali duch jednoty, ohleduplnosti, dobroty, ochoty a spolupráce, děje se to, zatímco společně měníte Svět tím, jak se měníte sami uvnitř sebe. Je pravda, že jediný člověk, kterého můžete změnit, jste vy sami a vy, kteří toto právě čtete, se stáváte v této oblasti Mistry. Vidíme, že to občas může být deprimující, protože když měníte sami sebe, očekáváte, že se budou měnit i ti kolem vás a všichni, které jste milovali.
Pochopte, Milovaní, že se v srdci každého Člověka dějí drtivé změny, ať jsou fyzicky viditelné, nebo ne. Srdeční centra všech cítících Bytostí na této Planetě se široce otevírají, což vyplavuje velké množství cizorodé energie, zatímco se propojujete se svými vyššími aspekty. To je popravdě vítané znamení, neboť to znamená, že Světlo vstupuje do vašeho systému a pokračuje ve svých čistících aktivitách. Vše, co není Láskou, nyní odchází, vše, co není vaší pravou Božskou podstatou, je právě odváděno pryč, aby se ve vašich fyzických tělech mohlo bezpečně zabydlet více Světla.
 
Jak bylo řečeno dříve, s postupujícím rokem bude tento proces pokračovat a zrychlovat se, takže vás žádáme, abyste zůstali soustředěni na své cíle Vzestupu a stáli ve svém Světle. Následujte pokyny svého těla a dělejte, co se od vás žádá, ať je to omezování jídla, které neslouží vašemu čištění ve fyzických a mentálních tělech, nebo jde o staré zvyky, které vám již nejsou ku prospěchu. Pečlivě si prohlédněte všechny oblasti svého života, které potřebují zlepšit a změnit, abyste mohli pokračovat na své cestě s půvabem a lehkostí.
 
Pokračujte něžně na své cestě po Zemi a vnímejte se jako mocné Bytosti, které jsou hluboko uvnitř vás. Závoje iluzí se každým dnem více zdvíhají a rozpomenutí se na své nekonečné možnosti vstříc svým nejvyšším potenciálům je na dosah. Ve svých volbách se držte hlavní cesty a řiďte se vždy nejvyšším dobrem pro všechny. Přišel čas dokončit vše, co mělo být v této době prožito. Jakmile je se ctí dokončen projekt zahájený v předchozích dobách, dostaví se pocit naplnění. Nyní se v životech všech Bytostí děje mnohé, protože každý s obrovským očekáváním zjišťuje, že se nový den již blíží a každý na to chce být připraven.
 
Na vyšších úrovních je vše jasné a vše běží podle Božského Řádu. Vše probíhá s perfektním načasováním. Drazí, zůstávejte v míru, harmonii a rovnováze. Je to o maximální podpoře propojení v rámci vašeho dosahu působnosti. Vy jste ti Zářiči, kteří léčí a žehnají na každém svém kroku a kteří se naučili, že ta největší moc ve Vesmíru má čisté a skromné srdce, síla bezpodmínečné Lásky, síla a moc ovlivnit změny tím, že jim dáme volný průběh a transformujeme všechna stará paradigmata a programy, které tak nesmírně dlouho držely Lidstvo v řetězech vibrací strachu, pochybností a nedostatku. Vy všichni jste bezmezně Milováni a opět vám říkáme, nikdy nejste sami.
 
Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion
©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti www.therainbowscribe.com
 
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Zdroj:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář