Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odborný výklad standardní

1. 4. 2012

 

©

O výkladu karet obecně

S kartami se radíme v různých složitých životní situacích, ale i v momentech, kdy potřebujeme zjistit:

- jak se daná věc bude vyvíjet

- jaký s námi má dotyčný člověk záměr

- jestli současný vztah má smysl a jak jej zlepšit

-  kde děláme chybu a proč

- jaká je příčina našich zdravotních komplikací a co udělat pro zlepšení tohoto stavu

- zdravotní stav (jak to vypadá celkově s naším zdravím,, možností těhotenství, popřípadě vývoj určité nemoci aj.)

-  zda nám vyjde určitý plán

- zda máme odejít ze současné práce a pokud ano, zda najdeme jinou, jakou, jak hodnocenou

- jestli je dobrou volbou pustit se do podnikání, popřípadě v jaké oblasti

Jistě Vás samotné nyní napadá spousta dalších otázek.

 

O výkladu karet u mě

Mojí doménou jsou karty mariášové (je to proto, že jsem před lety zdědila od vnučky jedné zesnulé kartářky přes 100 let staré mariášové karty - tímto byl určen hlavní druh karet, kterými se mám zabývat a spolu s tím předán impulz řemeslo veřejně provozovat).

Pokud to však situace nebo problém vyžaduje, pracuji i s kartami andělskými, zrcadlovými, tarotovými, runami a jinými prostředky.

 

Forma výkladu 

OSOBNÍ SETKÁNÍ

TELEFONICKY

Výklady po e-mailu nedoporučuji a nedělám z důvodu, že nemáte možnost se přímo dotazovat na to, co vidím v kartách a reagovat (tím si také nejlépe ověříte, že nepracuji s žádným počítačovým programem). Dále zde chybí propojení energií, které jsou zásadní z hlediska přesnosti karet.

 

Doba výkladu 

Jak telefonický, tak osobní výklad trvají maximálně 60 minut čistého času.  

 

Čekací doba

Čekací doba pro osobní sezení se standardně pohybuje okolo 3-4 (je možné i dříve, ale závisí to např. na přesunutí termínu u již objednaného člověka).

 

Cena výkladu

Schopnost výkladu karet vnímám jako dar, který mi byl dán a proto za svoji práci nemám stanovenou žádnou konkrétní částku - výši odměny nechávám na uvážení a individuálních možnostech klienta.
 
U telefonických výkladů platí to samé, jen se částka zasílá na účet a to nejpozději do 3 dnů poté.

 

 
 
 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vyklad karet a pripadne odpoutani od manzela.

(mirkahustova, 25. 4. 2016 21:30)

můj mejl hustovamiroslava@seznam.cz

nemohla by jste vyklad udelat na mejl. bydlim 250 km a nevim si rady ze zivotem.

Děkuji

(Mirek, 1. 5. 2012 22:12)

Na spolupraci s Martinou ocenuji jeji osobni a lidsky pristup. Vzdy se snazila vcitit do mych problemu a pokazde mi ukazala spravnou cestu, kterou se vydat. Moc dekuji a tesim se na dalsi spolupraci.

Moje zkušenost

(Aneta, 18. 4. 2012 21:43)

Dlouho sem měla nedůvěru ke kartářům (sem tam někomu něco vyšlo,někomu zase ne), pak sem se ale dostala do životní situace, kdy sem potřebovala nutně pomoc a tak sem se rozhodla a na doporučení zašla k paní Martině. Musím uznat, že s ní mám dobrou zkušenost. Řikala sem si, že jí nic neřeknu a otestuju si ji a fakt mi mou situaci celkem přesně popsala (potvrdila mi, to co sem si myslela), řekla mi vyhlídku a ty podstatné věci bohužel pro mě přesně vyšly. Jsem ráda, že sem tam šla, aspoň jsem věděla na co se můžu připravit, byla jsem ráda, že mi otevřeně řekla i to nepříjemný a pak sem nebyla tak zaskočená a poradila si s tím.

drsný

(Tomáš, 10. 4. 2012 20:08)

Přesně, naprosto nechápu věděla skoro všechno i když jsem ji nic neřekl!

spokojenost

(Pavla, 6. 4. 2012 11:15)

Souhlasím s Miladou, taky mám s p. Martinou výborné zkušenosti. Pomohla mi ujasnit si myšlenky a další kroky do budoucna. V kartách se vyzná, nic jsem jí neřekla a hodně věcí sama vyčetla. Mela jsem zpočátku ke čtení karet nedůvěru, ale teď zajdu znovu až budu potřebovat a zase k p. Martině. Díky :)

výklad

(Milada, 5. 4. 2012 9:38)

Pokud se rozhodujete zda jít na karty k paní Martině, mohu jen doporučit. Byla jsem u ní skrz problému ve vztahu a ikdyž to vypadalo dost bledě, pomohla mi najít východisko a pochopit, proč se to kazilo. Nasměrovala mne dál, vysvětlila čemu se v budoucnu vyhnout, abych byla šťastná. S takovým přístupem jem se zatím nikde nesetkala a to jsem prošla hodně kartářů. M.