Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předpověď na rok 2017

14. 10. 2016

 

Předpověď pro českou republiku pro tento rok si můžete přečíst zde:

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/vestby-rok-2016/516-predpoved-pro-ceskou-republiku-roky-2016-2020-cteni-z-palmovych-listu

 

MOJE OSOBNÍ VIZE

 

Já osobně vidím rok 2017 jako dobrý rok. 

Po všech těch předešlých náročných a komplikovaných letech (od roku 2012 až dosud) se věci začnou pomalu uklidňovat. Sice bude ještě doznívat zátěžová energie let minulých, ale už se začnou objevovat také dobré zprávy a události.

Postupně se budeme zotavovat na všech úrovních.

Budeme kreativní a objeví se spousta nových příležitostí  a šancí, aby se nám znovu začalo dařit. Bude to jakoby jste náhle vyšli z husté mlhy a uviděli louku posetou ranní rosou, ucítili ten svěží vzduch a chuť nových rán...

Ucítíme potřebu spravit rozbité vztahy, uvést všechny věci v našem životě na pravé místo. Budeme toužit po vnitřní skutečné pravdě a opravdivosti ve všem, co budeme dělat.

Energie budou ještě rozvibrované, ale již se nebudeme tolik potkávat se zhmotněným zlem – začneme postupně budovat život, po jakém jsme toužili a jaký pro sebe chceme.

Koncem roku 2016 se nám na povrch vyderou všechny nevyjasněné a nedořešené vztahy a budeme mít potřebu je nějak uzavřít (ať již v sobě nebo přímo). To je v pořádku, neděste se toho. Cílem tohoto bude získat čistotu srdce a navrátit do rovnováhy.

Rok 2017 bude rok, kdy se budeme zabývat sebou, rodinou a oprašováním klasických hodnot. Budeme mít dostatek síly nato, dokázat vše, co si budeme přát.

Vnitřní boje uprostřed nás ustanou, začneme pomalu zase důvěřovat světu, ve kterém žijeme. Kolem nás se sice budou dít i nadále zátěžové zkoušky, ale my budeme cítit, že ať se děje cokoli, jsme v bezpečí.

Rok 2017 je rokem obnovy důvěry v náš život a svět.

Prošli jsme peklem (mnoho z těch, kteří tuto pouť za očistou duše započali s námi, již s námi dnes dál nejdou), ale nyní již vidíme jeho konec - buďme tedy trpělivý, vytrvalí v lásce k sobě i k druhým – věřme ve spravedlnost a smysl lidského bytí. Nedovolme temnotě, aby nás na těch posledních pár krocích oslabila a stáhla sebou.

Vím, že mnozí z vás již víru skoro ztratili, mnozí překročili své rezervy a jedou zcela na doraz, ale věřte mi – všechno úsilí a dobro, které jste investovali se vám 1000x vrátí.

Blíží se den, kdy budete neochvějně cítit, že to stálo za to a že jste zase šťastní.

Jsem s Vámi.

                          Martina

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Naďa Řezníková, 7. 5. 2017 22:29)

Milá Martinko. Přečetla jsem si článek Příznaky transformace a nevěděla jsem, jestli se mám smát, nebo plakat. Ale rozhodně se dostavila úleva. Ve všech bodech jsou popsány mé fyzické i psychické problémy. Tušila jsem to, ale někdy je potřeba i potvrzení z jiné strany. Pomáhá to. Teď právě procházím velmi zvláštním obdobím, kdy fyzicky jsem už na tom dost mizerně, ale přitom cítím vnitřně nějakou zvláštní radostnou euforii. Děkuji

Karla.megi@seznam.cz

(Sarka, 1. 1. 2017 10:27)

Chtěla bych se zeptat na otázku vztahu s jim budu zda mám byt se současným partnerem ke kterému nic necítil pouze kamarádi a nebo vice si rozumím s bývalým ale toho nepřijmout my rodiceJ

Re: Karla.megi@seznam.cz

(ASTRAGAL, 4. 1. 2017 21:57)

Dobrý večer,

pokud máte zájem o výklad je potřeba se na něj u Martiny objednat.

Je možný pouze osobní nebo telefonický výklad, po emailu Martina výklady nedělá.

Objednat se k ní můžete na čísle: 720 116 381 nebo na emailu: astragal@email.cz.

Hezký zbytek večera přeje za Astragal Jana

Karla.megi@seznam.cz

(Šárinecka, 1. 1. 2017 10:31)

Chtěla. Bych vědět stojím před rozhodnutím ve stahu partner se kterým jsem ted je to spis kamarádství než láska víc mne to táhne k bývalému když odejdu budeme s bývalým?5

Re: Karla.megi@seznam.cz

(ASTRAGAL, 4. 1. 2017 21:56)

Dobrý večer,

pokud máte zájem o výklad je potřeba se na něj u Martiny objednat.

Je možný pouze osobní nebo telefonický výklad, po emailu Martina výklady nedělá.

Objednat se k ní můžete na čísle: 720 116 381 nebo na emailu: astragal@email.cz.

Hezký zbytek večera přeje za Astragal Jana